\\Sports

Lattelecom maratons maina nosaukumu uz Tet Rīgas maratons

 
©f64

Līdz ar Lattelecom uzņēmuma vārda un zīmola maiņu, arī Lattelecom Rīgas maratons turpmāk nesīs Tet vārdu. No šodienas populārākā tautas sporta notikuma nosaukums ir Tet Rīgas maratons, un sestdien, 16. februārī, skrējēji aicināti piedalīties īpašā svētku noskaņas treniņā.

2019. gada 1. aprīlī Lattelecom mainīs zīmolu un uzņēmuma nosaukumu. Mainot nosaukumu uz Tet Rīgas maratons, arī Baltijas valstīs vērienīgākais tautas sporta notikums ies sava galvenā partnera pēdās.

"Priecājamies, ka Lattelecom un Lattelecom Rīgas maratona vairāk nekā 10 gadu sadarbībā esam kopīgi auguši un ar katru gadu skrējēju sabiedrībai snieguši arvien plašākas iespējas. Arī šī gada skriešanas svētkos kopīgi sarūpēsim virkni tehnoloģiski izklaidējošu risinājumu un iespējas, kas dalībniekiem un līdzjutējiem sniegs aizraujošus brīžus gan finišā, gan trasē," saka Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Treniņi Tet Rīgas maratonam

Organizatori atgādina, ka treniņi Tet Rīgas maratonam 18. un 19. maijā sadarbībā ar Riga Runners komūnu aktīvi notiek jau kopš rudens. Arī šonedēļ interesenti aicināti ierasties gan trešdien, kad notiks iknedēļas skrējiens ar vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem, gan sestdien, 16. februārī, kad plānoti skrējieni plašā tempu un distanču variācijā un ar kārtīgu izstiepšanos noslēgumā.

Sestdienas treniņš būs simbolisks veltījums nosaukuma maiņai un pārējai uz Tet zīmolu - gaidāmas pārsteiguma balvas un gardas uzkodas visiem treniņa dalībniekiem. Atgādinām, ka sestdien treniņš notiks plkst. 10.00 Lattelecom telpās Dzirnavu ielā 105. Vairāk par gaidāmo lasiet Tet Rīgas maratona mājas lapā www.tetrigasmaratons.lv.

Tet Rīgas maratons Zelta sezonas atklāšanas forums 23. februārī

Visus interesentus Tet Rīgas maratons aicina uz pirmās Zelta sezonas atklāšanas forumu, kurā virkne pasaules spožāko vieglatlētu un atlētu dalīsies ar savu uzvaru, motivācijas un iedvesmas aizkulisēm. Forumā, kurš 23. februārī norisināsies Radisson Blu Latvija, uzstāsies pasaules rekordiste maratonā Pola Redklifa, titulētākā Latvijas gargabalniece Jeļena Prokopčuka, viens no pasaules vadošajiem bokseriem Mairis Briedis, kā arī Latvijas izcilākie vieglatlēti Laura Ikauniece, Sindija Bukša un Jānis Leitis. Reģistrēties Tet Rīgas maratona Zelta sezonas atklāšanas forumam aicināts jebkurš skrējējs un aktīva dzīvesveida piekritējs. Reģistrēties un ieejas biļeti par velti iegūt iespējams Tet Rīgas maratona mājas lapā www.tetrigasmaratons.lv.