Komentāri / VAKARA ZIŅAS: Līdz pēdējam elpas vilcienam Harijs Ozols ticēja, ka izdzīvos
 

72 komentāri

!!
Lai to izlasa tie,kuri pašlaik nodzer savas aknas!
3.jūnijs 2015, 6:41 Atbildēt
NNu,nu
Bet Juus nerijat, un nevemjat zulti, arii ar to var dabuut veezi.
3.jūnijs 2015, 7:40 Atbildēt
AArta
Nevajag pārspīlēt,ne jau Harijs bija tas lielākais dzērājs,citi dzer visādus draņķus un nekas,tas vienkārši ir liktenis,līdzjūtība tuviniekiem....
3.jūnijs 2015, 7:42 Atbildēt
ĻĻOTI PATIESI VĀRDI!
Pievienojos Artai!
3.jūnijs 2015, 9:08 Atbildēt
IIja
Komentētāj, kurš slēpies aiz mistiskās ! zīmes! Laikam pašam kauns par savu komentāru, ja esi sevi nodēvējis par vienkāršu izsaukuma zīmi. Varbūt nevajag rakstīt nejaucības par mirušu cilvēku, kurš nevienam neko nav nodarījis un nevienam neko nav parādā. Kāda Jums, cienītā vai godātais darīšana, ko un kā cilvēks izvēlējies darīt savas dzīves laikā! Izdariet secinājumus priekš sevis, bet neķengājieties, tā nav cilvēka cienīga rīcība.
3.jūnijs 2015, 7:49 Atbildēt
OOMG
Un jūsu komentārs nav ķengas? Tikai tas,ko sakāt jūs, ir pareizi?
7.jūnijs 2015, 17:45 Atbildēt
iinga
ļoti skumji, ka Harija vairs nav..............
neticami......
3.jūnijs 2015, 7:59 Atbildēt
ccc
Kartejais dzerajs.Labs cilveks ,dzeraji visi labi cilveki.Aktieriem ir tads muzs ,jo pats Dievs ir pret tadu mazosanos ,melosanu ,kas notiek uz skatuves.Ka mate dzeraja ,ta dels.Baiga bohema,aksti Teloja no sevis lielus akstus.Ka drikst atbalstit tadus cilvekus,kas dzer .Vai nav par citiem ko rakstit,tiesam kartigiem izciliem cilvekiem.Musu valsti ir daudz zinatnieku ,izgudrotaju ,tiesam personibu,un nedzeraju.Bet seit kartejais arprats ,tiek slavinats un zelots dzerajs....vai cik labs.Daudzi aktierisi ved sausmigi izlaidigu dzives veidu ..ta saucamo bohemu.Un tad gaudojas,bet pasi tacu vainigi.Vina negativos pelnus,slikto energetiku nemaz nedrikst izkaist gaisa.Tas butu jaaizliedz ar likumu.Drikst tikai aprakt.Visi tik nabadzigi ,ka jasadedzina,naudinas nav ko apglabat ...luk ta nodzerusies.Pec musu latviesu sencu tradicijam zeme glabaja ...bet te nabagus dedzina????Un,mums katram ir savs viedoklis,labs ,vai slikts ,un nevajag te draudet ar veziem.Katrs sanems savu dalu.....ka Baiba teica no ,,put vejiniem,,
3.jūnijs 2015, 8:09 Atbildēt
LLinda
cc Vai Jums ir nojausma, cik izmaksā kremēšana? Nožēlojams komentārs.
3.jūnijs 2015, 8:22 Atbildēt
kkas te notiek
kas ar jums cilvēki notiek kā var kaut ko tādu rakstīt attopieties cilvēki
3.jūnijs 2015, 8:26 Atbildēt
1111
Attapties vajag pirms sāk dzert.
3.jūnijs 2015, 8:39 Atbildēt
AAija
pirmkart,ko tadu var atļauties rakstīt cilveks bez smadzenem,nodzīvo kaut pusi no tā kas ir jaiztur maksliniekiem....tas ir ļoti grūts un atbildīgs darbs,vini iem pasiem prieks sevis dziivot gandriz neatliek laika,noželojami ko taadu rakstiit,neviens mirstiigais naw ideals...aeii Tu nee!!bet,protams,vieglaak jau citus tiesaat,sevi uzstuteejot kaut kur izdomātaa ideaala augsgalaa!!!...un palasi vairaak noderiigaaku informaaciju.....driizaak Tu esi nabags,ja tevi naksies mūža galā aprakt....kremēšana ir ļoti dārgs process!!!
3.jūnijs 2015, 8:35 Atbildēt
AAstra
Ne tā Jūsu nauda kremēšanai , tā ka dzīvojiet mierīgi !!!!
3.jūnijs 2015, 9:42 Atbildēt
AAija
un..???nesapratu ko Jūs ar to ,Arta vēlējaties pateikt....es teicu,ka nevajag gudri spriedelet par to ko nezin,cik tas izmaksa!Un domāju,ka Tas jau cilvēku atpakaļ dzīvē vairs neatgriezīs,ka mes te visi sāksim vel ķidat pat to ko nevajag!!!katram mums ir nolikts savs ceļs...un kāds viņš būs to tikai Dievs zin....Lai vieglas smiltis aizgājušajam....:(
3.jūnijs 2015, 10:33 Atbildēt
zziga
BRIESMONIS !!!! ŠIS komentārs ir IDIOTA vērts !!! KRETĪNS .... Vai pats Tu nedzer ??? Un jau SEN>>>> viņš nedzēra ..
3.jūnijs 2015, 8:47 Atbildēt
IIneta
Ne tas ir stiprs, kas nekrīt, bet tas kurš pakritis spēj piecelties!
3.jūnijs 2015, 8:47 Atbildēt
IIveta
un nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara!
3.jūnijs 2015, 9:10 Atbildēt
AAndris
Labāk klausīties šos dzērājus un labos cilvēkus, nekā Tavus murgojumus.
3.jūnijs 2015, 8:52 Atbildēt
ppuke
apbrīnojams cinisms.lasi un brīnies,kur tādi mērgļi rodas,kas var spļaut cilvēkiem dvēselē un pat zaimot par mirušu cilvēku.neticami.
man gribās vaicāt,vai Jūs esat savu mūžu ar roku apčamdījis,ka varat tik ciniski muti palaist,nebaidaties,ka ko pa muti izpūt,pa degunu dabūsiet atpakaļ??Un smagā veidā.riebeklis.tad nosauciet publiski savu vārdu,uzvārdu,lai mēs varam publiski apliecināt,ka dzīvojat tiešām ideāli pareizi.pietiks dūšas?
3.jūnijs 2015, 8:55 Atbildēt
KKlucis
Tak aizver savu muti!
7.marts, 10:24 Atbildēt
DDace
Jūs rakstītāj, esat vienkārši nožēlojams cilvēks! Lai Jums dzīve veicas!
3.jūnijs 2015, 14:06 Atbildēt
ĀĀrprāāāts!
TU TIEŠĀM SAŅEMSI SAVU DAĻU PILNĪGI PAR VISU!!!!
4.jūnijs 2015, 8:15 Atbildēt
ppp.
cc - ieteiktu paskatiities uz sevi no malas un ja veel neesi pensijas vecumaa padomaat par to, kas war notikt ar tewi peec paaris gadiem... Warbuut naakamreiz , kad gribaas kko tik tupu pateikt, ieraksti kaadaa kladiitee savas muljkjiibas, lai visiem naw jaashausminaas cik nejeedziigi ljaudis miit mums apkaart!!!
4.jūnijs 2015, 16:45 Atbildēt
oome.
ļoti žēl.Skaistas dzi3esmas.Līdzjūtība skatuves kolēģei .ŽĒL,
3.jūnijs 2015, 8:16 Atbildēt
aatbilde cc
kas jūs esat ka varat nosodīt cilvēkus,pats Dievs?mūs var sodīt tikai viens,un arī nosacīti,jo visi mūsu greki tiek piedoti.cik godīgs esat jūs cc?negatīvā enerģija nāk no tādiem kā jus cc.
3.jūnijs 2015, 8:43 Atbildēt
GGita,
Piedodiet ,kas tie par cilvekiem,kas ta var kengaties,kas tadiem devis tiesibas kadu nosodit.Vispirms sakiet pasi ar sevi tikt gala,jo ja jau Jus ta varat kengat cilvekus,kuri Jums neko nav nodaijusi,tad Jus esat vel sliktaks par to ,ko nomelnojat.Ari tadiem nak bumerangs atpakal.Nedari neko otram,kas pasam nepatik.Un laujiet briniskigajam aktierim un komponistam un dziedatajam mierigi dzivot aizsaule.Ari Jus tur nonaksiet,diezin vai Jums bus muziga dzivosana,
Padomajiet ,ja nakosreiz gribas kadu nolikt.!Visdzilaka lidzjutiba,Harija tuviniekiem,un kolegiem ,Vienmer ,lai skan si savdabiga balss ,vina dziesmas! Cilveki,cienisim viens otru!
3.jūnijs 2015, 8:44 Atbildēt
ddomātājs
Manuprāt, viens otrs neadekvāts komentārs tiek uzrakstīts pa pjankai vai kādā citā apreibinātā stāvoklī, kad zemāka intelekta cilvēku vairāk vai mazāk pārvalda dēmoni.
Izsaku līdzjūtību Harija tuviniekiem.
Neviens mēs droši nezinām, kāda šīs dzīves izskaņa būs pašiem - arī cilvēkiem ar pareizu dzīvesveidu piemetās nopietnas kaites.
4.jūnijs 2015, 22:57 Atbildēt
llamara
Sāp sirds, lasot šos komentārus...labāk tad dzēājs nekā tādi ciniķi.
Kā var spriest par cilvēku...nezinot visu stāstu???!!!...es savulaik, kad rakstīju astroloģijā diplomdarbu par Antru Liedskalniņu....izdzīvoju gan viņas dzīvi, gan Harija..
Mani vienmer ir pārņēmusi smeldze..klausoties viņa dziesmas..un tanī pat laikā bezgala liels prieks par viņu!!!
Ir tāds teciens.."Nespļauj kāpostos, ka pašam nav tie jāizēd!!!"...tas tem žultainajiem komentāru rakstītājiemmm...mēs nekad nevaram zināt, kas mūs sagaida!!
3.jūnijs 2015, 8:51 Atbildēt
AAija
100% taisnība!!!
3.jūnijs 2015, 9:27 Atbildēt
AAlla Borisovna
Jā, cilvēki kādu laiku dzīvo un tad mirst, tā nu tas ir. Un ir vienalga, vai viņi ir dzērāji, vai ciniķi. Tāda ir dabas nolikta lietu kārtība.
6.jūnijs 2015, 13:20 Atbildēt
RRASA
cc tev VISI "MĀJĀS "
25.jūnijs 2015, 9:55 Atbildēt
LLina
Kas tie par cilvēkiem, kas izverd tādu ļaunumu, agresiju, naidu komentāros zem piemiņas raksta mirušam cilvēkam, tautas mīlētam māksliniekam, kurš nekad, nevienam nav darījis pāri. Baisi aptvert, ka ir tādi cilvēki-briesmoņi.
3.jūnijs 2015, 8:58 Atbildēt
zzuze
Tāda jau latviešu tauta ir ka tik otru aprunāt......
tas ka kādam sāp nevienu jau neinteresē.....
3.jūnijs 2015, 9:01 Atbildēt
jjā jā
Tāda tā latviešu tata ir. Zuzīt , neaizmirsti ne dienu tautai uzspļaut...
3.jūnijs 2015, 9:59 Atbildēt
llaila
tiesam latvju tautiesi!!! kauns nav !!!!???
cilveka ,nav! un jus te veljinju par vezi mazgajat!!!
man tetis nomira ar leikemiju un plausu vezi!!!-5 gadus atpakal!!!
ari vira tevs mums tiko ,knapi puss gads ir pagajis,kops ar plausu vezi aizgaja!!!
un nebut tas nav notikums-par kuru smiknjat!!!
man ir kauns ,par jums!!!
3.jūnijs 2015, 10:15 Atbildēt
???
Bet neviens jau nesmīkņā. Kur tu to rāvi?
7.jūnijs 2015, 17:33 Atbildēt
iilga
Harijs nekam nestāstīja,ar to arī noveda sevi kapā,bet blakus SAnta nesaprata,ka jāārstējas?Vēzis ir pirmajā stadijā un tikai neko nedarot ceturtajā,šinī gadījumā nav ko cerēt,jāārstējas,ja būtu vajadzība,tauta ziedotu naudu operācijai,es par to pat nešaubos.Santai vajadzēja pateikt-vai nu ārstējies,vai nedziedāšu,tas būtu vienīgais glābinš,un Harijs būtu dzīvs.
3.jūnijs 2015, 9:04 Atbildēt
GGuna
Ilga, pat visparastākais norobežotais vēzis (kā daži ādas vēžu veidi) nav gripa, kuru var tā vienkārši ņemt un izārstēt (un pat gripu ne vienmēr var!), kur nu vēl komplicētais un neprognozējamais aknu vēzis! Vai tad viņš neārstējās??!!
3.jūnijs 2015, 9:25 Atbildēt
::(
nebija laika kad, kolēģe tikai par sevi un mudināja darboties
2.jūlijs 2015, 12:34 Atbildēt
::(
nebija laika kad, kolēģe tikai par sevi un mudināja darboties
2.jūlijs 2015, 12:34 Atbildēt
MMaija
Vēzis, cienījamā Ilga, nav ārstējama kaite, jo īpaši aknu vēzis. Tas liek sevi manīt tā īsti tikai beidzamajās stadijās. Nevar viņu diagnosticēt sākuma stadijās! Vai Jūs pati esat pārbaudījusi savas aknas?
Par to, ka vēzi var izārstēt, dūdo ausīs dakteri un farmaceiti, jo viņiem gribās naudu.Realitāte ir skarba!Ja vēžinieks arī tiek uzturēts pie t.s. dzīvības ar farmācijas palīdzību, tad tas ir tikai staigājošais ģindenis.
3.jūnijs 2015, 9:34 Atbildēt
uuna
Tapeec es dakteriem un farmacijai eju ar likumu.
Ar dabigiem lidzekliem var panaakt visu.
3.jūnijs 2015, 11:57 Atbildēt
AAija
Lai cik tas skumji arii nebuutu,bet vēzis tā nav slimiiba no kuras vareetu izaarsteeties,jaa var apaarsteet,un pat izopereet un domaat,ka viss ir kartiibaa,slimiiba uzveikta,bet reali,no sava pazinu loka zinu loti daudzus,kas ar dazaada veida vezi ir jau aizgaajusi...neviens naw izdziivojis...ja gadaas briinums,ka peec tam kaadam ir izdevies nodziivot pat 10 gadus,bet retums tas ir.....vezis kaut ari izopereets atjaunojas,jo tomeer kaada šunas daļiņa kaut kur paliek....tas diemžēl nav uzveicams,tas arii neizveelas vecs vai jauns...
3.jūnijs 2015, 10:40 Atbildēt
kk
Tomēr tā nav. Visu var izārstēt, apārstēt. Un nevajag pašam indēt savas aknas ar alkoholu gadu desmitiem, tad arī vēzis nemetīsies.
7.jūnijs 2015, 17:31 Atbildēt
AAija
nepiekritīšu....ne visu...un jaa cik zinu tad vēzi pārsvarā tikai apārstēt...un vel kadus gadiņus paildzinat savu mūžu...un nepiekritīšu arī viedoklim par dzeršanu...vēzis metas ne tikai aknās....tas var būt jebkur...man zināms gadījums,ka vīrietim zobā bija vēzis..un,protams arī nomira.....tā ka šī slimība arī nešķiro dzērājs vai nedzērājs,arī par smēķēšanu tas pats....vēzi var arī dabūt smagu pārdzīvojumu,stresa rezultātā....un ko tad lai saka par maziem berniņiem,kuriem atklaj šo baiso kaiti?Arī dzērāji?...tas ir vienkarši nežēlīgs liktenis...
7.jūnijs 2015, 20:39 Atbildēt
zzināšanai
aknu var pārstādīt un dzīvildzi pagarināt
2.jūlijs 2015, 12:37 Atbildēt
ddita
Santu gan nevajadzētu vainot,vienkārši tāds liktenis.
3.jūnijs 2015, 10:39 Atbildēt
EElza
Vakardienas "Privātā Dzīve". Raksts par Hariju Ozolu.
Ja izlasa uzmanīgi, tad tur ir minēts, ka kādā telefonsarunā viņš (H.Ozols) pateica - "jau mēnešiem ilgi gaidot rindā uz svarīgiem izmeklējumiem".
Un te, lūk, ir medicīnas sistēma mūsu valstī. Diemžēl, zinu daudzus gadījumus, kad cilvēki nav sagaidījuši svarīgos izmeklējumus, kuri pie šādām diagnozēm un ar ārstu norīkojumiem, būtu jāveic rītdien vai parītdien, bet nevis pēc vairākiem mēnešiem...
Par šo problēmu būtu skaļi jākliedz katru dienu tā vietā, lai rakstītu žultainus komentārus par cilvēku, kura vairs nav...
Lai vieglas smiltis Harijam Ozolam!
Lai spēks un izturība Santai!
3.jūnijs 2015, 11:17 Atbildēt
AAIJA123
Prātam neaptverami komentāri,par mirušo,vai nu labu vai neko nesaki,vai vai,kā jūs sodīs, agru vai vēlu,un smagi ,atcerieties šo datumu.HARIJAM vieglas jo vieglas dzimtās smiltis,līdzjūtība piederīgajiem un SANTAI esiet stipri.ŽĒL UN SKUMJI.
3.jūnijs 2015, 13:01 Atbildēt
33.stadijas vēžinieks-nedzērājs
Cik gan zemiskiem jābūt tiem cilvēkiem, kuri gānās par jau viņsaulē aizgājušu cilvēku... Lai kāds arī bija Harijs Ozols, kā mākslinieks viņš bija daudzu iemīļots. Viss pārējais attiecas tikai uz pašu un tuviniekiem. Man ir tā pati kaite, bet neesmu ne smēķētājs, ne dzērājs /reizi gadā mazliet - varbūt/. Bet vai tāpēc esmu vesels? Nē, katram ir savs liktenis. Diemžēl Harijs laikam bija pārāk noslēdzies un negribēja lūgt palīdzību kā citi mākslinieki to darījuši. Un uz izmeklējumiem Onkoloģijas centrā tiešām jāgaida pat pusgads /es gada sākumā pierakstījos uz jūliju/. Pa to laiku ārsts jau neko nedara, jo nav taču nekādu datu, uz kuriem pamatojoties, varētu izrakstīt kādas zāles vai procedūras... Tad nu vēzis var netraucēti veikt savu "uzvaras" gājienu... Tas nekas, ka šis gads izsludināts par gadu, kad vēžiniekiem būs īpašs atbalsts - viss jau tikai papļāpāšanas līmenī, bet reālu uzlabojumu nav. It kā vēzis būtu iesnas - kaut kad jau pāries...
4.jūnijs 2015, 1:56 Atbildēt
aaIJA
Kam Harija Ozola mūzika bija, ir un būs, nopērciet biļetes uz 18. oktobra piemiņas koncertu. Nāciet ar baltām rozēm..
Šis tomēr ir piemiņas raksts.
4.jūnijs 2015, 12:40 Atbildēt
PPilsonis
Viņš vairāk kā 5 gadus cīnījās ar SEB banku par savu dzīvokli. Banka, protams, uzvarēja- atņēma gan dzīvokli, gan dzīvību.
4.jūnijs 2015, 22:32 Atbildēt
ppilsone
Alkohols viņam atņēma gan dzīvokli, gan dzīvību...
7.jūnijs 2015, 17:22 Atbildēt
RRASA
NE tev pilsone KKO TEIKT ... BŪTU PAKLUSĒJUSI...
9.jūnijs 2015, 13:35 Atbildēt
xxxx
...Ta ir,cilveku,nelaime.
6.jūnijs 2015, 11:38 Atbildēt
zzigrīda
Vienmēr gaidīju,kad Harijs un Santa dziedās Lubānā.Tagad tā vairs nebūs.
......
6.jūnijs 2015, 17:27 Atbildēt