Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Komercziņas

Mīlestības mūzika. Gustavs Klimts

© Publicitātes foto

Stīgu kvartets “ALMA” sadarbībā ar “Digital Art House” ielūdz jūs uz Gustava Klimta kustīgo gleznu koncertu "Mīlestības mūzika".

Pasākuma datums - 14. februāris - ir izvēlēts ar nodomu, jo šo dienu vienmēr vēlamies padarīt īpašu, piepildot to ar mīlestību un maģiju.

Tieši šīs jūtas un sajūtas jums dāvās koncerts "Mīlestības mūzika", un padarīs šo vakaru īpašu.

Kas sagaida pasākuma viesus? Pateicoties kustīgajām gleznām, kuras mīlas caurstrāvotas dzīvās mūzikas pavadījumā būs it kā atdzīvojušās zeltainas gaismas pielietā zālē, jums būs iespēja pilnībā iegremdēties diženā meistara Klimta radīto juteklisko sieviešu tēlu pasaulē.

Koncertā "Mīlestības mūzika" stīgu kvarteta “ALMA” izpildījumā klausītāji varēs izbaudīt Čaikovska, Rahmaņinova, Gādes, Debisī, Pjacollas, Baha un Ravēla maģisko mūzikas pasauli.

“Mīlestība visos laikos ir bijusi galvenā tēma mūzikā, un tā vienmēr ir īsts izaicinājums izpildītājiem. Taču cerams, ka mums izdosies pārsteigt skatītājus arī šoreiz. Un atdzīvinātie Klimta zeltainie audekli piepildīs mūsu skanējumu ar meistara jutekliskumu un enerģiju,” dalās kvarteta mākslinieciskā vadītāja Anna Salnita.

“Ar kvartetu “ALMA” mēs strādājam pastāvīgi. Un katrs viņu koncerts pulcē pilnu zāli un saņem desmitiem sajūsminātu skatītāju atsauksmju. Tas nav nekāds pārsteigums, jo ikviens kvarteta dalībnieks ir augstas klases profesionālis un no visas sirds mīl savu darbu,” stāsta idejas autors un producents Romāns Morozovs.

Pasākums notiks 14. februārī “Digital Art House” telpās - mākslas telpā, kur māksla atdzīvojas (Skolas ielā 2).

tīgu kvartets “ALMA” ir dibināts 2013. gadā. Kolektīva iedvesmotāja un mākslinieciskā vadītājā, kvarteta pirmā vijole - Anna Salnita.
Ansambļa mākslinieki - starptautisko konkursu laureāti - lielu uzmanību velta kamermūzikai, kā arī spēlē Eiropas valstu vadošajos orķestros, piedalās solo projektos.
Kvartetam ir aktīva radošā dzīve: viņi sniedz solo koncertus, piedalās kultūras pasākumos un festivālos, regulāri ceļo ar koncertiem pa Eiropas valstīm. Viena no kolektīva ilggadējām tradīcijām ir koncerttūre pa Vācijas pilsētām. Lielu uzmanību mākslinieki velta krievu komponistu darbiem.

Stīgu kvartets “ALMA”

Anna Salnita (vijole)

Aleksandra Mališkina (vijole)

Ivars Brīnums (alts)