Polijas tūres laikā miris Beļģijas riteņbraucējs

© EPA/ SCANPIX/LETA

Beļģijas riteņbraucējs Bjorgs Lambrehts pirmdien 22 gadu vecumā gājis bojā slimnīcā pēc sadursmes Polijas daudzdienu velobrauciena laikā, paziņoja viņa pārstāvētā komanda.

Polijas interneta ziņu portāls "Onet" ziņoja, ka Lambrehts sacensību laikā ietriecies betona sienā apmēram 30 kilometrus pēc sacensību sākuma, kad pēkšņi bija sācies lietus.

"Tā, iespējams, ir lielākā traģēdija, kas varēja notikt Bjorga ģimenei, draugiem un komandas biedriem... Dusi mierā, Bjorg," savā "Twitter" profilā ierakstīja "Lotto-Soudal" riteņbraukšanas komanda.

Sportists tika reanimēts negadījuma vietā, tad kritiskā stāvoklī nogādāts Polijas dienvidu pilsētas Ribņikas slimnīcā, kur mira operācijas laikā," ziņoja "Onet".

Lambrehts "Lotto-Soudal" komandā startēja otro gadu. 2018.gada "Tour des Fjords" velobraucienā viņš izcīnīja otro vietu kopvērtējumā, kā arī uzvaru trešā posma sacensībās. 2017.gadā sportists uzvarēja "Grand Prix Priessnitz spa" daudzdienu velobraucienā.

Pagājušogad Beļģijas riteņbraucējs ierindojās otrajā vietā grupas braucienā U-23 čempionātā Insbrukā, kā arī izmēģināja spēkus "Vuelta a Espana" daudzdienu tūrē, nesasniedzot finišu.