Komentāri / Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu
 

233 komentāri

IInvalīde
Nu ja pats saņem pāri par 4000 tad kā var spriest kā dzīvo tauta viņš nemaz nezin ka 200eiriku jādzīvo un citam vēl mazak, parrijusas cūkas cietumi pēc tādiem ilgojas.
20.aprīlis 2017, 17:42 Atbildēt
OOme
Tādus un līdzīgus vāvuļotājus bez žēlastības svītrot no visiem sarakstiem.
20.aprīlis 2017, 17:52 Atbildēt
llapa
noziedziga vienotibas gruppejuma neliesu banda.
20.aprīlis 2017, 19:42 Atbildēt
IInta
Rur jau tas aakjis luupaa at apsleepts - kaadu sviitrojot ti veinalga par to paarejo partijnieku sarakstu balso..
:(

Kaarteejais gadiijums, kad muzikjis un politika lietas nesavienojamas -
saucas paarlieciiga shaurspecializaacija, un tad arii tautas vietaa vien gaitenju kuluaarus laikam vien redz...
labi shajos alikos dziivo vein bleezhi, kraapnieki lasi bankjieri in co, un tautas kalpi + visa tos apkalpojuso un ar paarsvaraa tachu laikam labi dziivojoshaa klerku varzaa, citaadi jau tur nestraadaatu laikam, jo normal cilveeks jau tajaa gaisotnee nestraadaas - pat tad, ja veel vairaak piemaksaatu. Lai tachu pasha izdomaa, kas shamos tur taa pieseejism ja bnekaadi nevar paarskatiit tos sarazhoto aktus uz miskasti, ne pashus to papiru razhotaajus izmest at visiiem galdiem un kreesliem....
:(
20.aprīlis 2017, 22:55 Atbildēt
J
Svītrojiet, svītrojiet! Tieši tā iebalso partijas, kuras mērķtiecīgi ieliek tādus skandalozus cilvēciņus sarakstos. Padomājiet kāda tad ir partija, kurā tur savās rindās tādus .
21.aprīlis 2017, 8:16 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ne svītrojot, bet atjaunojot Latviešu Biedrības varam tikt vaļā no JŪDASIEM, kuri Latvijā saimnieko!

Svītrojot ievēlam "izsvītrotā" nelieša varzu! Un šaja varzā vislabākais ir bijis pats izsvītrotais, jo G O D Ī G I pateicis savas partijas domas! (Parejie izdzimteņi to nekad nepateiks,, jo ir SLĪPĒTI un 100 kart nelietīgaki par izsvītroto!)

Paldies Dalderim par godīgu attieksmi , par neliekuļotiem meliem!
21.aprīlis 2017, 12:51 Atbildēt
GGoda tiesnesis
www Labie.lv
Raksts par ANO pamatiedzīvotāju tiesību deklarāciju un Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18.februāra naktī! (Valdis Freimantāls).
21.aprīlis 2017, 12:58 Atbildēt
aainis
Būtu nu labāk savu klarneti pūtis!!!!!
20.aprīlis 2017, 17:50 Atbildēt
LLabais
Pilnīgi noteikti ka Dālderis tik labi kā pēdējos gadus ( kamēr šēž tur) nu tiešām nekad nav dzīvojis. Jo viņa tūkstošgades atmiņa ir senils marazmatisms
20.aprīlis 2017, 17:52 Atbildēt
NNemauka.viņķ apčī
Skatoties,ko uzskata par tautu? Valdošo kliķi vai,tautu kas maksā nodokļus un mēģina IZDZĪVOT. Gan jau vējoni ar mīļāko,un viņa galmu,uzskata par tautu.
20.aprīlis 2017, 17:52 Atbildēt
DDoma
Taisnība jau tam Dālderim ir. Nedzīvojam vairs koka mājās kā kādreiz, visiem ir elektrība un lielākajai daļai ūdens no krāna, visi ir paēduši. Dzīvojam savā, brīvā valstī. Mūsu senči par šādu komplektu varēja tikai sapņot.
20.aprīlis 2017, 17:53 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Jā, daudziem tagad ir pat krāsainais televizõrs un ledusskapis!
20.aprīlis 2017, 18:17 Atbildēt
EEzis
Mūsdienās ir ekskluzīvi dzīvot koka mājā. Laukos vēl joprojām daudz cilvēku dzīvo gandrīz graustos bez ūdens no krāna un lai elektrības rēķinu dēļ nepaliktu bez nožēlojamā jumta virs galvas, ne vienmēr ir paēduši. Padomju gados pensionāri dzīvoja labāk, ar pensiju pietika lai samaksātu par elektrību, ūdeni no krāna, aizietu pie ārsta, nopirktu zāles un būtu paēduši. Diemžēl tagad, kad nomaksāti komunālie maksājumi (lai nepaliktu vispār bez mitekļa) jādomā vai pirkt zāles, vai kaut ko ko ieēst, lai nenmoirtu badā. Šāda ir labās dzīves realitāte Latvijas laukos.
20.aprīlis 2017, 18:18 Atbildēt
DDomai
Vai tad Rīgas nomalēs koka mājas bez labierīcībām ir nojauktas vai stāv tukšas un neapdzīvotas, visi iedzīvotāji paēduši? Vajag labāk paskatīties sev apkārt. Kāpēc tad daļa iedzīvotāju ir aizbēguši no valsts un turpina braukt darba un laimes meklējumos?
20.aprīlis 2017, 19:30 Atbildēt
HHmm
Ja pensoniars rigas dzīvoklī mazgā traukus, ūdeni krāj, lai nolaistu tualeti. To pasu dara vannas istabā. Spuldzīti tur izslēgtu, lai nefegtu elektrība. Tad to nevar uzskatīt par labāko f,īvi no šī pensionara muza. Un ari jaunie cilveki ne,ina ko iesakt. Protams, ja esi politikis ar paris tukstosiem, tad aizmirstas, ka videjā reala alga ir 650, kuru saņem nospiedošais vairākums
21.aprīlis 2017, 8:11 Atbildēt
oonclovs
Tādam tik pa purnu ar somā paslēptu ķieģeli.
20.aprīlis 2017, 17:55 Atbildēt
llatvāņu pirmspenzis
Dzīvē viss ir relatīvs. Tik paēdis un reizē tik sociāli nedrošs nekad neesmu juties ...
20.aprīlis 2017, 18:06 Atbildēt
YYes
Dālderis tiešām nav nekad un nekur tik labi dzīvojies, kā tagad pa Saeimu. Vai Vienotībā ir kāds deputāts, kurš domā par tautu un valsti? Par sevi, savu ģimeni un radiem! Un vēl par partiju. Bet arī tikai tāpēc, ka partija nodrošina siltu un naudīgu krēslu Saeimā. Zaudēs mīksto krēslu, un jau nākamajā brīdī mīļotā partija būs pie vienas vietas un aizmirsta uz visiem laikiem. Un meklēs citu - kā Dālderis, nobrūkot Tautas partijai, iespraucās Vienbotībā, un tagad, izšķīstot Vienotībai, visticamāk, ka pārmetīsies pie reģionāļiem. Nožēlojami!
20.aprīlis 2017, 18:08 Atbildēt
vviņam lielummānija
sevi par tautu uzskata, un pats acimredzot dzīvo tik labi kā nekad
20.aprīlis 2017, 18:11 Atbildēt
vviedoklis
pareizi pateici kaklakungs sev algu nosaka tukša muca tālu skan
20.aprīlis 2017, 18:19 Atbildēt
mmareks
kāpēc viņa izteikumi jāņēm par pilnu tas Briseles kalps dzīvo uz citas planētas paskaties kā pensionāri rokas miskastē tik labi kā viņš uz tautas rēkina dzīvo
20.aprīlis 2017, 18:16 Atbildēt
aaha
tādiem stulbeņiem vienkārši uzreiz jāatņem deputāta mandāts!
20.aprīlis 2017, 18:35 Atbildēt
33rhu
neazmirstiet ka viņš runā tikai vienīgi pats par sevi
20.aprīlis 2017, 18:23 Atbildēt
aabsolūta taisnība
nekad neesam barojuši un dzirdījuši parazītus par savu bērnu naudu. Vai tie ir cilvēki??????? Godīgajiem dzīve grūta, tomēr labāka kā psrs.
20.aprīlis 2017, 18:24 Atbildēt
ppatiesība
labāka kā Sīrijā.
20.aprīlis 2017, 18:34 Atbildēt
NNez vai
pat Sīrijas bēgļi taču pie mums ilgi neuzkavējas,laikam tak Sīrijā bijusi labāka dzīve.
20.aprīlis 2017, 19:01 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nākotnē es to parazītu dzimtas nolādēšu. Pagaidām trenēšos uz līdzcilvēkiem. Maģiskas zādzības, piebūrumi, lāsti... Nu, tie būs mani hobiji... Pagaidām es tīros, lieku sev aizsardzības. Pēc kāda laika es darīšu vairāk. Tuvākos divus mēnešus es tērēšu savas dzimtas sakārtošanai.. Bet otro vasaras pusi uzbrukumiem... Mani ierobežo finanses. Mani besī cilvēki šad tad. Nu, man būs spēks... Nu, man sākumā ir jāaizsargas, jo tiem cilvēkiem var būt nauda, kas ļaus tiem glābties. Tāpēc sākumā es attīstu sevi.
20.aprīlis 2017, 18:48 Atbildēt
llapa
un kur taisniba , kad sirijas laimes mekletaji ta vieta lai cinitos par savu dzimteni ierok galvu latvijas zeme , musu berni pabalstos sanem 11 eiras , bet vinejiem mums jamaksa 100 eiras - kapec... , vai ta nav savas tautas diskriminacija , vai te nav darbs satversmes tiesai...
20.aprīlis 2017, 19:15 Atbildēt
AAntiņš
Ja vēl narkotikas atļaut, tad svētlaimē dzīvotu!
20.aprīlis 2017, 18:31 Atbildēt
DDzika
Dalderim domasana klibo, ja vispar smadzenes ir- vina izpratne tauta ir ministri, deputati un vinu radi un draugi, bet tie, kas pelna viniem naudu, pasi sligstot nabadziba, tie ir vergi nevis tauta!!! Maita!!!
20.aprīlis 2017, 18:42 Atbildēt
llapa
nabadziba un bezceriba valda saja valsti , daudz briesmu darbus pastradaja kangars dambrovskis , kas krizei sakoties izlema glabt skandinavu bankas - ne savu tautu , nogrieza algas un deva brivu valu banku pakalpiniem , kas tad ari izrikojas ar tautu , sievietem , berniem , ka gribeja , valdiba izlikas neko neredzam . asaras un vaimanas parnema katru latvijas nosturi , jaunas gimenes kas gribeja te dzivot , stradat un maksat nodoklus brutali tika izliktas no savam dzives vietam - jo ja nav ienakuma , nevari ari maksat banku kreditus . visi labie sapni pagaisa zilajas tales. cilveki saka meklet glabinu anglija un irija. neliesi sez musu valdiba. es esot anglija prasiju delam ar gimeni vai ir kada doma atgriezties un dabuju atbildi - nekad. esot balvos tiku galigi sokets , maza , 8 apmeram gadus veca meitenite pienak man klat un prasa - onkul , iedo dazas kapeicinas maizitei..., par ko mes te runajam.................
20.aprīlis 2017, 18:44 Atbildēt
TTaisnība
Jā-tas pilnīga taisnība,bet valdošajiem izdzimteņiem par mums tikai nospļauties un pagrābt no siles arvien vairāk un vairāk...Tas ,kas notiek mūsu valstī,citādāk kā par genocīdu pret savu tautu nevar nosaukt!
20.aprīlis 2017, 18:52 Atbildēt
SSkolnieciņš
Tāpēc es izvēlos melno maģiju. Negācījas ir pasaules daļa, tāpēc ir izdevīgi apgūt šo spēku. Man na nāves nav bail.
20.aprīlis 2017, 19:08 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Man pensija 92 eiro.

Izdzimteņi prasa Nekustamā īpašuma nodokli, kuru nav iespējams nomaksāt pat 100% atdodot visu pensiju!

Nelietim nelieša domāšana!

Nožēlojams latvietis.

Izlasiet www Laikmeta zīmes Ervīna Jākobsona rakstu :"Bērtuļa nakts" Rīgas Latviešu Biedrībā.

Un www Valdis Freimantāls:" Mosties celies,strādā"!

Nožēlojama demokrātijas I M I T Ā C I J A jau 24 gadus mūsu Latvijā. (Vara uzspļauj tautai)! Komunistu un čekistu viltības un visaptveroša korupcija ir ik uz soļa!

Tikai atjaunojot visas 1940. gadā likvidētās, Z V Ē R Ī G I iznīcinātās (virs 3 000) latviešu biedrības, varesim atjaunot L I K U M Ī B U Dzimtenē!

Tas ļaus tautai izlemt V I S U S jautājumus! (ģimeņu aizstāvības jautājumus).
20.aprīlis 2017, 18:45 Atbildēt
GGoda tiesnesis lūdz apvienoties visus, kam nebija iespējas noprivatizēt savu dzīvesvietu!
Un tos kuru ienākumi nav tik lieli, lai spētu samaksāt nekustamā īpašuma nodokli, ko pieprasa N E L I E Š I.

Kuri smejas par tiem kam ienākumi nesasniedz iztikas minimuma pārtikas daļu!

Kuri zviedz par ģimenēm ar bērniem! (maksātnespējīgām).

Dievs, palīdzi Latvijai! (korupciju izskaust).
20.aprīlis 2017, 19:02 Atbildēt
VValdis Freimantāls - likumīgas Latviešu Biedrības goda tiesnesis.
Lūdzu, T A U T A , mosties!

Nokrati komunistu un čekistu smagās važas!

Tad latvieši nebēgs masveidīgi no mūsu skaistās D Z I M T E N E S!
20.aprīlis 2017, 19:09 Atbildēt
SSpīdola un Laimdota.
Tad Latvija plauks un ziedēs!
20.aprīlis 2017, 19:11 Atbildēt
gguris
Dalderi , lai tev piemekle vel briesmigakas vecumdienas! Nomirsi savos meslos!
20.aprīlis 2017, 18:47 Atbildēt
ttik tiešām
Ik tiešām, mēslos kā lauksaimniecības ministrs Roze.
20.aprīlis 2017, 19:14 Atbildēt
TTaisnība
Vienkārši tādus neģēļus tumšā stūrī jāsasit tā,ka pat miesīgā māte tos nepazīs un es garantēju,ka pēc tam viņi savas smirdīgās mutes turēs ciet-citi varianti nav,jo tos aizstāv viņu labā izdomātie likumi...
20.aprīlis 2017, 18:47 Atbildēt
ZZemais
TIEŠI TĀ
21.aprīlis 2017, 19:56 Atbildēt
eesija
ESMU VAIRAK KA PARSTEIGTA PAR SADU VIEDOKLI...no VALDIBAS PARSTAVJA...................arprac
20.aprīlis 2017, 18:49 Atbildēt
llapa
tas jau parada to , kad valdiba saima dzivo cita realitate , pa latviju brauka notonetos logos , zakis perk masinas bez nodokliem , perk balsis , abolina pa tualetes trubu nozmiedzot nabaga junkuru ielien saima - un vel tada amata ...., kas notiek latvija , vai mums vajadziga tada valdiba kas klaji uzsplauj tautas viedoklim.
20.aprīlis 2017, 19:10 Atbildēt
ZZemais
To valdību ir jāiznīcina tiešā veidā, lai vairs ne ziņas, ne miņas.....tas, lai nākamie domā līdzi, ko dara....jautājums ir viens, kad reāli cilvēki pamodīsies, no šī transa....ŠIE TAUTAS KALPI IR JĀLIEK CIETUMĀ.....var arī izsūtīt uz Sibīriju ar vienvirziena biļeti. MOSTIETIES !!!!!!!
21.aprīlis 2017, 20:03 Atbildēt
eeu
Tie kuri"dzīvo'' protams dzīvo labāk kā visos laikos, taču vairāk kā 50% iedzīvotāju tikai eksistē pateicoties tiem pāri palikušajiem nabaga grašiem, kurus"lielkungi nav ierāvuši nāsīs. Jo redz pat par bērnunamā ieliktu bērnu valsts uzturnauda ir 1130 euro, taču ģimenes pabalsts ir 11 euro. Un ko par šiem tūkstošiem tajos bērnu namos viņiem mīlestību izsniedz? Gan jau atkal lielākā daļa aiziet pa kreisi. Labāk būtu lielākas naudas audžuģimenēm devuši i bērnu namos samazinātos iemītnieku skaits.
20.aprīlis 2017, 18:53 Atbildēt