Komentāri / Biļešu kontrole apgalvo, ka rīkojusies korekti: Mazā meitene pati izkāpa svešajā pieturā
 

55 komentāri

aadel
Vainīgo nav un ja ar meiteni kas notiktu tad nu loti meklētu.. vai par maz šādu nelaimju un no tām nav jāmācās??. Kā jau rakstīju pār visu valda nolikumi un nauda.. cilvēcībai vairs nav vietas...nevaru pat iedomāties sevi kontrolieres vieta kas liktu izkāpt slimam bērnam... ja jau uz ielas nomirusam sētniekam mēs paejam garam.. tad bernu izmest arī ir nieks...izmet suņus pa logu, izmet bērnus no transporta.. un izmetam savu sirdsapzinu mēslainē...un lūk kas notiek kad tā pazaudēta...
13.februāris, 18:32 Atbildēt
WWOW
Domaju ka tadiem nav ne dvesele,ne sirdsapzinja,ne ari kaut nieciga cienja pret citiem.Te jau ir....ES ESMU VARENS.....varu darit kaa patik,nav jau mansberns.....
13.februāris, 19:11 Atbildēt
iinteresanti
Un mātes vietā, kura pamet slimu meitu vienu pašu autobusā, vari sevi iedomāties?
13.februāris, 19:40 Atbildēt
aadel
un kāpēc tu man to jautā??? Cilvēki vienkārsi ir jau slimi.....ko var gribēt slimā valstī slima sabiedrība, slimā sabiedrībā slimas ģimenes, slimās ģimenēs slimi vecāki.. un arī bērni..drīz nebūs kas nosaka diagnozi.... ko var gribēt ja mūsu valdība ir pat ar diagnozi, kura sesgadīgos dzen uz skolu..lnu un kas tam visam sekos??? nav grūti iedomāties
13.februāris, 19:47 Atbildēt
NNu
Varu gan. Mātei jāiet uz darbu, jāpelna nauda zālēm.
13.februāris, 22:54 Atbildēt
aadel
vainīgo šeit nav nekur un nevienā vietā. neviens ne par ko neatbild.. likumi savā vietā.. leduslaikmetā pārnemtajā sabiedrībā cietā..
13.februāris, 18:35 Atbildēt
llapa
melo neliesi.
13.februāris, 18:41 Atbildēt
NNu
Skaidrs, ka melo. Bērna vārdiem jau nav tāda svara kā kontroltanšu teiktajam. Bērni mūsu valstī nav nekas.
13.februāris, 22:57 Atbildēt
ppeksis
Nesen puišeli kaut ko stāstīja ar par baltu busiņu un vīriešiem, kas aicināja iekāpt. Beigās izrādījās, ka sameloja. tā, ka visu vajag pārbaudīt. Un zinot tagadējās Jēkabpils kontrolieres un viņu darba stilu, es viņām ticu. Pašai kādreiz ātrumā neizdodas sameklēt biļeti un viņas turpina pārbaudīt pārējiem līdz atgriežas, kad esmu jau atradusi. Mazā visdrīzāk nobijās, ka mamma ir izkāpusi no autobusa ar visu viņas biļeti, tāpēc izkāpa.
14.februāris, 2:23 Atbildēt
000
Personigi es neticu ka vini meloja. Sliecos uz to, ka viniem piedraudeja un tapec bija jamaina lieciba. Tas nbija vienigais gadijums tads.
14.februāris, 2:33 Atbildēt
WWOW
Ir nu gan meli,velns kas par parvadataju.Jus redzet tikai savas ambicijas,bet jus neprotat stradat.Tas ir berns un tikai pec tam pasazhieris.Es esmu redzejushi kontrolleres,nedod Dievs tikties ar tiem.To SIA Jekabpils autobusu parks valdibu atlaist no darba,nemaksat nekadas dotacijas.Vareja mierigi ar bernu parunat!lai neuztraucas un mierigi meklee bilete.Ja ari nebutu taa bilete vareja vest par brivu,jo dotacijas tachu sanem un taa ir nodoklu maksataju nauda.
13.februāris, 19:08 Atbildēt
DDina
Kamon tas tak ir berns..
Kontrole stingra balsi sava ierastaja toni runaja ar to bernu,..
Vinai bija bail tapec izkapa..
nejau no brivas gribas.
Ko pati meitenite saka/ ?
Vinas Viedokliti ari seit vajag!!
Monetai ir divas puses!!
13.februāris, 19:18 Atbildēt
111 gadīgai bail
skolā kādrei ieejiet, tad redzēsit, ko 11 gadīgi tur dara.
Ā, nu jā, to laikam viņi tikai barā dara
14.februāris, 8:35 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu ziniet shis ir gadijums ar vairakiem bet., Ko nozime nezinama pietura. Tas tads abstrakts jedziens. Ja cilveks brauc pa konkretu marshrutu, tad nu nekadi pietura nav nezinama. Man pasham 99 % sabiedrisko transporta pieturu ir nezinamas. Nu ar autinu garam esmu braucis, bet vietu varu nezinat. Ejam talak. 11 gadigs berns musdienas , mak darboties labak neka es, bet izradas vinsh ir tik stulbs, ka nevar paskatities mobilaja, pec cik minutem nakamais autinsh ies, kad atradis bileti. Nemaz jau nerunaju, ka daudzi jaunie mobilie, tev pat visu apkartnes karti paradis. Es pilniba neatbalstu, ka berni ir jasedina ara no transporta. Nepilngadigais , paliek nepilngadigais. Vieniga kontroliera vaina, vajadzeja policiju izsaukt un nodot policijai. Un pec tam lai policija skaidrojas ar vecakiem. Un pie reizes ari berns lai iemacas, ka ja brauc par zaki , tad sanems administrativo sodu. Man vispar nepielec, ko te ta ar berniem nemas. Katram musdienas ir mobilie, nu nepazudis nekur 10 - 12 gadigi berni. Cita lieta ir par galigajiem sichiem. Un ja ta runajam, ari man kadreiz bija 10 -12 gadi. Un katru ritu no Jurmalas viens uz Rigu braucu uz trenniniem. Nezin kadel es neapmaldijos Riga. Nav ko jaunatni taisit par galigakajiem ideotiem. a vinus par tadiem veidosiet, tad vini par tadiem ari izzaugs..
13.februāris, 19:18 Atbildēt
GGuna
Pilnīgi piekrītu.
Man arī kādreiz bija bērnība,bet tomēr mācēju 12 gadu vecumā izdomāt kā risināt situāciju.Savulaik vilcienā Liepāja-Rīga,kurā mani iesēdināja mamma,lai nokļūtu pie opapa Dobelē,aizmigu un aizbraucu līdz Jelgavai,protams,ka biju nobijusies,bet sapratu,ka ir jāiet uz busu un jābrauc uz Dobeli.
Ar ko atšķiras padomju laika un mūsdienu bērni?Mūsdienu bērniem viss tiek ,,pasniegts uz paplātes,, un ir tikai Tiesības,bet nav Pienākumu.Tā kā,mīļie vecāki,padomājiet,ka saviem bērniem ir jāiemāca būt pastāvīgiem.Nevar taču 11 gadīgam bērnam stāvēt blakus pie poda un gaidīt,kad viņš pakakās,lai varētu dupsi noslaucīt.
13.februāris, 20:17 Atbildēt
JJupis
Stulbenis....tu esi neteikšu vairak
13.februāris, 22:36 Atbildēt
ttims
Piekrītu, ka pārāk daudz beidzamajā laikā ņemamies ar visādiem bērniem. Manuprāt, ir pāris būtiskas lietas:
Ja jau ir tik liels satraukums par bērniem, nav problēmu - vecāki, nelaižiet vienus bērnus līdz 15 gadiem un viss. Un ja reiz uzticaties vai riskējat tos laist vienus, tad nevaimanājiet par katru sīkumu.
Sabiedrībai nav katru reizi, kad pamana kādu tīni, jāskrien klāt, jārausta aiz piedurknes, jātaujā no kurienes, uz kurieni, kāpēc, kur un kad. Arī es 7 gadu vecumā gan uz skolu viens braucu, gan mājās. Ne nu pazudu, ne nosalu. Varbūt tiešām mūsdienu bērni ir pārāk stulbi un nepatstāvīgi
13.februāris, 23:31 Atbildēt
ppiekrītu 11 gados ir jāzina, kā risināt šādas situācijas
galu galā bija mobilais, pati varēja policiju izsaukt.
Tagad lai skola taisa ekskursijas projektu nedēlas laikā- mana dzimtā pilsēta un ko darīt svešā pieturā.
14.februāris, 8:37 Atbildēt
ppiekrītu...
visam, Mr.Susurs, teiktajam...ja bērni prot apieties ar mobilajiem telefoniem, tad, uzskatu, ka viņiem jāprot arī rīkoties šādās situācijās...vienkārši vecākiem pie tā arī ir jāpiestrādā...
ko tad darīsim, ja ES ieviesīs normu pusaudža vecumu pagarināt līdz 24 gadu vecumam?!?...
14.februāris, 9:03 Atbildēt
zzzz
It kā jau formāli pareizi, bet kur ir cilvēcība???? Iejūtība, kā sievietei(kontrolierei) pret bērnu?
13.februāris, 20:59 Atbildēt
ttreee
Formali pareizi? Formali pareizi ir neizsedinat bernu fig vin zin kur. Formali pareizi ir izsaukt policiju un vini visu atrisinatu. Kapec Riga sauc policiju, ja atsakas maksat, bet tur redziet vienkarsi bernu izmet. Slinkums kepaties. Bezatbildigi lopi.
14.februāris, 2:37 Atbildēt
KKa tik sodīt kādu
Vai tad nepietika ar Liepājas gadījumu ? Kontrolieri Jēkabpilī uz Mēness dzīvo, ka nav dzirdējuši un tiepīgi turpina dzīt bērnus no transporta ārā ? Kādus tad tūkstošus ietaupīja un autotransporta firma milzīgu peļņu sagādāja ?
13.februāris, 21:03 Atbildēt
kkolhoznieks
viņiem kontrolieriem ir visatļautī
13.februāris, 21:15 Atbildēt
zzika
Zinu, kādi ir Jēkabpils pilsētas autobusu šoferi, liekas, ka tikai dažiem no viņiem ir bērni un mazbērni, un daudz maz sakārtota dzīve. Visi pārējie žulti gāž pār pasažieriem- lieliem, maziem, kas gribi negribi ir spiesti komunicēt ar šiem šoferīšiem. Mans četrgadnieks arī reizēm sadomā pats samaksāt par biļeti vai pats to paņemt no šofera neveikliem pirkstiņiem. Esmu dzirdējusi, ka manam bērnam pasaka - velcies tālāk, nekavē rindu. Ziniet, tādā reizēs pat pieaugušam ar visu nopirkto biļeti gribas atpakaļgaitā izlidot no transpotlīdzekļa, nemaz nespēju iedomāties, ko pārdzīvo mazs bērns, kurš jau tāpat jūtas vainīgs, jo viss autobuss skatās, kādi grēka darbi nu tiek strādāti. Visbeidzot, vai tiešām Jēkabpils ir tik nabaga, ka tās sūda kapeikas autobusu parka uzturēšanai no bērniem jālasa!!!
13.februāris, 21:10 Atbildēt
MMr.Susurs
Redz tu jau pati berninu veido par "pukainiti". Bernam ir pasham jaiepazist dzives skola, tai skaita ari sabiedribas rupjums. Tas , ka berns pats tiecas samaksat ir loti labi, tatad jau kartigs virs veidojas. Gan naudinu roka paturet, gan rekinu apmaksat. Sikajam raksturu noruda. Virietim ir jaiet uz savu merki, bet kad sikajam pieleks, ka vinsh ir klients un iemacisies vienu otru vardu no ielas, tad ari pasutis shoferi uz 3 burtiem. Man mamuks vel tagad smejas , ka es berniba vilcienam biletes pasutitu - Shurp un turp :))) Kasieres mani saprata :))))
13.februāris, 21:22 Atbildēt
iinpe
haha, labais komentars, ka bernam jaiepazistas ar sabiedribas rupjibu. Nakosreiz iemaciet savam 4gadniekam pateikt, onlui aizver muti - rupjiba pret rupjibu. Bernam tacu ir jaiepazist sabiedribas rupja puse.
14.februāris, 2:32 Atbildēt
mmelnais humors
Manuprāt, biļešu kontrolieri melo. Un vispār viņi ir kanibāli.
13.februāris, 21:25 Atbildēt
nnu gan
Bet vai mees neesam taadi interesanti cilveeki..visi vainiigi tikai ne pati mamma..taapat tacu naacaas kavet darbu vai ko tikai jau peec stresa ko sanjeema beerns un pati jau arii noteikti..maaciibai pirmkaart ir jaabuut vecaakiem..neviens nevar buut atbildiigs par juusu beernu kaa juus pashi..vecaaki..aizved to beernu uz maajaam un eej taalaak uz darbu vai izklaideeties...kas taa par taadu atbildiibas novelshanu uz citiem/
13.februāris, 22:10 Atbildēt
ttieši tā
Māte pamet autobusā slimu meitu vienu pašu, bet vainīgi visi citi tikai ne pati.
13.februāris, 22:16 Atbildēt
vvienkārši ...
daļēja taisnība ... , bet ja visu ... kā pienākas , tad māti sodīs bāriņtiesa , un pašvaldība ... par nolaidīgu , paviršu attieksmi .
runa par konkrēto faktu ...brīdi ... bērns ārā ziemā no autobusa ... autobusa šoferis , kontrole , sabiedrība ... .
labi , ka tur šodien nav daudz cilvēku un dienestu .... varbūt var mazliet steigā padomāt un tad bizot un pildīt kaut kādas prasības , pavēles , grafikus ... a kas ir LETIŅA ... TAUTIEŠA DZĪVĪBA ?
13.februāris, 23:44 Atbildēt
dddd
Ko nozime, jus viniem ticat? Kontrole pateica JAKAPJ ARA! Berns izkapa. Ko tad no kotroles vel var sagaidit. Berns tapat nekaptu ara, ja vinam nebutu likts to darit. Tas, ka aiz rokam nevilka, tas tagad saucas ka berns pats izkapa?
14.februāris, 2:29 Atbildēt
QQQ
Kontrolieri vareja izsaukt policiju un policija visu noskaidrotu. Ta Riga dara ar bezbiletniekiem - nemaksatajiem. Bet ne jau pamest mazu bernu pilnigi svesa vieta!!!! Aksti un bezsirzi.
14.februāris, 2:35 Atbildēt
rrommels
var izmest pilsētā,a ne laukā un slimus un mazgadīgus!a es a kādreiz,a kadpuspagasts uzausim!tāpat es nevaru izvelties pieturā!pēc divapus stundām man vecmamma velk zekes!sūdi lieli!tie uzlien nelaikā!man vienalga i mentam varu iesit!a dēļ vecmamas var visu!vina jānim!viņi tur kalniņā!es atrāk/a māte jau uzrakstija!sevi!mums parasti,ka atrak mirstam!
13.februāris, 22:10 Atbildēt
rrommels
prokurors adbild par miršanu llatvijas valstī!a par desantu neatbild!prokurori nolasa,sa vu nākotni!rīt jau mani restos!es jau pus gadu dombasā!
13.februāris, 22:18 Atbildēt
rrommels
kontrole izrauj no rokām apliecību un grib lai es parakstu protokolu!nē nu vainīgs!runāju pa telefonu!maisiņi rokā!vislaik neatzīmēju!samaksāju 30!mama 70desmit gadniece samaksāja par dalbajuto dēlu!pasaku atklāti ja kāds sitīs kontrolieri,es turēšu sargu!
13.februāris, 22:30 Atbildēt
rrommels
par to mazo.es tev un kontrolei atros kapus!SOFER!tu man benz/inu gadiem ostīsi!
13.februāris, 22:35 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tu no Ainažiem raksti? Sanitāre tevi beidzot atsēja?
Veltīgi...
14.februāris, 1:55 Atbildēt
xxxx
bingo.
14.februāris, 8:30 Atbildēt
mm
tikai nesaprotu kāds te sakars ir rīgas satiksmes biļešu kontroliera Māra foto
13.februāris, 22:40 Atbildēt
EEs
Latvijaa viens smirdiigs rekets. Nah atlaist tos idiotus ar "Gilu" priekšgalā. Kas tas par suņa murgu bērnu izsēdināt? Wtf ceru ka viņi tiks atlaisti kontrolieris, apsargs gan vadītājs. Tā nedrīkst - sabiedrības pabiras. Nožēlojami cilvēcības nav vispār liekas ka vien getto urlas palikuši strādāt fuj
13.februāris, 22:50 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Labi ka tu neesi kontrolieris, tu noteikti būtu to bērnu sagūstījis un aizvedis pie sevis uz mājām!
14.februāris, 1:56 Atbildēt
JJop
Bavo Jēkabpils biļešu kontrolei un Ščerbicka kungam! Malači, izlocījās, bērns pats vainīgs. Vārdu trūkst šī cinisma raksturošanai, nožēlojama rīcība! Par ko tādu vadībai jāuzņemas atbildība un jāatkāpjas no amata!
13.februāris, 23:08 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Iemācies nu beidzot pats par sevi atbildēt, Sčerbicka kungs nevar par visiem infantīlajiem atbildēt!
14.februāris, 1:59 Atbildēt
jjolo
Māte nedrīkst kavēt darbu - priekšnieks vienkārši atlaidīs. Valstī tak makten iejūtīgi priekšnieki un biznesmeņi, kuri sev algas oi,oi ,oi,uzskrūvējuši. Ies nu viņi ar visādiem padotajiem un viņu problēmās ņemties. Dabūt citu darbu - tā ir problēma. Lv nekas nav sakārtots - visur sodi, nodokļi - tev jāiet ar naudas maku izstieptā rokā visur pa priekšu.
13.februāris, 23:22 Atbildēt
bbaltais gardums
Braukt bez biļetes ir apzagt citus. Priekš kam pirkt, ja nevar izmest ārā?
14.februāris, 0:14 Atbildēt
www
Ja nav biletes, var izsaukt policiju, nevis pamest bernu nekuriene. Pratins nevelk?
14.februāris, 2:32 Atbildēt
BBaltais gardums
Policiju nepilna eiro dēļ?
14.februāris, 6:15 Atbildēt
vvienkārši ...
te nu ir ... paši atzinās savās muļķīgajās rīcībās un nedomāšanā .....
JAUTĀJUMS ... KUR IR UN KĀDS IR REZULTĀTS KONTROLES (CILVĒKU ) UN AUTOBUSA VADĪTĀJA (CILVĒKA ) DARBS UN TĀ IZNĀKUMS ... KO PANĀCA ... ?
BĒRNS IZKĀPA PATS ...
VAI KĀDS BĒRNAM UZDEVA JAUTĀJUMU ...KAS TĀLĀK ... ? KO TU BĒRNS DARĪSI UN KUR TAVAS MĀJAS UN KUR TAVI VECĀKI ?
NIHELISMS ... !
VISIEM VIENALDZĪBA !
SABIEDRĪBA ... APKĀRTĒJIE ... VAIMANĀJAM , LAMĀJAM APKĀRT ..., A PAŠI REALITĀTĒ ...
13.februāris, 23:35 Atbildēt