\\Sports

Latvijas tenisiste tiek kronēta par Stokholmas W15 dubultspēļu turnīra čempioni

 
©Pixabay

Latvijas tenisiste Margarita Ignatjeva sestdien tirumfēja Starptautiskās Tenisa Federācijas (ITF) Stokholmas W15 dubultspēļu turnīra finālā.

Viņa pārī ar Krievijas tenisisti Jekaterinu Kazionovu šajā turnīrā izliktas ar trešo numuru un finālā ar rezultātu 2-6, 7-6 (7:5), 10:4 uzvarēja Žaklīnu Avadu-Kabaju no Zviedrijas un Onu Orpanu no Somijas, kurām bija piešķirts pirmais numurs.

Par uzvaru finālā Latvijas tenisistes pāris nopelnīja desmit WTA dubultspēļu ranga punktus.

Iepriekš turnīra pusfinālā Ignatjeva un Kazionova ar rezultātu 6-3, 6-4 uzveica mājinieces Vanesu Ersezu un Jūliju Levkvistu.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā viņas ar 6-2, 6-0 pārspēja mājinieces Smillu Kjaergārdu un Martinu Petroviču, bet ceturtdaļfinālā ar 6-1, 6-0 sagrāva krievieti Jeļizavetu Kuzņecovu un somieti Līsu Vehvilainenu.

Vienspēlēs Latvijas tenisiste, kura rangā ir 1097.vietā, pirmajā kārtā ar 1-6, 4-6 zaudēja vācietei Katlīnai Kanevai (WTA 1161.).

Latvijas tenisiste šosezon vienspēlēs aizvadījusi 20 mačus, 11 no tiem izcīnot uzvaras. Savukārt dubultspēlēs viņas rēķinā 18 dueļi, no kuriem izdevies uzvarēt desmit cīņās.