Komentāri / Skarbs viedoklis: Latvijā cilvēkus uztur mākslīgā nabadzībā
 

71 komentāri

AAdel
Protams valdibas.merlis ir iznicinat izgainat tautu lai atbrivotu teritoriju no cilvekiem un pataisitu to par asv kararabazi.ka ari nokast pedejo lai pasi dzivotu. Ka nieres oa taukiem..ta vieta lai raditu darbavietas un razosanu.domajiet par ko balsojiet.latvija ir nozagta un pieder zzs oligarhiem.
8.marts, 7:41 Atbildēt
HHe
Puķu andrs un Buldozers par tevi ieņirdz, viņi ne pie kā nav vainīgi.
8.marts, 9:23 Atbildēt
TTo He!
He! Naivs tu esi!
8.marts, 11:16 Atbildēt
DDaris.
Esmu nopircis māju, zemi, Kāpēc man vēl būtu katru gadu pašvaldībā vēl nodoklis tiem ierēdņiem jāmaksā,Rūjienā par atdusas vietu arī nodoklis jāmaksā tikai kad uz kapu svētkiem vajag smilti atvest lai kapus sakoptu ,smilti nav tikai ierēdnis no domes staigā un notuviniekiem iekasē naudu par to kad cilvēki atnākuši tuviniekukapus sakopt.Kalngals tālāk nav kur iet.Pašvaldibu nekaunība neizmērojama.
8.marts, 8:09 Atbildēt
AAlias
Nav taču,par ko balsot! Tā mērkaķošanās ar vēlēšanām,tā taču nav nopietni ņemama! Rezultātā tikpat tie paši riebekļi,kuri tur jau sazin cik sasaukumus tup un no kuriem jēga ir tieši 0.
8.marts, 8:30 Atbildēt
LLelde
Tu droši vari nobalsot par jauno partiju KPV! Nebaidies un nestāvi malā! Rīkojies un ieraudzīsi jēgu!
8.marts, 11:30 Atbildēt
EEs
Kurā brīdi Tu viņu esi ieraudzijis??????
8.marts, 13:08 Atbildēt
GGrieta
Verdzība mūsdienās.
8.marts, 8:38 Atbildēt
kkūlenis
pusēdušus,pusnabadzībā turētus un solot arvien labākus dzīves un finansiālus labumus(kā var nesolīt) vieglāk pakļaut.IKP pieaugums strauju uzlabojas tikai deputātiem algās(vairākos simtos uzreiz),pārērjiem sīknauda.Esam dzīvojuši nepareizā valstī,nepareizā laikā un nepareizajiem maksāti nodokļi.......
8.marts, 8:42 Atbildēt
AAusma
Lai tie ministri nospragst no naudas parpalibas nospragst,nabagam pedejo atnem
8.marts, 8:51 Atbildēt
GGatis
Šai problēmai ir risinājums, tas ir nedarīt pilnīgi neko! Dabūt maznodrošinātā , trūcīgā un vel visus pārējos statusus,kādi nu viņi tur ir pārtikt no haltūrām, un pašvaldība tev iedos dzīves vietu, iespaidīgas nodokļu atlaides utt! Vienīgais pienākums, ja mana ka kāds sāk veidot kaut kur tuvumā uzņēmumu ar darba vietām, iet piketēt ,vākt parakstus, darīt visu lai netiktu veidots šis uzņēmums , jo tas tev traucēs , bus putekļi, troksnis , tas smirdēs utt! Lūk šādu tautu mūsu valdība atbalsta!
8.marts, 9:00 Atbildēt
SSaule
Jā,tā nu šajā mūsu valsti'ņā iet!Saņemot algu,pirmais,neizejot no mājas,samaksā visus rēķinus,un tad domā,kā dzīvošu tālāk,no daudz kā jāatsakās,jo nav par ko.Visrūgtākais ,ka arī veselībai nevari veltīt uzmanību,bet ko nu par tādām lietām...
8.marts, 9:00 Atbildēt
aana
tiko kā nopirkr°ts īpasums tā valdība tam uzliek savu ķepu virsū ar nodokļu maksāšanu. Pamēgini nenomaksat atņemsim māju.
8.marts, 9:02 Atbildēt
iivars
Kapeec veel juus tur atrodaties-es aizbraucu -normaala dziive !!!!
8.marts, 9:04 Atbildēt
mmarta
Nekustamā īpašuma nodoklis vispār ir īsta laupīšana. Pensija ir 300 e, nodoklis 600 e. Un tas par nelielu pašu celtu būdiņu. Bet dārgākā jau ir zeme uz kuras nepalaimējās uzcelt. Arī par vienīgo īpašumu nekas nelīdzēs. Jo lepna pils un neliela būdiņa nodokļos daudz neatšķiras, jo dārgāka ir zeme.
8.marts, 9:04 Atbildēt
JJanis
Tas ir visu Latvijas valdibas prioritate-visu Latvijas iedzivotaju IZNICINASANU un IZDZDISANU ni Latvijas
8.marts, 9:10 Atbildēt
CCĒSIS
CĒSIS AR ROZENBERGA PUNDURIŠA MAFIJA KĀŠ TIRLIŅŠ TIKAI UZDZIVO UZ CILVĒKU RĒĶINA MESLU VABOLES REVOLŪCIJU VAJAG
8.marts, 9:18 Atbildēt
IInese
Esam tikuši pie diferencētā ienākumu nodokļa, varbūt arī īpašuma nodokļus vajadzētu kaut kā diferencēt, jo ''prihvatizētāji'' savas pilis reģistrēs katram ģimenes loceklim pa vienīgajam, un atkal valsts paliks ''muļķos''.
8.marts, 9:45 Atbildēt
....
Jā, tas nav nekāds jaunums - mūs tiešām tur mākslīgi radītā nabadzībā, tā ir.
8.marts, 10:08 Atbildēt
*****
Investīciju baņķieris Rungainis teiktu ... ja nevelkat, tad lasaties prom uz ko lētāku un mazāku! Pārāk liels nodoklis ir iespēja kādam iedzīvoties/palikt bagātam uz citu nelaimes rēķina. Šo valsti iznīcinās valdošo alkatība un augošā apetīte.
8.marts, 10:13 Atbildēt
MMhm
Nja! +++
8.marts, 11:20 Atbildēt
OOma
Vai tad kāds domā par palikušo tautas daļu? Latvijā valda nauda un vara, tikai cik ilgi vēl? Labu strādnieku grūti sameklēt un viesstrādniekiem bez atdeves, tilti brūk, ceļi neizbraucāmi un bedraini, nodokļu slogs žņaudz nost, skolas slēdz ciet nu, ko vēl
8.marts, 10:51 Atbildēt
HHelēna
Latvijā ir pārāk lielas izmaksas pārtikai un dzīvošanai, un līdz ar to cilvēki izbrauc uz citu valsti, kur ir daudz mazāk jāmaksā par pārtiku un dzīvošanu. Uz priekšdienām paliek ar vien mazāk maksātspējigu iedzīvotāju. Ierēdņu aparāts NESAMAZINĀS, bet UZTURĒT Latvijai viņus vajag. Tas nozīmē šo ierosinājumu parlaments GRIBĒS NORAIDĪT. Tā vietā pieņems jaunu vai palielinās nodokļus.
8.marts, 10:59 Atbildēt
llapa
latvijas valdibas tiesa vadiba tauta tiek merktiecigi iznicinata un visadi pazemota . kas to liek - brisele , vai amerika - to mes tik driz neuzzinasim . visa jaunatne ir izvesta no savas zemes - kas bus talak ....
8.marts, 11:07 Atbildēt
uunce
taalaak buus (piz....ets)
8.marts, 11:37 Atbildēt
llapa
sadai valdibai nav vieta latvija , ari velesanu likums jamaina , lai var atsaukt priekslaicigi deputatus kas kalpo amerikas intereses , ne latviesu tautas.
8.marts, 11:09 Atbildēt
LLIene
Deputātu bruņas ne ar ko nepārausiet !
11.marts, 9:58 Atbildēt