Trešdiena, 24.aprīlis

redeem Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Džokovičs sasniedz savu sesto Vimbldonas finālu

Aizvadītā gada Vimbldonas čempions Novāks Džokovičs piektdien izcīnīja uzvaru sacensību pusfinālā, tādējādi jau sesto reizi karjerā kvalificējoties prestižā turnīra finālam.

Pasaules pirmā rakete pusfinālā ar 6-2, 4-6, 6-3, 6-2 droši pārspēja Spānijas tenisistu un sacensību 23.numuru Roberto Bautistu Agutu (ATP 22.). Līdz ar gūto panākumu Džokovičam ir visas iespējas izcīnīt savu piekto Vimbldonas titulu.

Divas uzvaras pēc kārtas Vimbldonā Serbijas tenisists iepriekš izcīnīja 2014. un 2015.gadā.

Serbam šis būs jau 25.fināls "Grand Slam" turnīros, bet tajā viņam būs jāspēkojas ar Rafaela Nadala (ATP 2.) un Rodžera Federera (ATP 3.) spēles uzvarētāju. Tikmēr Agutam šis bija pirmais "Grand Slam" pusfināls.

Neatkarīgi no otrā fināla dalībnieka šī būs jau 22.reize, kad Džokovičs "Grand Slam" finālos spēkosies ar Nadalu vai Federeru.

Vimbldonas čempionāts ilgs līdz šīs nedēļas beigām.