Komentāri / Kaut kas traks! Uz trotuāra Rīgā guļ miris sētnieks; visi brauc garām
 

77 komentāri

IIedams par dzīvi.
Man ļoti tuvs draugs tāpat nomira ar sirdi uz ielas. Un cilvēki nepalīdzēja...
13.februāris, 12:03 Atbildēt
ddoremi
ļoti retorisks jautajums rakstā -- KAS AR MUMS NOTIEK SABIEDRĪBA ?__uz so jautajumu lai atbild tagad KATRS PATS ,KAS BRAUCA GARAM GULOŠAM CILVĒKAM SAVĀS ĒRTAJĀS MAŠĪNĀS ,DOMĀJOT ,KA TAS VIŅU NESKAR--- nozombēti un vienaldzībā esošie ...PALDIES SIEVIETEI KAS APSTAJĀS ,LAI ARĪ .....( tāda tagad sabiedrība ,no autobusiem izsēdina bērnus ,soc ,majās sazāļo dāzrzeņus,cilvekus un vēl un vēl un vēl ,)
13.februāris, 12:08 Atbildēt
NNiknā rīdzeniece
Līdzjūtība piederīgajiem! Varbūt nebija sētnieks, bet īpašnieks. Sakiet paldies Rīgas domei, kura liek maksāt nenormāli lielue NĪN un privātīpašniekiem tīrīt ielas. Torņakalnā nedzīvo turīgākie īpašnieki.
13.februāris, 12:21 Atbildēt
BBrante
NIN jau Saeimas nedarbs
13.februāris, 12:40 Atbildēt
....................
Vai tas ir likumigi ka privat maju ipasniekiem ir jatira Domes pasvaldibas ipasumu ,ja nau noslekc ligums ar pasvaldibu un Domi un no tevis vel liek maksat par zemi kuru tu esi ar sertifikatiem izpircis .
Kapec valsti likumi visiem nau vienadi ,karakstic satversme/VIENS LIKUMS VIENA TAISNIBA VISIEM/.
13.februāris, 13:23 Atbildēt
SSencis.
Tos kuri redzēja šo cilvēciņu guļam zemē un nepalīdzēja,līdz mūža galam naktīs sapnī vajās šis aizsaulē aizgājējs lūdzot arvien pēc palīdzības. Līdzjūtība piederīgajiem un debesu valstība viņam!
13.februāris, 12:39 Atbildēt
BBizzāles
Cilvēkam Latvijā vairs nav nekādas vērtības pateicoties pašmāju zagļiem un varas vīriem !!!!!!!
13.februāris, 12:39 Atbildēt
IIna Fominova
Mana pazinja te, UK, arii, var teikt, nomira uz ielas. Iestaajaas kliiniskaa naave, bet atradaas cilveeks, kas veica vinjai sirds masaazhu liidz atbrauca aatrie, un Vinja ir sveika un vesela veel liidz shai dienai. Neesiet vienaldziigi, paliidziet viens otram.
13.februāris, 12:42 Atbildēt
UUno
Nu Latvija....ko var gribeet?
13.februāris, 12:43 Atbildēt
AATBILDU
APSTĀTIES UN PASKATITIES VAI NAV VAJADZIGA JUSU PALIDZIBA ,TAS NAV DAUDZ ,KOMVAR GRIBEET...CILVĒKS JA ESI
13.februāris, 13:04 Atbildēt
ttaisnība
Viss ir vienkārši, cilvēki ir izmisumā, valsts turpina apzagt, tuvāka laika caur stambulas konvenciju, cilvekiem grib atņmet bērnus, mazbērnus. Kroplīgais ES sagatavoja cilvēkiem izmiršanas procesu, tad labāk mirt nekā piedzīvot izvirtuļu tiumfu, kurš jau drīz būa latvija.
13.februāris, 12:45 Atbildēt
mmeli
Ne vienmēr cilvēks vainīgs, ka nabadzīgs. Bet pie savas cietsirdības, cinisma, trulkuma - TIKAI PATS. UN ĢIMENE. bET NEVIENAM NEGRIBAS ATZĪT, KA AUDZIS TRULĀ ĢIMENĒ. Un iespējams, ka pats trulais to nemaz nespēj apjēgt.
13.februāris, 14:25 Atbildēt
ttante
Rīdzinieki vispār ir idioti,vienaldzība,vienaldzība un vienaldzība ,un uz mani tas neattiecas.Laukos ,varbūt ar retiem izņēmumiem, tas tā nenotiktu.
13.februāris, 12:51 Atbildēt
nnjā
manai draudzenei mamma paslīdēja uz ledus, sasita galvu, zaudēja samaņu un nosala. tas bija netālu no sabiedriskā pieturas ;-(
13.februāris, 12:53 Atbildēt
EEgils
Nejau valsts vainīga.Bet paši cilvēki degradējas.Tagat vairs nav svarīgas cilvēciskās atieksmes pret citiem cilvēkiem bet gan manta nauda stāvoklis sabiedrībā.Vienam otram pat nauda svarīgāka nekā ģimene.Kotad varam gribēt. Līdjutība tuvajiem.
13.februāris, 13:02 Atbildēt
IIlva
Tad jautajums kapec cilveki Latvijaa degredejas? Butu cilveciba no valsts tad butu cilveciba pret apkartejiem un gimenees.
13.februāris, 13:19 Atbildēt
????
Un kas sastāda valsti? Vai tik ne tie paši cilvēki. Drīzāk var teikt, kādi cilvēki, tāda valsts.
13.februāris, 13:59 Atbildēt
KKrampis
Ko tu tur tagad sarunāji? Truluma kalngals! Nu jā - par tavu spriešanas spēju jau liecina, cik murgaini nepareizi uzrakstīts teikums pēc uzbūves. Ja domāšana tāda pati, tad - ko var gaidīt?VISS CILVĒKĀ NĀK NO ĢIMENES! Un - kādas ģimenes vērtības un līmenis - tāda valsts. Pret trulām masām saujiņa kulturālu cilvēku izšķīst.
13.februāris, 14:23 Atbildēt
aa ko jus brinaties
internetā lamā un pesteļo cilvēkus ka nemetas un neviens nesteidzas apklusināt tos mežoņus vampīrus,tad ko runāt par pasauli ielu....nav vairs cilveku ,tie ir maz ,skat suņus un kaķus met pa 5 stāva logiem ārā ,tad kāds apstasies pie krituša cilvēka ? nē tak mašīna tak silti un katram savas bikses tās siltakās,ērtākās...vismaz viens CILVEKS ATRADĀS ,ARĪ TAS IR DAUDZ..PALDIES SAKU ,MAMMA LABI AUDZINAAJUSI !!!
13.februāris, 13:03 Atbildēt
ZZ
Tāpēc ka visādi Tv šovi un slēgtās kameras liek padomāt, ka atkal tiec nests cauri..
13.februāris, 13:09 Atbildēt
IInts
Tieshi tas iemesls. varbut ka atkal eksperiments.
13.februāris, 13:16 Atbildēt
XX
Tieši to gribēju uzrakstīt, nokavēju.
13.februāris, 14:26 Atbildēt
jjaa
slimu meiteniti Jekabpili izsedinaja no autobusa, jo nevareja atrast bileti. taa bija soma un berns apjucis. Ziemaa. Biletes perk autobusa vai uzrada iekapjot.
Ja palidzetu viens otram butu vieglak dzivot un drosak ari. Berni macaas.
13.februāris, 13:10 Atbildēt
nnu gan
Rutai VISU CIEŅU! Bet pārējie, cinisma kalngals, varbūt kāds garām pabraukušais būtu varējis cilvēku glābt, ja kaut izsauktu ātros!
13.februāris, 13:11 Atbildēt
llapa
kops iestajamies saja elles savieniba , latvietis latvietim palicis vilks. zud visi latviesu tikumi , paradas rinkevicam lidzigie - praidisti utt.
13.februāris, 13:13 Atbildēt
ttito
Jāņem nost Ušakovs!
13.februāris, 13:15 Atbildēt
PP
Ne mana cūka,ne mana druva-krieviski to sauc par pohujismu.
13.februāris, 13:15 Atbildēt
AAtbildētajs
Pohujisms ............ kad tu gulēsi tur tad ierēksim par tevi arī :) dievs apželo tādu dauni!
13.februāris, 13:23 Atbildēt
PP
Paldies Dievam,ka manu domu neesat sapratuši tikai Jūs abi ar Brigitu.Starp citu,daunīšus Visaugstais ir ņēmis savā aizsardzībā,un daudzi dauņi ir slaveni, visu cienīti cilvēki.Brigitiņ,par manu galvu neuztraucies-sargā savu priekšu un pakaļu;var paķert caurvējš.
13.februāris, 14:57 Atbildēt
BBrigita
kO TU RAKSTI,TEV JAU JAĀRSTĒ GALVU.
13.februāris, 13:51 Atbildēt
jjons
par tādu algu kā sētniekiem maksā un likumā nav noteikts cik liela platība jāsakopj, drīz nomirs lielākā daļa cilvēku.
13.februāris, 13:17 Atbildēt
BBrigita
Malacis pareizi uzrakstīji ,lielas teritorijas bet maksā maz.
13.februāris, 13:48 Atbildēt
nnu
atrajiem jau vareji uzzvaniit, tie garaam braucosie jomajo...ja jau pashi nevareja, negribeja steigties paliga,,,tik vien ka nospiest pogu un izsaukt atros!
13.februāris, 13:24 Atbildēt