\\Sports

Pludmales volejbolisti Pļaviņš un Točs iekļūst Pasaules tūres posma ceturtdaļfinālā

 
©F64

Latvijas pludmales volejbola pāri Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien sasniedza Portugālē notiekošā Ešpiņu Pasaules tūres posma izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālu.

Turnīrā ar 12.numuru izliktie Pļaviņš/Točs astotdaļfinālā ar 2-0 (21:17, 21:16) pārspēja Pavlo Erreru/Adrianu Gaviru no Spānijas, kuri bija izlikti ar 11.numuru.

Pirmajā setā abi dueti spēkojās līdzīgi, tomēr izskaņā latvieši spēja noturēt nelielo atrāvienu, izcīnot uzvaru ar 21:17. Otrajā setā Latvijas duetam piederēja neliela iniciatīva un otrā seta vidū latvieši bija vadībā ar 14:9. Mača turpinājumā Latvijas duets turpināja demonstrēt stabilu sniegumu, panākot 17:14, bet drīz vien jau tika servēts par uzvaru mačā, gūstot panākumu pārliecinošu panākumu ar 21:16.

Aģentūra LETA iepriekš jau ziņoja, ka izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā Latvijas duets ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:18) uzvarēja sacensību 19.numuru Pedro Solbergu Salgado un Vitoru Gonšalvešu Felipi no Brazīlijas.

Pirms tam grupu turnīrā Pļaviņš/Točs guva vienu uzvaru divās spēlēs, tāpēc "play-off" viņiem bija jāsāk no pirmās kārtas.

Vēlāk sestdien izslēgšanas turnīru uzsāka arī sacensību 16.numurs Samoilovs/Šmēdiņš, kuri pirmās kārtas mačā pārliecinoši ar 2-0 (21:14, 21:13) pieveica turnīra 29.numuru Maksimu Sivolapu/Artjomu Jarzutkinu no Krievijas.

Astotdaļfinālā šis Latvijas duets spēkosies ar citu krievu pāri Konstantīnu Semjonovu/Iļju Ļešukovu, kuri izlikti ar otro numuru.

Arī Samoilovs/Šmēdiņš grupu turnīrā guva vienu uzvaru divos mačos.

Šis Latvijas pāris ir pagājušā gada Ešpiņu turnīra uzvarētāji.

Iepriekš šī turnīra sieviešu kvalifikāciju nepārvarēja Latvijas duets Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa.

 

Abonē