Komentāri / Sieviete izmisumā! Rēķinā par elektrību ir kosmiskas summas!
 

56 komentāri

īīpaši stulbs
Jā, noteikti jāsazinās ar Elektrum! Tur strādā sirsnīgi cilvēki un viņi nespiedīs visu rēķinu vienā mēnesī atmaksāt, bet gan pusgada laikā.
14.februāris, 9:15 Atbildēt
tto muļkim
jaja to ko nepaterē.... hahahaha..galvenais ka samaksā
14.februāris, 9:17 Atbildēt
aadel
legāla cilvēku apzagsana rit p[ilnā sparā.. jo mazak patērē jo vairāk maksāsi tikai mulku zemē Latvijā.. tāda visatlautība un zagsana nenotiek nevienā Es valstī..Miljonāri zog acis nepamirkskinot ar valdības atbalstu!!! lūk oligarhu privātipasums rullē.. Cilvekiem nav kur taisnību meklēt sai beztiesiskajā patvaļīgajā valstī.
Varbūt vajag partakstītiers porala Mana balss un juristiem sākt kārtot dokumentus Es tiesā pret šo zagšanu..kas pārkapj visas cilvektiesības!!!!.. vai arī veikala drīz būs likums, jo mazak pērc, jo vairak maksā...vajprats ne valsts!!!
14.februāris, 9:15 Atbildēt
PPensionāre
Visiem rēķini ir daudz lielāki,bet tiem kam ir izlīdzinātais maksājums ir traki lieli.....Jāiet dzīvot dziļos laukos vai jāatslēdz elektrība,tik krasu paaugstinājuma maksu par elektrību daudzi nespēs samaksāt...pat ja netērē elektrību tev vienalga jāmaksā par pieslēgumu...Nenormāli..
14.februāris, 9:16 Atbildēt
AAgris
Tie kas netērē elektrību, lai viņu atslēdz, nevis uzliek uz pārējo pleciem, elektrolīnijas apkalpošanu, uzturēšanu kārtībā, skaitītāja apsekošanu, datu uzskaiti. ,
14.februāris, 10:05 Atbildēt
jjurčiks
Kaut kā nav redzēti tie "līniju apkalpotāji" Tāmi lūdzU !
14.februāris, 10:35 Atbildēt
ZZintis
Tu neesi īsti gudrs!
14.februāris, 13:29 Atbildēt
VVācijas Latvietis
Vācijā dzīvojot,smejos,.... Latvijā elektrība dārgāka, ka zelts. Kur tādas summas? Šausmas. Es šeit maksāju 5 reizes mazāk... Kas notiek Latvijā? Kas tas par Elektrum?
14.februāris, 9:27 Atbildēt
LLatvietis
Šeit viss tiek darīts tâ lai Letiņi pēc iespējas ātrāk pamestu tēvzemi, itkā minimālās algas paceļ par smieklīgu cipariņu, toties izgudro nodokļus visādus tā ja tu pelni minimālo algu tad nomaksājot visus rēķinus tev labākajā gadījumā paliek uz rokas 150!!! Tādēļ arvien vairāk mūk no šejienes prom un daudzi pārkāpj likumus tikai tamdēļ ka no tā nevar iztikt un tīšām vēlas nonākt ieslodzījuma vietās jo tur ciknecik tiek pabaroti... Ps. Pats arī taisos mukt prom ar abiem bērniem un sievu, atteikties no pilsonības un lūgt politisko patvērumu valstī kur var justies kā cilvēks nevis batraks...
14.februāris, 9:54 Atbildēt
UUlrika
Mslacis!
14.februāris, 10:07 Atbildēt
UUlrika
Pilnībā piekrītu, Vācijā viss uz elektrības, tāpēc atbraucot uz Latviju brīnos kas par komponentēm, un arī atjaunotām komponentēm. Apkalpošanu, ka gada laikā neviens nav rādījies.
14.februāris, 10:05 Atbildēt
llasītājs
Latvijā viss var būt tas ,kas nav citās ES valstīs,novilks ādu pār acīm un vārdu nepajautās.Tie taču ir tautas iznīcinātāji,tādi laiki vēl nav bijuši.
14.februāris, 10:37 Atbildēt
aari no Vacijas.
un vel mums v ar 1.04. 18 samazināja e.on kilovat stundas izcenojumu , Maksāsim vismaz 8 eiro mazak menesi. Skatos ka Latvija visur patērē zeltu, gan elektribā , gan apkure , gan udenī, Ires maksas ari laikam dzivokliem ari ir pasakainas,,, ,kur vēl IIN. Vai Latvija dzivo tikai miljonāri?
14.februāris, 10:54 Atbildēt
AAntons
Kā redzam taisnība ir Alfrēdam Rubikam, kurš kādreiz teica ka maksāsim par visu ko, arī par nepatērēto elektrību, par gaisu ko elpojam, esmu dzirdējis ka eksistē arī tualetes nodoklis....
14.februāris, 9:50 Atbildēt
AAntons
Piekrītu
14.februāris, 10:32 Atbildēt
MMārtiņš
Katru mēnesi maksāju izlīdzinātos, 32eiro, man vienalga un viss ir labi.
14.februāris, 9:57 Atbildēt
nneguli,apzags
Bet vajadzētu maksāt 29!
14.februāris, 11:02 Atbildēt
..............
Es arī maksāju 22 eiro- 2016. gadā,tad uzreiz 2017.gadā -43 eiro9(liels parāds par iepriekšējo gadu - +13 eiro katru mēnersi), sapratu, ka ir jātaupa un jāseko patērētiem kW, jauns ledusskapis A++, jauns TV A+, vel šo to un šogad man ir jāmaksā 16 eiro - tas gan pateicoties iepriekšējio gadu nedaudz pārmaksāju)
14.februāris, 15:22 Atbildēt
ššņore
to elektrības pārdevēju vajadzētu pakārt elektrības stbā.
14.februāris, 10:42 Atbildēt
PPēteris
Latvenergo ir daļa no valsts,applūst zeme mēs ciešam,VALSTS nolaidiet ūdeni nolaidiet nodokļus,nolaidiet krēslus.Kā drīkst valsts iestāde kaut ko sponsorēt?
14.februāris, 10:50 Atbildēt
aar elektrum pieredzi
Neuzticieties izlīdzinātajam maksājumam! Sekojiet līdz katru mēnesi, ko tērējat. Kļūdas gadījumā viņiem vienmēr būs taisnība, lai arī cik laipni cilvēki strādā klientu apkalpošanas centros.
14.februāris, 10:56 Atbildēt
iizlīdzināti sekoju
Ik mēnesi iesniedzu skaitītāja rādītājus.Šķiet,ka ar laiku saprata,ka pie šī skaitītāja lohs nav pieslēgts.Bet-pēc nelielas laipnas skaidrošanās.
14.februāris, 11:00 Atbildēt
hhmmm
nav jau neviena jurista, kas varētu visas šīs lietas, kas pārkāpj cilvēktiesības, aizraut līdz Eiropas tiesai.
14.februāris, 10:57 Atbildēt
....
Diemžēl. Tad, kad strādājošajiem pensionāriem draudēja atņemt pensijas kamēr strādā (vai ko tml.), tad gan mūsējie juristi iesniedza un vinnēja tiesu - ieguvēji visi.
14.februāris, 11:20 Atbildēt
nnav ko piņkšķēt-jācīnās
Katra mēneša pēdēja dienā pirms gulētiešanas jāpieraksta skaitītāja rādījumi.Tad nākošā mēneša otrajā dienā elektrum.lv jāiesniedz skaitītāja rādījumi.Tur var pieredzēt brīnumus ar tiem cipariem no tās puses!Tad ar pierakstiem jādodas uz Sadales tīklu klientu centru un argumentēti jākašķējas!
14.februāris, 10:57 Atbildēt
AAr elektrum pieredzi
Tas gan, viņiem tie cipari bieži ir savādāki.
14.februāris, 14:00 Atbildēt
ttā ir bijis
"tikai boileris" var pa kluso sagriezt tos cipariņus ne pa jokam
14.februāris, 10:58 Atbildēt
nnu
tak pasi iesniedzat skaititaja radijumus, nekadus izlidzinatos neizveltaies,,ar tiem tik kepa un problemas...
14.februāris, 11:04 Atbildēt
iioģt
Ja kādreiz bija viens Latvenergo , tad tagad tas uzņēmums sadalījies 3-4 uzņemumos - katram ir savi priekšnieki - 1 viens ir meitas uzņēmums , kuru vada Godmaņa madama , vēl no turienes iznākuši vēl 2 uzņemumi kaut kādi piegādātāji - elektrības , tad vel jāmaksā ka pie mājas vispār ir pieslēgta elektrība -- lai gan pieslēgumi mājām jau PSRS laikā , neesmu manījusi ka par šiem gadiem ir kaut kas mainīts - tā lūk , kad tā parēķina tad uz katriem 10 iedzīvotājiem ir pāris priekšnieku !!!!
14.februāris, 11:08 Atbildēt
aahaaaa
Elektrību pako kastītēs, ar kravas auto piegādā uz sadales punktiem un izsūtāmie zēni iznēsā pa dzīvokļiem.
14.februāris, 14:08 Atbildēt
AAdatiņa
Regulatori , dažādas komisijas, tiesībsargi, eksperti... un tā bez jēgas! Visiem vajag lielu algu. Neviens nenoregulē par labu cilvēkiem, maksājumi pieaug un pieaugs kosmiskos ātrumos.Visi taču zina, ka bez elektrības iztikt nevar. Ļoti daudzās vietās, sevišķi laukos, saņemam elektrību pa tiem pašiem padomijas vadiem, nekas nav mainīts un uzlabots. Vienīgi, ja kāds stabs nogāžās, tad atbrauc brigāde un 'iesprauž' citu. Maksājumi aug un augs, kaut gan sola, ka mazināsies. Kur skatās tie visi regulatori un tā liekēžu armija, kura it kā aizstāv patērētāju tiesības?!
14.februāris, 11:18 Atbildēt
eelina
Nu ja cilveki ta kluses,ta jus tur izgerbs plikus! Tas ir sausmas kas notiek lv.zagli sez un palielina tadas cenas! Cilveki mosteties,neviss sezat neta un cikstat!
14.februāris, 11:24 Atbildēt
llat.wat
Kāds sakars ar boileri ja ir skaitītājs tad ari rādijumi ir...
14.februāris, 11:49 Atbildēt
nnah nah
ko jus te boileri vainojat boileris nemaz tik daudz nenodedzina ja vinju neslega ieksa ara.un vienistabas dzivokli jau nu 200 litrigais boileris nav tas ari logiski.cenas uzskruve tur tie grabsli kas grib pec iespejas vairak no mums sagrabt
14.februāris, 11:58 Atbildēt
CCorbie
Boileri vaino idioti, un te nu mees redzam kaapeec LV bardaks, vairums ir vnk idioti, un LV kaa jau klaunu bordelii, vairaakumam teikshana, tas saucas demokraatija, kad vairaakums apspiezh mazaakumu.
14.februāris, 12:35 Atbildēt
aasis
visur bardaks un zagļi,kur 90 ie.
14.februāris, 12:19 Atbildēt
CCorbie
Driz veikalaa ieejot bus jaamaksaa par preci + par preces piegaadi uz veikalu + preces glabashanu veikalaa, jo pirms prece tika iegaadaata taa glabaajaas veikalaa... karoch gatavojaties, ja valsts uznemums nodarbojas ar mahinacijaam, driiz ari paareejie saaks suutiit lidzigus rekinus
14.februāris, 12:29 Atbildēt
CCorbie
Starpcitu uk ja nemaldos bija 10 gbp menesii tiikla uztureeshana, LV tarifi jau kaa Dubajas liimenii, kaa neko esam bagaato valstu pulcinja!
14.februāris, 12:32 Atbildēt
LLīga
Preces piegādes izmaksas, veikala uzturēšanas un darbinieku atalgojums- tas viss jau sen ir iekļauts mūsu pirkto preču cenā. Drīz vnk maksāsim arī par to, ka veikalā stāv lasis, kam mēs vrb reāli paejam garām, bet mums it kā teorētiski tiek dota iespēja to pirkt. Tas pats, kas ar elektrību- jāmaksā par to, ka teorētiski pastāv iespēja izmantot jaudu, kaut gan tā nav pastāvīgi vajadzīga un netiek diendienā izmantota. Tā ir maksašana par zilu gaisu. Par neko. Man prātā nāk tikai mati un lamas par visu šo.
14.februāris, 12:46 Atbildēt