\\Sports
Šovasar Lucavsalā notiks Eiropas Čempionāts veikbordā
 
©Ekrānšāviņš

No 14.augusta līdz 19.augustam Rīgā, Lucavsalas atpūtas parkā, notiks Eiropas un Āfrikas reģiona čempionāts vekbordā aiz laivas (IWWF E&A Wakeboard Boat Championships 2017). Šīs sacensības katru gadu pulcē vairāk kā 120 labākos veikbordistus no 20 Eiropas un Āfrikas valstīm!

Šogad Latvijas Ūdensslēpošanas un Veikborda federācijai sadarbībā ar Starptautisko Ūdensslēpošanas un Veikborda federāciju ir gods rīkot Eiropas čempionātu veikbordā. Pēdējos gadus čempionāts ir noticis Polijā, Portugālē, Nīderlandē un Ziemeļīrijā. Šogad par pasākuma norises vietu ir izvēlēts Lucavsalas atpūtas parks,kas atrodas pašā pilsētas centrā. Pagājušo gadu Lucavsalā notika Eiropas kausa posms veikbordā, kas jau tad guva lielu starptautiskās federācijas un dalībnieku atzinību.

Gaidītās sacensības šogad notiks Rīgas svētku ietvaros, kur svētkus apmeklētāji un rīdzinieki 6 dienas varēs izbaudīt un just līdzi sportistu panākumiem un vērot pusfināla un fināla iespaidīgos braucienus tieši svētku laikā. Jāpiemin, ka īpašu atbalstu un skatītāju emocijas gadīs Latvijas veikbordisti, kas jau kopš 2009.gada aktīvi piedalās Eiropas un Pasaules veikborda sacensībās un gūst augstus rezultātus.

Veikborda līdzjutējiem un sporta faniem būs iespēja sekot līdzi rezultātiem, kas tiks nodrošināti ‘online’ režīmā internetā. Svarīgos finālbraucienus varēs vērot interneta translācījās, un viss aktuālais no norises vietas tiks atspoguļotas Latvijas TV un citos masu medijos.

Pasākuma ģenerālsponsors ir veikborda laivu ražotājs Mastercraft. Pasākumu atbalsta Rīgas Dome un Latvijas sporta federāciju padome.