Komentāri / Vīrietis tuvu infarktam, bet "Gaiļezera" darbiniekiem vienalga
 

77 komentāri

NNožēlojamā LV
Tas tāpēc, kad algas pielika...
14.februāris, 14:30 Atbildēt
mmr.riks
Vinjiem NEKAD nepietiks, dod cik gribi, kaa badakaashi!!! Izmanto to, ka slims cilveeks bez aarsta nekaadies nevarees, taapec teelo dievus.
14.februāris, 14:43 Atbildēt
aaha
Es vēlreiz saku, ka nav, tad nav. Lai brauc uz ārzemēm un tur varbūt mediķus iemaaciis strādāāt.
14.februāris, 14:48 Atbildēt
EEST
Gaiļezers jau nu nav tā vieta kur var saņemt medicīnisko palīdzību. Jums vajadzēja izsaukt ātro palīdzību un kā adresi norādīt Gaiļezera uzņemšanas nodaļu. Lai cik dīvaini arī nebūtu , bet citas iespējas jau nav. Vai arī vajadzēja doties pie mums uz Igauniju , ja Latvijā atsaka medicīnisko palīdzību
14.februāris, 14:54 Atbildēt
AAiva
Valstij tā ir labāk,kad paliek mazāk slimnieku! Mazāk iztērē naudu medicīnas aprūpei! Vairāk paliek ārstu algām,visam tam ierēdņu baram,visādām valdēm un pārējiem liekēžiem,un protams arī PRĒMIJĀM gada beigās!!!
14.februāris, 15:14 Atbildēt
OOmīte
"Sī jau nav slimnīcas uzņemšanas nodaļa bet pilnīgs absurds.Mani atveda ar ātrajiem,no rīta bet dakteris pienāca pēc ilga laika ,jo visoirms apkaloja bomžus,kurus atveda vēlāk,potams attieksme ir šausmīģi pazemojošā.Nedod Dievis vēl kādreiz tur nokļūt.
14.februāris, 15:19 Atbildēt
BBomzis
Tas kaut ko pasaka par jums, omīt, ka bomzis dakterim vairāk simpatizēja...
14.februāris, 15:34 Atbildēt
PPuķe
Patiesībā valstī visiem vajag pielikt algu, ne tikai ārstiem, jo ārsti jau arī nevar iztikt bez sētnieka, pārdevēja, jurista, bērnu dārza aukles utt. Un atbildība arī ir visiem, ārss, diemzēl, neko nevar izdarīt slimnieka labā, ja Radītājs to nevēlas.
14.februāris, 15:21 Atbildēt
SStāstnieks
Nu šitādus stāstus sacerēt tagad modes lieta. Bet to visu var pārbaudīt - gan ierakstus žurnālos, gan videokamerā nofilmēto.
14.februāris, 15:26 Atbildēt
RRolis
Vīrietis nau pie pilna prāta,nemāk rakstīt. Gailezerā man un mammai vienmēr sniegta pilnīgi precīza palīdziba.Mudaks kam nau ko darīt
14.februāris, 15:27 Atbildēt
LLasītājs
Roli! Vārdu ''nau'' raksta nav.
14.februāris, 16:42 Atbildēt
EEULV
Kas tur ko brīnīties-latvijai jau tas ir normāli, sākot no valsts aparāta darbiniekiem un beidzot ar slimnīcām. Katrs parāda savu varu, cik un kādā veidā var atļauties. Un tad tas slinkums - ka tikai neko nedarīt un tāpat saņemt algu. Par medicīnu-tā attieksme par to, ka nodokļu reformas veidā palielināja sociālo nodokli, lai nabaga ārstiem un māsām pieliktu pie algas. Maksājiet vien vēl vairāk,tad varbūt tiksiet līdz slimnīcas durvīm...
14.februāris, 15:28 Atbildēt
IINGA
UN KA STRADINU ONKOL NODALA IZTURAS ????KA PRET NORAKSTITIEM MESLIEM
14.februāris, 15:58 Atbildēt
bbiju
Kurš teica, ka vīrietim bija tik slikti? izklausās pēc cilvēka, kam tieksme uz histērijas lēkmēm. Protams, ka personāls uz ko tādu pasmejas...
Es arī varu ko tādu safantazēt un sūtīt medijiem, nav ne vārda, ne informācijas avota un cilvēki visam tic. Galvenais, lai ŠOKĒJOŠI!
14.februāris, 15:29 Atbildēt
bbiju
Muķīgākais, ka ir šādi portāli,kas tik visu drukā. Nav par ko rakstīt un tik ķer no tantukiem "es reiz dzirdēju...".
14.februāris, 15:32 Atbildēt
ttev
Viszinei - biju. Ja tev nav nācies ko tādu piedzīvot, tad labāk klusē. Tas ir visās pilsētās. Bauskā reģistratūras darbiniece paņirgājās par slimu cilvēku uzkliedzot un nedodot kartiņu, jo ārstes darbalaiks vēl nav sācies. Teica lai pienākot vēlāk, bet todien ārste JAU strādāja - ātrāk kā citu reizi.
14.februāris, 16:58 Atbildēt
CCESNIECE
Ari cesis atra palidziba panirgajas par agsto asinspiedien...210/110/50...izlamaja 2 atras palidzibas freilenes mani-----kapec svetdiena negriezos pie gimenes arsta...teica ka nervi vainigi....iespriceja nerv zales.....aizbraca......!!!!pret galvas sapem -meita skreja pec ibmetina lidz aptiekai....bet pamata sakas ja plsa pazeminasanas ....kas vareja beigties tragiski....
14.februāris, 17:29 Atbildēt
AArī Cēsniece :)
Rakstīšanas praksēm pieklibo stipri! Man pat smiekļi sanāca! Jums tiešām ne tikai ar nerviem, bet arī ar galvu nav labi! Un tādi te sataisa to traci! Pirmkārt, kas tas pa spiedienu no 3 ciparu kombinācijās!? Otrkārt, kā Jūs zināt ko jums špriceja!? Treškārt - ko pati nebraucāt uz kādu no slimnīcu uzņemšanas nodaļām, ja jau gals bija klāt?! Ja jau tik nelaipna un neprofisionāla bija tā apkalpošana, tad ir NMP dienesta centrs Valmierā, ir papīrs un pildspalva! Uzpriekšu! Uzrakstam sūdzību! Kāpēc visi pieraduši gudri dirst tikai te FB (īpaši pilnmēnesī)!? Ar kaut ko neapmierināts - raksti sūdzību Veselības inspekcijai, pacientu Ombudam, nevis šeit anonīmi izlej savu žūlti!
14.februāris, 20:19 Atbildēt
jjūlis
Kā tad!VI atbildēs mēneša laikā,bet tur var sagaidīt brīnumu lietas,apmelošanu un tamlīdzīgi.Pret sirdslimniekiem gan būtu jāizturas ļoti korekti,lai nepiebaidītu infarktu vai insultu.Diemžēl daži ārsti ir kā koncentrācijas nometņu stažieri.Sevišķi demagoģisks,glumš un cinisks ir ārstu priekšnieks un mācekļi viņam netrūkst.
15.februāris, 10:43 Atbildēt
vvija
man ir vislabākā mamma pasaulē, vai tagad to arī aizliegs teikt, jo citi apvainosies un apvainosies arī mammas,murgs
14.februāris, 15:30 Atbildēt
MMara
Roli, nau... raksta nav.
14.februāris, 15:35 Atbildēt
UUlla
Anonīms raksts ,kāpēc viņam lika sēdēt rindā ,lai zāles nopirktu,kaut kas tur nav īsti ,tad brauca ar taksi pats prom uz citu slimnīcu,tik daudz spēka vēl bija.
14.februāris, 15:36 Atbildēt
iir bijis
Man gadus atpakaļ bija praktiski analoga situācija tur neiroloģijas nodaļā. Medmāsa un nodaļas vadītājs vienkārši ņirgājās, tikai pārrēķinājās ar manu raksturu. Kad es viņiem pateicu, ka tiklīdz man pāries veselības problēmas, visdrīzāk nodaļas vadītājam (bija tur tāds, ar līkām "o" veida kājām) izdauzīšu zobus un ielauzīšu ribas un ka tai medmāsai, ja ir bērni, viņi tiks atrasti noslīkuši grāvī, šiem pēkšņi pazuda ņirgu smaids sejās, šie pēkšņi palika nopietni un sāka man mērīt asinsspiedienu, klausīties sirdspukstus un iedeva zāles.
14.februāris, 15:46 Atbildēt
iir bijis
Ja šo komentāru lasa tā medmāsa, lai viņa zina - ar viņu bija arī cits gadījums, kur viņa citai medmāsai ar lepnumu sejā stāstīja, kā viņa esot ievērojusi, ka mani ārstējošā interne ir man nozīmējusi nepareizas analīzes, bet viņa, šī medmāsa neesot pirkstu pakustinājusi, lai labotu šo kļūdu.
Un lai tas nodaļas vadītājs un šī medmāsa zina - es joprojām atceros, kā viņu vārdus un uzvārdus un citu informāciju un lai viņi zina, ka pienāks laiks un lietas tiks nokārtotas līdz galam...
Lai katru dienu gaida lietu atrisinājumu...kas var attiekties kā uz viņiem pašiem, tā arī uz viņu bērniem...Mēsliem ir jāsaprot, ka viņi ir mēsli un ka viņi neizbēgami saņems pretdarbību par savu nekrietnību...
14.februāris, 15:55 Atbildēt
::)
Piesakies pie manis, debīliķi, un es tevi pamatīgi izklizmošu !
15.februāris, 0:27 Atbildēt
MMurgs
Tu tak esi slims uz galvu! Tādus pa taisno uz psiheni! :))
14.februāris, 20:22 Atbildēt
vvv
Nu, mīļie cilvēki, ko jūs brīnāties par tādu attieksmi no mediķiem, ja paši vienaldzīgi staigājam garām mirušam cilvēkam(vakardienas sētnieks) .Kā mēs pret citiem, tā citi pret mums...
14.februāris, 15:48 Atbildēt
iina
TAS TAPEC KA SABIEDRIBA KOPUMA..IR OZWERELI...TAPEC AR CILWEKI GUL UZ IELAS UN NOMIRST...UN MESLI SAWAS MASINAS PABRAUC CELI GARAM!!! UN ARI MEDIKIEM MES ESAM MESLI...
14.februāris, 15:56 Atbildēt
MMārtins
Ina iemācies rakstīt un tad tu te dirs
14.februāris, 16:36 Atbildēt
MMēs
Kuri jūs tādi esat? Mēs esam savādāki nekā jūs... Vēlreiz prasu - precizē - kuri jūs?
14.februāris, 15:57 Atbildēt
AASĀ NĀTRE
Viņiem tak algas par mazu!!!!!
14.februāris, 15:52 Atbildēt
>>>
Iesaku tev kantori "Mūža mājas". Nebūs problēmu.
15.februāris, 0:23 Atbildēt
SSarma
Es gandrīz gadu atpakaļ aizbraucu no darba vietas,jo reiba galva,sāka palikt stīva kreisā sejas puse,kreisā roka un knapi varēju paiet.Kamēr uzņemšanā tikām pie ārsta tikmēr tur tiešām var nomirt,Vienīgi ja būtu izsaukusi ātro palīdzību tad varbūt būtu savādāk.
14.februāris, 15:54 Atbildēt
mmargarīns
Īpaši Neatkarīgā, kas ir Lembja pasūtījums rakstiem. Kaut kā neticu tam visam.
14.februāris, 15:56 Atbildēt
uun
Mūsu medicīna rullē!!!!!!Un tādēļ jau ministrija saņem prēmijas par labi(lasi pavirši) padarītu darbu.Ārstu pakalpojumi dārgi,palīdzības sniegšana vāja,ļoti vāja,bet ministre kaut ,ko murkš nejēdzīgu un saņem un dala prēmijas.Murgs!!!!!
14.februāris, 16:05 Atbildēt
ees
Talsu mediķi ar izceļas cilvēkam reibst galva viņam pasaka lai dzer omeprazolu ,,,,,SUPER MEDIĶI!!!!!!!!
14.februāris, 16:30 Atbildēt