Komentāri / Savickis lūko, lai Maligina meitas neapmāna ''melnie kraukļi'': Jau notiek ''babskije razborki''
 

37 komentāri

ssubjektīvi
Ģimenes draugs?
6.marts, 15:53 Atbildēt
!!!!
Jāklis !!!
6.marts, 18:37 Atbildēt
ddziesmiņa
pār kapiem laižas melni kraukļi un žēli ķērc-nav vērts,nav vērts
6.marts, 15:55 Atbildēt
??????
Smieklīgi!!!!!VAI tad tieši vcākā meita neuzvedas kā melnais krauklis??:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
6.marts, 15:55 Atbildēt
AAiva
K apēc tad viņš uzdevies par ģimenes draugu??? Nauda,naudiņa man viņa tā patīk!!! Ko tā lielā nauda dod,pat šis kungs ar bagažnieku uz zārka jumta kapsētā neiebrauca! Tagad uzrodas draugi ar melniem kraukļiem!!! Kauns visiem šiem grābējiem!!!Kapēc vajadzīgs Savickis,ir taču tiesībsargi???Lai mantenieki tiek galā!
6.marts, 16:25 Atbildēt
kkāpēc uzdevies??
Viņš bija mirušā draugs.abi radniecīgas dvēseles.
7.marts, 11:57 Atbildēt
!!!!!!
Mantojamo lietu (kustamo un nekustamo mantu) vajadzēja sastādīt NEKAVĒJOŠI.
Kādēļ tas tā netika izdarīts - īsti nav saprotams....Situācija šobrīd izveidojusies tāda, ka atbildīgajai par mantu varētu pat krimināllietu ierosināt...Īstenībā jau ir pamats pieprasīt mainīt mantas aizgādni vai vai aizbildni.
6.marts, 16:39 Atbildēt
xxxx
Ta bļaģ zajebaļi ar saviem maliginiem!!!!!
6.marts, 16:53 Atbildēt
žžēl
Nabaga bagātniecēm,izņemot mantu un miljonus nekā nav.Grūti dzīvot ar tādu nastu.tāpēc kasās.Ar tādu attieksmi viņām tā mantība drīz paputēs.
6.marts, 16:54 Atbildēt
jjaa
Hei, īstais ''pieslēdzies''!
6.marts, 17:03 Atbildēt
zzv
Ka būtu pašas kaut kapeiku no tiem miljoniem nopelnijušas...nelaiķim vajadzēja visu novēlēt dzīvnieku patversmēm, lai bābas paliek ar garu degunu...
6.marts, 17:04 Atbildēt
....
nekavējies,droši novēli dzīvnieku patversmēm savu mantu jau tūlīt!
6.marts, 19:31 Atbildēt
uun
ne tikai nav nopelnijušas,bet uzvedas kā badīgas hiēnas,nu gan meitas!!!!Sen nebija nekas tik traks dzirdēts!
6.marts, 21:07 Atbildēt
IIrēna Kerbštate
Skat kā šiem jefiņiem acis spīd,sak nu pat mums būs kampiens
6.marts, 17:27 Atbildēt
GG
Tagad skaidrs, kas no kā ir cēlies, komentāri lieki.
6.marts, 17:54 Atbildēt
nnoriebies
Čekists savickis jau desmitiem gadu aplaupa Latviju un tās iedzīvotājus. Noriebies šis veiklais čekists, gāzes starpnieks, kas pumpē savās kabatās mūsu naudu.
6.marts, 18:35 Atbildēt
ššī pazīšanās meitas pazemo
kurš vairs viņām ticēs
6.marts, 18:45 Atbildēt
::
Jau pašas sevi pazemoja ar nepiedienīgu rīcību,un turpina ....bet ja galva tikai stāv uz pleciem ,bet tā ir tukša,tad nekas tur nepalīdzēs,ja nu vienīgi kāds labvēlis...
6.marts, 23:01 Atbildēt
MMelnais humors
Redz kā Savickis padzēra kafiju un pēc 2 dienām Maligins pagalam. Ar to tējas/kafijas dzeršanu ar bijušajiem čekistiem uzmanīgi.
6.marts, 19:31 Atbildēt
CCūciņa Pepa
Saviskis jau ar saviem čekas družbaniem piesegs, vecais krišotājs jau savas iemaņas nav zaudēji.
6.marts, 20:22 Atbildēt
IInga
un tas melnais krauklis ir Savickis.vai viņš domā ka Elīna
6.marts, 21:19 Atbildēt
::d
VIŅAM IR TIKAI VIENA DOMA,KA JĀKĻŪST PAŠAM PAR MELNO KRAUKLI 72 GADOS!!!!!!!Varbūt plāno precēt Irīnu,nu tad būs ritīgs kraukļu pāris!!!!!
6.marts, 21:58 Atbildēt
TTāda pati nabaga atraitne
Esmu atraitne tikai ar 17 gadu kopdzīves stāžu. Ar manu lietu negribēja ķēpāties neviens, nedz ģimenes draugi, nedz tiesību sargi. Citi vēl domā, ka esmu baigo miljonu ieguvēja... Lai Dievs stāv klāt visām Maligina dāmām! Lai vismaz kādai izdodas iegūt to ko aizgājējs ir dzīves laikā sapelnījis. Maitu lijas ir visur. Nevēlu sliktu nevienai no likumīgajām mantiniecēm, lai viņām laba veselība un viss izdodas!!!
6.marts, 22:44 Atbildēt
KKainšvainlībtdihs
Tas pats savickis, kas hokeja komandas neveiksmēs vaino čali tribīnēs ar gumijas masku? :D
6.marts, 22:49 Atbildēt
TTāda pati nabaga atraitne
Ja iet runa par naudu, tad visi līdzekļi ir labi. Piemēram, kas nestrādā, tam nebūs ēst! Dāma nav strādājusi, tad ko var gribēt? Kādu naudu? Vecie komjauniešu triki.. Piesūkties citu naudiņai!!! Vai tā jau nezin ko ar naudu dara, tai dullai naudu nevar dot! A kāda Tava suņa daļa, ko katrs dara ar sev pienākošos naudu?! Vai iet vaļā murgi par kopējo katlu un pats pēdējais par parādsaistībām un kopējām kasēm. Ha, ha, ha kasiri Fjodori! Lai Dāmām izdodas kaut vienai saņemt naudu!
6.marts, 23:32 Atbildēt
DDīvainis
Visdīvainākais,ka 50 gadus jauns vīrietis prasa 72 gadus vecajam- "Ja ar mani ,kas notiek-parūpējies par manām meitām ".Nu tiešām dīvaini.
7.marts, 8:15 Atbildēt
vviņš
to teica savām meitām,nevis Savickim,
7.marts, 10:16 Atbildēt
..
Nu skaidrs,tad šis padomdevējs arī deva padomu iet uz tēva māju un tai pašā mirklī izmest tēva mīļoto sievieti un likumīgo sievu no mājas?Droši vien ,ka tā un tad viss kļūst pilnīgi skaidrs par šo izpalīgu un padomdevēju.Un tā kā 30 gadīgām meitām nav savas galvas,jeb galva piebāzta ar salmiem,tad ar dara,ko saka,murgs kaut kāds!!!
7.marts, 10:53 Atbildēt
mman arī
ir pilnīgi skaidrs,ka es meitu vietā darītu tieši tāpat,ja tas būtu noticis ar manu tēvu.Visi un visas tā darītu.Arī jūs.Tiešām ""murgs kaut kāds"'.Tikai ļautiņi,kam salmi galvā,var vēl aizstāvēt šo "sievu"
7.marts, 11:50 Atbildēt
??
Un kas tad ir tas kādēļ tā būtu jārīkojas?Tā vai tad bija tēva griba?Tēvs bija spējīgs vadīt milzīgu biznesu ,bet nebija spējīgs saprast ko grib sadzīvē un ar kādu sievieti grib būt kopā?Nevajag putroties un meitām nu nav nekādas teikšanas par tēva dzīvi,mantrausīgas,nespējīgas dzīvē neko paveikt ,kā tikai dzīties pēc tēva sapelnītas naudas.Kamēr tēvs bija dzīvs,nevirināja muti,bet bija draudzīgas un mīlīgas,jo zināja,ja stāsies pretim tēvam var palikt bez pabalsta.Un gan jau testaments šitais galīgi nav ne vienīgais ,ne pēdējais,jo ilgi pēc šī,Maligins intervijā teica,ka veicis izmaiņas testamentā.Drausmīgas Haizivis,ne meitas,Dzelmei un arī Balderei atrast spēcīgus advokātus un ne tikai saņemt pienākošo daļu bet apstrīdēt arī testamentu!!!!!
7.marts, 15:07 Atbildēt
kkas tad ir?
Viens miljonārs miris...Tavuprāt nekas tad nav.Nothing special..Nu ty dajoš!Zinot,ka vīrs nesekmīgi ārstējas no atkarībām krietna sieva kopā ar vīru "dod grīdā"vairākas dienas pēc kārtas,bet,kad konstatē,ka vīrs it kā miris,pasauc apsargu,bet pēc trim mēnešiem atgūstas un apstrīd testamentu,kurš esot "viltots".turklāt tas tiek darīts pusotru mēnesi pēc testamenta publicēšanas,lai tās drausmīgās haizivis-meitas dabū "piesmēķēt".Un testamentu jau labu laiku kā tava protežē ir apstrīdējusi.Padoms nāk par vēlu.
7.marts, 19:19 Atbildēt
..
Jūs varbūt pazīstat viņu personīgi un viņa jums ir uzkāpusi uz varžacs,tad varat te ņemties.Es nepazīstu viņu personīgi,tikai no dzeltenas preses slejām ,kur apmēram 10% ir patiesības.Man nav nekādas simpātijas pret Dzelmi,ne man patika viņas perfomances,ne dažas izdarības,bet ne man ,ne arī kādam citam un vismazāk pieaugušajām meitām mācīt ar ko tēvam būt kopā,ko mīlēt un ko nē.Dzelme ar visu savu trakumu ir daudz vairāk dzīvē sasniegusi,kā meitas,kas vispār neko nav varējušas sasniegt.Un salmi galvā ir tev pašai/pašam.Maligins pats arī pateica,ka Dzelmei ir ķēriens biznesā un viņu tur iesaistīja,tai pašai meitai kaut kādus nenozīmīgus darbiņus,tagad mantu uzraudze,kas jau kā izrādās ir izvazāts.ĻOTI GUDRI!!!!
7.marts, 15:21 Atbildēt
ttam gan var ticēt,
ka nelaiķis ticēja,ka viņa pasijai ir ķēriens biznesā,mākslā,dzejā,aktiermākslā un vispār ir ķēriens.Kā saka "mjortvaja hvatka"pilnīgi visās jomās,kādas eksistē.Viena no Latvijas neatzītajiem ģēnijiem un pravietēm,kuras tēvzemē netiek cienītas.Mīlestība ir akla.Sasniegumi visās iespējamās jomās,īpaši jau mīlas jomā.Ko vēl varētu sasniegt...Ja nu vienīgi kādu citu kontinentu,jo Latviju pēc lietu nokārtošanas pametīšot.Latvijai tas būs viens no "smagākajiem zaudējumiem"
7.marts, 19:30 Atbildēt