\\Sports
Usika menedžeris nāk klajā ar paziņojumu; piemin Mairi Briedi
 
©Scanpix

Pasaules čempiona pirmajā smagajā svarā boksā WBC un WBO organizāciju versijās Oleksandra Usika menedžeris Egis Klimas sarunā ar raidījumu "Boxing Talk" sniedzis savu komentāru par gaidāmo Pasaules boksa supersērijas finālu, kurā ukrainis cīnīsies ar krievu Muratu Gasijevu.

“Ja Usiks ar Gasijevu cīnīsies kā to darīja ar Huku, viņš uzvarēs. Ja cīņu aizvadīs kā pret Briedi, Sašam var rasties problēmas, tāpēc ka Murats ir apveltīts ar ļoti spēcīgu sitienu un kļūdas nepiedos,” iesāka boksera menedžeris.

Klimas neizslēdza iespēju, ka varētu tikt aizvadīta revanša cīņa ar Briedi: “Domāju, mēs varētu aizvadīt revanša cīņu ar Briedi, ja to nopirktu kāds televīzjas kanāls. Daudz ko spēlē finansiālais aspekts.”

“Tāpat varam doties uz Lielbritāniju, lai aizvadītu cīņu ar [Toniju] Beljū vai [Deividu] Heju. Bet arī tas būtu pirmā svagā svara ietvaros. Pēc tam varam skatīties tālāk un pēc šīm cīņām tikties ar Džošua,” bilda Klimas.

Kā zināms, naktī uz 28.janvāri Usiks “Arēnā Rīga” Pasaules boksa sērijas pusfināla ietvaros tikās ar mūsu Mairi Briedi un aizraujošā un skatāmā cīņā sagādājot latvietim pirmo zaudējumu profesionālajā karjerā.

Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Supersērijas fināls paredzēts Saudu Arābijā, Džedā, 11.maijā. Turnīra čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku, pie viena nopelnot iespaidīgu naudas balvu, kas mērāma vairākos miljonos dolāru.

Avots: sportazinas.com