Komentāri / Iedzīvotājs sašutis par dzīvi Latvijā - kas notiek mūsu valstī?
 

79 komentāri

VVilnis
Un ja ome varēs, ko atlicināt no pensijas lidmāšīnas biļetei, tad vasarā man būs iespējams aizlidot uz Latviju pie viņas, un azņemties kādu naudiņu, lai ziemā nenosaltu savā Londonas luksus dzīvoklī.
PS. Vakar mani paaugstināja no zivju ķidotāja par ķidu fasētāju
14.marts, 9:48 Atbildēt
EEidis
Tu Londonu pat sapnos neesi redzeejis.
14.marts, 10:19 Atbildēt
LLote
Lūk, latviešu īstā daba, nevis apvienojoties kaut ko mainīt, labāk vienam otru apēst!!!
14.marts, 10:51 Atbildēt
IIndra
Tieši tā ir,latvietis ir skaudīgs,nenovīdīgs individuālists.Tikai kopā apvienojoties ir spēks.
14.marts, 12:28 Atbildēt
GG
Kāds ir atmodies? To jau sen varēja secināt, ka mums viss ir pārāk dārgi, algas un pensijas mazas, protams ir arī lielās un lielas algas, tāpēc jau vidējās algas un pensijas sanāk īpaši izcilas, jo statistikas pārvalde nedala algas pa grupām, bet visu rēķina kristīgi, kaut gan dzīvē tā nav.
14.marts, 10:12 Atbildēt
jjanka
ir labi tur kur mes neesam,visur ir savi plusi un minusi,un ja labi grib nopelnit var tepat latvija ap 1000 eiro un stradajo normalas 8 st nevis taka anglija vai citur stradajot 12-16 st un nopelna nedaudz vairak,mes jau pasi esam vainigi ka stradajam par tadam algam jo esam dirsa lideju tauta un nemakam streikot ,kamer nebus latviesu tautai vienotibas tikmer nekas nemainisies viss ir musu rokas nevis valdibas rokas jo valdiba jau nenosaka cik jamaksa privataja sektora ,jo privatie tapat ka valdiba vienkarsi pa mums nirgajas
14.marts, 10:31 Atbildēt
EES
Jauki butu ja JUS INFORMETU kur tik GODIGI VAR NOPELNIT tadu algu,,,daudzi bus Jums PATEICIGI,,
14.marts, 10:42 Atbildēt
CCorbie
Es UK nestraadaaju virsstundas, man tas nav vajadziigs un valdiiba nosaka cik maksaas privaataa sektoraa vnk nosakot minimaalo algu, minimaalaa alga LV tagad ir nirgashanaas par darbiniekiem, ja augtu minimaalaa tad arii videejaa alga augtu, neredzu problemas.
14.marts, 11:31 Atbildēt
RRaimonds
Janka ... kur te Latvijā par 8 stundam var nopelnīt tos 1000 € ... ?
Bet lūdzu KONKRĒTI.
14.marts, 11:30 Atbildēt
VVilnim
nolaidies uz zemes,dauni!nejau visi tur lopu vagonos dziivo.liela dalja pat ljoti labi dzivo.
14.marts, 10:12 Atbildēt
RRaimonds
Nevis liela daļa tur dzīvo ļoti labi ....bet gandrīz visi tur dzīvo ļoti labi (salīdzinot ar Latviju) ... izņemot dažus ... kas ir izņēmums ... un tas parasti ir pirmais gads Anglijā ...
14.marts, 11:32 Atbildēt
OOme.
Latvietim loti patik bazunet par lietam par kuram nav kompetents.Maniem berniem ir divas augstakas izglitibas un strada prestizu darbu Latvija,diemzel 3000 nepelna.Es dzivoju un stradaju Anglija, bet siknauda lidz nakosai algai nav jaskaita un vel varu atlauties palidzet saviem berniem.Man sap sirds par Latviju, bet necienu cilvekus ,kuri radijusi sadus dzives apstaklus Latvija.
14.marts, 10:22 Atbildēt
RRaimonds
To jau apliecina arī statistika ... ka uz Latviju ārzemēs strādājošie ik gadu pārskaita virs 500 miljoniem eiro ....
14.marts, 11:34 Atbildēt
pp
pisties vairāk vajag.......
14.marts, 10:22 Atbildēt
gg
Tā gan.
15.marts, 8:06 Atbildēt
MMazulis
Kamer runas un sudzesies nekas nemainisies,vajag sacelties pret so iekartu,jo atrak jo labak.Bet te jau visiem bail,Skatieties ,ka notiek citur,ja ,kas strieki,revulucija ,bardaki,valdibai mute ciet,lai nesanak lielaki sudi?
14.marts, 10:30 Atbildēt
LLote
Kas tad te cīnīsies? Mums policistu un NATO karaspēka vairāk nekā pašu cīnītāju! Kamer iekārta netiks izjaukta, būs tāda visatļautība!
14.marts, 10:41 Atbildēt
MMāris
100%
14.marts, 11:26 Atbildēt
LLote
Un vietejos jau tie pirmos noslapēs ja kas...
14.marts, 10:45 Atbildēt
MMāris
100%
14.marts, 11:27 Atbildēt
LLiepajnieks
Prasts SUkatajs uzmeties Visiem par Expert-vemt gribas-Profans...........
14.marts, 10:31 Atbildēt
EEs
Kas pats esi? Prasts rupeklis, latvietis par nožēlu.
14.marts, 14:45 Atbildēt
EEs
Labi ir tur kur musu nav,,,,bet to ka Latvijas iedzivotaji ir novesti lidz = klinkim = nevar pat aprakstit,,,ar galvu vari domat cik gribi,,,palidzes tikai labi ja izdzivot,,,negribu atkartoties - bet GODIGI DZIVOT pie mums NAV IESPEJAMS,,,,
14.marts, 10:37 Atbildēt
LLote
Kad muļķi un sliņķi tiek pie varas, neko labu gaidīt nevar! Par mums jau visa pasaule smejas!!! Kauns brīžiem ir teikt -esmu no Latvijas! Cilvēki kas ir biznesā un ne tikai un strādā ar citām valstīm ļoti labi izjūt attieksmi! Briesmīgi to apzinaties, ka tādi esam! Visa valsts izzagta un sadalīta, pašiem nekas nepieder! Par kadu mēs te neatkarību runājam? Un kādu tad 100 gadi svinēsim??? Riebjas!!! Un skumji...
14.marts, 10:38 Atbildēt
AAndrejs
Jauniem ir jābūt aktīvākiem un vecos izbijušos partijniekus jāpieliek pie vietas,tad arī šī iekārta sāks uzelpot...
14.marts, 10:40 Atbildēt
RRaimonds
Nevis kādi atsevišķi cilvēki te ir jamaina ... bet te ir jābūt reformām pašos pamatos ... un ka pirmā - likvidēt saeimu kā Latvijas vadības institūciju. ... sākumposmā to aizstājot TIKAI ar mažoritaro vēlēšanu sistēmu ...
(kas automātiski dos atbildību vēlētājiem ... nevis kā tagad - ko vini grib, to dara)
14.marts, 11:39 Atbildēt
LLote
Satrauc vēl viens moments, ka ir daļa cilvēku šeit, kas tic visiem šiem murgiem, ko mums cenšas uzbāzt....
14.marts, 10:48 Atbildēt
IInta
LOBĒŠANA notiek! =līdz 1000 eiro būs jāmaksā par skatakām un ūdens skaitītajiem . Ko saka TIESIBSARGI, jo tas ir legalizēts REKETS, tā pēc cilvēktiesībām nedrīks būt!!! ....
14.marts, 10:49 Atbildēt
KKvadrāts
OIK afēra apliecina - var Latvijā pelnīt, tikai smadzenes jākustina!
Būtu tik aitas, jo "atgriešanās Eiropā" notiek pārāk strauji: No 2000. līdz 2016.gadam Latviju pametuši 100 000 iedzīvotāju ar augstāko izglītību, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica Latvijas Universitātes profesors Mihails Hazans.
14.marts, 10:58 Atbildēt
aaga
Un vēl pametīs
14.marts, 12:03 Atbildēt
.....
Presē stāsta ko citu,patiesībā valstī notiek pavisam ne tas,kas notiek īstenībā.....
14.marts, 10:59 Atbildēt
rre re
Pati īstākă taisnība .Ne prese, ne arī citi plašsaziņas līdzekļi nestăsta ,kas notiek dzīves īstenībā .
Lai gudrīši pierāda:kur pieměram -pavārs,vai šoferis var nopelnït 3000 € měnesī -Latvijā.
LATVIJĀ ,jā.
14.marts, 11:18 Atbildēt
llilli
varbut padalies kur Latvija var nopelnit 1000e stradajot8st.Patlaban esmu bez darba ,jo Godigi stradajot sabeidzu muguru un pec 8.gadu darba mani pasutija talak.Uz arzemem braukt nevaru ,jo jaunakai dels vel japieskata.Tad nu padalies GUDDRITIkur ir ta vieta........kur nopelnit 10000.
14.marts, 10:59 Atbildēt
VVilnis
Nu ne jau Latvijā , Lielbritānijā , Norvēģijā , un citās civilizētās valstīs . Bet ja izdodas kļūt par deputātu, ierēdni , ministru , maksātnespējas administratoru , tiesu izpildītāju , algas un piemaksu griesti pazūd . Tikai tajos amatos plebejiem -reņģēdājiem neiekļūt.
14.marts, 11:32 Atbildēt
aaga
Jadzīvo negodīgi tad tik te var ko nopelnīt un tad sedet aiz restem.Te tāda alga godiga ceļā nav iespējams nopelnīt
14.marts, 12:02 Atbildēt
hha
Palūdz lai slesera šoferis tevi adoptē, dabūsi kādu siltu vietiņu Ldz padomē un būs tev tie 10000 eiro mēnesī.
14.marts, 18:19 Atbildēt
ttedis
Teksti un komentāri liek domāt ,ka "sāpi izsakošie" zin un prot vairāk ... tikai pašiem nesanāk ,jo izrādās ,kāds traucē ! Tikai "sēņu lasītāji" britijā un istabenes Londonā savus pāris tūkstošus nopelna sūrā darbā apkalpojot šos svešos turieniešus.Latvijā šāda sēņu biznesa nav un vietējiem padārgās istabenes nav pa kabatai. Tomēr trakākais šajās pozās ir vismaz 90% skolas liecības ,kurās teicamu atzīmju matemātikā ,dabas zinātnēs elementāri nav.Tiem kuriem ir ,atalgojums arī Latvijā ir pat ļoti labs. Skolā tomēr iet bērni un to nesagatavotība smagai dzīvei ir ģimeņu un skolotāju darbības rezultāts. Nu nedabūsiet vietu ne baletā ,ne simfoniskajā orķestrī ,ja no 4-5 gadu vecuma katru dienu nebūsiet trenēts no divām līdz 8 stundām dienā !
14.marts, 11:00 Atbildēt
tteo
Paklausieties Raimondu Paulu ! ...aiz loga puikas spēlēja bumbu ,bet man stundām ilgi bija "jātrinkšķina" klavieres.
14.marts, 11:04 Atbildēt
..
Un Pauls šobrīd ir ļoti bagāts?
14.marts, 11:21 Atbildēt
AAi ai
Nav smuki citā makā lūrēt, bet autortiesību maksājumos ik mēnesī virs 10 būtu jāieripo noteikti.
14.marts, 21:13 Atbildēt
CCu en de
Ko muldi.??? !! Ja no 1000 berniem bus 999 teicamnieki skolaa tad visiem pietieks proporcionali nodrosinats labais darbs sai valsti? Un ja ir kada invaliditate vai cilveks ir nodrosinats lai vins savu dzivi nodzivotu pienacigi?
14.marts, 11:45 Atbildēt
sss
Nelaime tā, ka puišeļi no skolas sola ar ne visai labām sekmēm iziet pasaulē un uzreiz grib darbu, kur nekas daudz nav jādara, bet alga būtu vismaz 1000 eiro uz rokas. Ja nav tad savu dzimteni zākā par sūda bedri, tas tikai tāpēc ka prātiņš par īsu.
14.marts, 18:15 Atbildēt
GGunārs
Tāpēc, šie īsie prāti sakravā koferus un brauc uz Somiju, Vāciju, Angliju celtniecībā strādāt un bez virsstundām un liekas piepūles saņem savus 3000€ uz rokas. Tikmēr tu ar savu garo prātu te dirsu plēs lai pabarotu sīci, nomaksātu kredītu un nenojūgtos no valstī esošā autisma..
15.marts, 8:17 Atbildēt
TTo......
Jasnijs Perets, ka tā arī ir.
14.marts, 11:12 Atbildēt
MMjā
Nav Latvijai nākotnes kā brīvai valstij. Kaut gan, vai tagad mēs esam brīvi? Kā Briselē vai Asv liks, tā mēs pakalpīgi darīsim. Un vēl pašu valdība tik to vien domā, kā ar kārtējiem nodokļiem vai savādākiem krāpnieciskiem maksājumiem ielīst mūsu pustukšajos makos, Nu, ko, nodancosim simtgadi un prom no šejienes.
14.marts, 11:20 Atbildēt
CCu en de
Viss viss konkreti viss sai valsti ir pakaļaa .man ir radies totals riebums pret visu kas notie apkart.pretigi jo pretigi.te var uzskaitit jebkuru nozari kas tautu dzen vienkarsi kapaa.jamauc prom uz aizjuru .sat tad atlidosu uz kadu nedelu lai tuviniekus un draugus apraudzit.tagad sniega nokusa .kadas ir ielas?vai normali ka pilsetas vidu ir kautkadas n3izbraucami bedraini zemes celi?uk visur asfalts.ai lab o vairak par to doma jo sudigak ap sirdi paliek.Lai jums veicas!
14.marts, 11:35 Atbildēt
jjuris
Ko jūs klausiet tos piderasus kas dzied par Latvijas veiksmes stāstiem,un cik ir tie kas pelna 1000 katru mēnesi uz rokas. Te ANGL IJĀ ir simtiem cilvēku kas strādā rūpnīcā ar augstāko izglītību un sēnes lasa tie kas vispār neko citu nemāk vai negrib. Šeit ir tūkstošiem izaugsmes iespējas,kuras Latvijā nav.
14.marts, 11:53 Atbildēt
sss
Ja ir galva uz pleciem, izaugsmes iespējas ir jebkurā pasaules valstī, arī Latvijā, bet ja grib tikai slinkot un čīkstēt tad lielākas iespējas ir UK, kaut gan drīz arī tur nogriezīs tos pabalstus.
14.marts, 18:08 Atbildēt