Komentāri / Dziesmu svētku biļešu drāma pāriet jaunā gultnē, jo sāk ''uzpeldēt'' spekulanti
 

14 komentāri

FFakts
Tā ir cūcība!
5.marts, 14:49 Atbildēt
MMr.Susurs
Mans personigais viedoklis. Ja cilveks ir nopircis to laimigo bileti, tad tas jau ir vina privatipashums. Un nevienam nav tiesibas man noradit, ka es rikoshos ar savu privatipashumu. Es pirmais varu pateikt. Ka biletes jau no pasha sakuma bija par letam. Un isteniba , kadel gan nevaretu izveidot neviss vienu , bet 2 generalmeginajumus. Pirmais jau ir pardots. Papildus generalmeginajumu , lai biletes pec tam izplata penshu vidu. Kulturas biedribu vidu. Tas manuprat butu logisks solis, kas visus apmierinatu. Protams, ka dziedataji jau bus nogurushi. Bet tadi svetki ir tikai reizi chetros gados. Un 2 generalmeginajumi, gala koncertu izveidos vel grandiozaku. Bet domaju, pat ja izveidos papildkoncertu, vinu tapat izpirks paris stundu laika. Nu ir loti milzigs pieprasijums pec biletem. Tauta ir noilgojushies sajust savu speku atkal. Un ir gatavi piemaksat par to loti smukas naudinas...
5.marts, 14:53 Atbildēt
nnu
ko tu tur murmulē, pargudreli? Kāds tautas spēks?! Ja būtu tas spēks, tad jau sen visi apspiedēji un kaklakungi no skausta būtu nokratīti un Latvija beidzot sāktu uzplaukt. A neviens neko, baidās pat iepiksteties. Nobalso ar kājām un prom tālēs zilajās... Pusmiljonu Latvija ir zaudējusi bez kara nelietīgās 4.Maija kliķes valdīšanas gados, miera laikā!! Par kādu tādu "tautas spēku" tas liecina, koe?
5.marts, 16:08 Atbildēt
KKvadrāts
Tas ir brīvais tirgus, kurš saregulēs ideāli pieprasījumu, kurš kaut vai 100x pārsniegs pieprasījumu (pašlaik tikai 10x)! Tikai mieru, pilsonīši, bez panikas!
5.marts, 14:54 Atbildēt
īīpaši stulbs
Tikai patiesie liberālā tirgus pretinieki ir pret šo. Un padomju penši, kuri savā laikā vai sitami negāja cīnīties uz Barikādēm ar interfrontistiem un citiem migrantiem.
5.marts, 14:58 Atbildēt
ZZEBRA
Biļetes svarīgākā sastāvdaļa ir svītru kods, kuru iegūstot no šādi publicētas biļetes, ir iespējams radīt viltotu biļeti, ar kuru pirmais apmeklētājs var iekļūt, bet atkārtoti nē. Biļešu skeneri pie ieejas pārbauda, vai kods ir pareizs, bet lielās plūsmas dēļ ne vienmēr var konkrēto biļeti aplūkot.
5.marts, 15:18 Atbildēt
vvarbut
Iespejams nakotne uz tadiem dzismu svetkiem jaievies papildus kaut nedaudz dargakas bet taka ar Ryanair biletem vards uzvard un ja velies mainit vardu tad pa bargu naudu
5.marts, 15:41 Atbildēt
AAntiņš
Spekulācija tā ka būtu izņemta no kriminālkodeksa, tad tie nav spekulanti, bet biznesmeņi.
5.marts, 16:03 Atbildēt
ppusbomzis ar liku apkraptais
ta sanak ka tas ir bizness,bet atrodot pie tevis 1 cigaresu pacinu no krievijas vai baltkr.ta ir kontrobanda un sods 70 eiriki.
5.marts, 22:17 Atbildēt
jjautājums
Uzlieciet pāris papildkoncertus tam Zvaigžņu ceļam, vismaz vēl vienu (piektdienas vai sestdienas vakarā) un tā spekulācijas afēra nomirs dabīgā nāvē.
5.marts, 16:14 Atbildēt
GGuGu
Vai maz ir sajēga, cik cilvēki to priekšnesumu veido? Un pats galvenais - par to nesaņemot NEKO! Tikai pozitīvas emocijas un patriotisku gandarījumu. No šāda aspekta raugoties, man kauns par visu to trādirīdi ko pin ap mūsu dzimtenes lielo jubileju...
5.marts, 21:48 Atbildēt
IIerāvējs
pie mums Latvijā nav spekulantu, ir tikai godīgi biznesmeņi, strādājam godīgi pēc principa, neapčakarēsi, nenopelnīsi, lai dzīvo visvarenais bizness
5.marts, 17:13 Atbildēt
ggrābeklis
vainīgos var redzēt sejā
5.marts, 17:15 Atbildēt
JJānis
Noslēguma koncertus lūdzu kādus 15 gabalus un tad nebūs ne spekulantu ne netikušo uz koncertu. Peļņu sadalīt dalībniekiem!!!!!!! Un visi laimīgi. Nevis viens koncerts un 1000 000 neapmierināto!!!! Kauns un negods organizatoriem!!!!!
6.marts, 7:39 Atbildēt