Komentāri / 99 gadus vecs autovadītājs nogalina divas jaunietes un pats mirst pēc 3 dienām
 

9 komentāri

aadel
mīļā pasaulīt 99 gados atļaut braukt??? Tā ir ka simtgadnieku laiz pie stūres.,izbrīna kā vins vareja iziet sofera komisiju
13.februāris, 19:18 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu shis gadijums kartejo reizi pierada, ka braukshanai ir vajadzigs ne tikai minimalais, bet ari maksimalais vecuma ierobezhojums. Un starp citu shadi ierobezhojumi pasaule ir. Nu nav tas nevienam noslepums, ka tieshi penshi veselibas problemu del izraisa loti tragiskas avarijas. Ja jaunie dunduki iet boja savas pargalvibas del, tad vechuki tieshi veselibas del. Sao Paolo Shtata bidija likumprojektu par aizliegumu sesties pie stures pec 70 gadiem. Aktiva darba dzive jau ir beigusies un auto ipashi nav vajadzigs. Likumu nepienema, tagad spriezh par 75 gadu vecumu... Domaju ari Latvija varetu but likums, kas nosaka maksimalo vecumu braukshanai piemeram 75 gadi. Nav shada vecuma vairs japiedalas auto satiksme...
13.februāris, 19:29 Atbildēt
KKalvis
Tu, debīliķi, Tev pašam drīz vien pielavīsies 75 un tad nāksies smagi nožēlot šīsdienas iniciatīva! Daudz baltu dieniņu! Stulbeni!
13.februāris, 20:21 Atbildēt
MMr.Susurs
Man nemaz tik ilgi nav lidz 75 gadu vecumam. 25 gadi. Kur man 75 gados butu ar auto jabrauka? Uz veikalu pec partikas? Bet kam tad man 5 berni? Es 75 gados drizak 24 stundas diennakti ar mazberniem pavadishu. Skatisimies hokeju, kopa celosim uz hokeja halli. Pec trenina, mazbernus uz skolu, bet pats nosnausties. Mans darbs ir tagad audzinat un uzturet gimeni. Bet pec 25 gadiem es pats jau bushu berns, par kuru japarupejas. Un ja vel divas zhiperigas mazmeitas bus, tad vectetinam pat pakalu nevajadzes pakustinat no majas lauka :) Pashas visu atnesis un izdaris.. !!! P.S. Manam divam jaunakajam meitam bus 26 gadi, kad man bus 75 :) Es par vecumdienam parupejos 49 gados, lai nebutu garlaicigi :)
13.februāris, 20:45 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Kak,jeģiš ģerevņa!!!
13.februāris, 20:14 Atbildēt
ggramatika
Kad beidzot latvieši iemācīsies rakstīt krievu valodā ar latīņu burtiem? Nu patiešām analfabēti! Vai paši ir mēģinājuši izrunāt to, ko uzrakstījuši? Vai vairs nezin , kā izrunā latviešu burtus... : "Kak jedesh derevnja?" Šādi raksta pat paši krievu latīņu burtiem....beidziet bāzt to "ģ" burtu "d" vietā !
17.februāris, 13:02 Atbildēt
LLīva
Mans kaimiņš 91 gadu vecuma vizinās ar mašinu.Arī pa Rīga -Daugavpils šoseju.Un brauc arī uz Rīgu..
14.februāris, 1:10 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tavs kaimiņš droši vien nav amerikānis?
14.februāris, 2:31 Atbildēt
vvispareizāk
autovadītāja apliecību izdot iikai no 60gadu vecuma ,jo statistika liecina ,ka smagākās avārijas izraisa tādi 20 līdz 30gadīgi pašpārliecināti stulbeņi.
14.februāris, 9:29 Atbildēt