\\Sports

Bukmeikeri: Tampabejas "Lightning" hokejisti ir galvenie favorīti uz Stenlija kausu

 
©AFP/ SCANPIX/LETA

Par 2019./2020. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas galveno favorīti tiek uzskatīta Tampabejas “Lightning” vienība, kuras izredzes uz Stenlija kausu bukmekeri vērtē ar koeficientu 8,00. Tampabejas komanda savu pirmo un vienīgo titulu ir izcīnījusi 2004. gadā.

Jaunajai NHL sezonai starts tiks dots ceturtdien, 3. oktobrī (pēc Latvijas laika), kad hokeja laukumos tiks aizvadītas četras spēles. “Lightning” komanda bija pagājušās sezonas labākā komanda, sakrājot 128 punktus 82 spēlēs. Neskatoties uz pārliecinošo sniegumu regulārajā sezonā, vienība Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā ar 4:0 sērijā atzina Kolumbusas “Blue Jackets” pārsvaru.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs pagājušajā sezonā bija krievu hokejists Ņikita Kučerovs, kurš 82 spēlēs sakrāja 128 punktus (41+87). Kučerovs tika atzīts ar par aizvadītās sezonas vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

Par otru galveno favorīti tiek uzskatīta Toronto “Maple Leafs” vienība, kurai “Optibet” bukmeikeri piešķīruši koeficientu 10,50. Interesanti, ka arī Toronto komanda aizvadītās sezonas izslēgšanas spēlēs izkrita pirmajā kārtā, piekāpjoties Bostonas “Bruins” septiņās spēlēs.

“Maple Leafs” komandai uzreiz seko Vegasas “Golden Knights”, kuras izredzes uz triumfu “Optibet” bukmeikeri vērtē ar koeficientu 10,75. Vegasas vienība pagājušajā sezonā 82 spēlēs spēja sakrāt 93 punktus. Izslēgšanas spēlēs komanda izstājās arī pirmajā kārtā.

Stenlija kausiem bagātākā komanda ir Monreālas “Canadiens”, kura NHL čempionātā triumfējusi 24 reizes, taču pēdējo no tām - 1993. gadā.