Komentāri / Šausmas! Bioloģijas skolotājs liek bērniem noskatīties, kā mirst kucēns
 

18 komentāri

fff
Jā. turēsim bērnus prom no realitātes, lai bērni dzīvo komfortablos drošos apstākļos, un nesaprot neko no dabas procesiem.

Lai ir tā, ka 20 gados to pieaugušo bērnu izmet no darba, un viņš tikai tad saprot, ka dabā visi nedzīvo pamperos
14.marts, 19:36 Atbildēt
jjards
Nezinu gan, es un mani vienaudži, esam izauguši par pilnvērtīgu daļu no sabiedrības, paši par sevi parūpējamies un ar problēmām tiekam galā, lai arī mums skolā neviens nelika skatīties kā bruņurupucis ēd kucēnu.

Ceru, ka tev bērnu nebūs, savādāk viņiem nāksies skatīties kā tu ķidā, spīdzini un varbūt pat liec viņiem apēst slimu kucēnu. Lai iemācītu dzīves lielās gudrības. :D
14.marts, 19:40 Atbildēt
wwww
jusu realitate ir spidzinat nevainigus kustonus? Skatities, ka pasam nesanak piedzivot tadu pasu realitati.....
15.marts, 2:09 Atbildēt
uugunskrustietis
Tādam vai nu cietums vai trakonams aiz deviņām atslēgām.
14.marts, 22:43 Atbildēt
iilze
mums skolā biologijas skolotājs klasesbiedram atlāva parādīt locekli, lai visas meitenes varētu apskatīties kā tas izskatās.
14.marts, 22:48 Atbildēt
AAlla Borisovna
Te kļūst interesanti, kurā klasē tas bija?
15.marts, 8:19 Atbildēt
iilze
9 klasē
15.marts, 15:59 Atbildēt
NNiknā Ome
Kroplis.
14.marts, 23:17 Atbildēt
HHomērs
Kroplis,un pidaras. Paskatiet ka es ceru ka viņu pašu apēdis kāds. Kretīns!!
14.marts, 23:26 Atbildēt
ssune
Maita!
15.marts, 10:19 Atbildēt
MMuļķi
Ja tie bļāvēji uzturā nelietotu gaļu vel saprastu,
bet citādi divkosīga attieksme.
Nekas netika izgānīts un nogalinēts tāpat vien, to apēda - notika dabas procesi.
16.marts, 0:24 Atbildēt
LL&D
Domāju, ka lielākā daļa cilvēku, kas lieto gaļu, tomēr negribētu vērot, piemēram, lopkautuves sadzīves ainiņas... Vismaz es ne.
Kāpēc bērniem lieki rādīt to, ko tāpat viņi, visticamāk, uzzinās realitātē, ja vien jau nav redzējuši? Bērni ir vērīgi un zinātkāri tāpat. Ok, amerikāņi varbūt drusku apdalītāki...
16.marts, 21:40 Atbildēt
LLibertārietis
b4ez kadiem komentiem izdauizīt6 purnu tam kas liekuļos ''sargājot bērnus'' no realam un patiesām zinašanam --- žirafīte taču ir prieks ta lai lauvam būtu ko ēst -- cūkas audzē un kauj lai bērniem būtu gaļa ko ēst ,, .... pat pazīstamai fanatiskai ''kaķu vecenei"' Jūrmalā ir pareiza ticība ka kaķus pienākas barot --bet ir qamorali kurnet ka kaķus apēd lapsas ,, un mazos kaķēnus visu metienu aprij jūrasputni ... Pa purnu ''bērnu aizstāvjiem"' kas debīliķus grib izaudzēt -- tadi grib bērnus mucqa turet pa spundi barot ---- vai tie '';juvenalas j8ustīcijas zsīdiskie komunist8u pideriņi ar galvu draudzējas?? ^Tai paša biologijas kabinetā varbūt ir akvārijs kura bērni redz ka liela ziva aprij mazo . maza zivs aprij tarpu . ..terārija čūska apēd peli un varde noķer mušu --- 6to smirdošo ""bērnu sargu sists vajag --- smirdosie angi drausmīgu riebumu izraisa -- skatījos filmu kur kaķim sAVA DZĪVĪBA JAPERK ĻAUJOT SEVI IZKASTRĒT UN ATSAKOTIES NO PEĻU ĒSANAS --- SIST TĀDU PIDERASU VAJAG --- SIST LĪDZKO TĀDS BĒRNIEM TUVOJAS --- KAĶIM IR VISAS TIESĪBAAS ĒST PELES UN PUTNIŅUS --- PUTNAM IR VISAS TIESĪBAS APĒS6T KUKAIŅUS --- UN BŖĒ5RNOIEM IR PIENĀKUMS TO REDZĒT ,ZINAT UN ATZĪT KĀ LABU 8UN PAREOIXZU -- LAI NEIZAUG STULBEŅI KURUS BŪS JĀNOSIT --- JUVRNĀLĀ JUSTĪCIJA IR KOMUMISMA AUGLIS --- TA IR VISBEZDIEVĪGĀKA ŽĪDISMA I\ZPASUSME -- IZDELDĒJAMA AR UGUNI
16.marts, 1:21 Atbildēt
XXXX
IDIOTU - PILNA PASAULE
16.marts, 22:13 Atbildēt
!!!
Kretīns! Tādam atņemt tiesības strādāt par skolotāju.
17.marts, 8:29 Atbildēt
DDef
amorāli ir praidi !
17.marts, 9:44 Atbildēt
BBbb
Nez ja pašiem vecākiem piedzimtu slims bērns kam nebūtu atvēlēts garš mūžs viņi ar uzskatītu par normu kādam viņu sabarot. Un kurš vispār 100% var apgalvot, ka kuçēns nebūtu dzīvotājs reizēm ar visiem defektiem nodzīvo garu mūžu kaut citi prognozē savàdāku iznākumu.
17.marts, 22:03 Atbildēt
nnelabi paliek
Ja tas būtu manu bērnu bioloģijas skolotājs, vienkārši nosistu viņu. Tas cilvēks nav normāls.
17.marts, 22:56 Atbildēt