Ko iesākt ar veco elektrotehniku, ja Ziemassvētku vecītis atnesis jaunu?

 
©Publicitātes foto

Ziemassvētki ir laiks, kad varam iepriecināt savus tuviniekus, nolietotās sadzīves tehnikas vietā uzdāvinot jaunu. Tomēr saņemot jauno dāvanu, vienmēr rodas jautājums: „kur likt veco?”

Ja trūkt idejas, piedāvājam piecus vienkāršus risinājumus, ko darīt, ja Ziemassvētku vecītis iepriecinājis, ar sen kāroto dāvanu.

1. Pajautā tuviniekiem - varbūt viņiem ir nepieciešama konkrētā prece, ja tā vēl ir lietojama. Iespējams, vecvecākiem noderēs senāka izlaiduma ierīce ar mazāk papildus funkcijām. Tā var būt arī laba un lietderīga dāvana jaunākajiem brāļiem, māsām, brālēniem un māsīcām, kuriem nereti gribas atdarināt vecākos un iegūt īpašumā tādas pašas lietas.

2. Ziedo tiem, kam tas patiešām ir nepieciešams, ja tehnika vēl ir labā stāvoklī un izmantojama sadzīvē! Vairāk par dāvanu saņemšanas prieku sniedz tikai došanas prieks. Ir daudz cilvēku un ģimeņu, kam nepieciešama palīdzība, tai skaitā strādājošas elektrotehnikas preces.

3. Elektropreces labā stāvoklī iespējams arī pārdot par zemāku maksu! Galvenais - sniedz precīzu informāciju par preces nolietotību un atdod ar visām detaļām (vadiem, lādētājiem, akumulatoriem), lietošanas instrukciju un garantijas taloniem. Mūsdienās ir populāri interneta sludinājumi ar sociālo mediju starpniecību.

4. Apmaini tās elektropreču veikalos. Reizēm preču izplatītāji un ražotāji piedāvā nodot veco elektrotehniku, pretim saņemot dažādus bonusus - dāvanu karti, atlaidi u.tml. Arī šādi savāktā nolietotā elektrotehnika tiek nodota otrreizējai pārstrādei. Seko līdzi tirdzniecības vietu informācijai.

5. Nederīgu un neizmantojamu elektrotehniku nodod otrreizējai pārstrādei, rūpējoties par apkārtējo vidi un savu veselību! ElektroVIDE piedāvā savākt elektriskās un elektroniskās iekārtas gan no uzņēmumiem, gan privātpersonām Rīgā. Zvanot uz bezmaksas tālruni 80000515 iespējams uzzināt par nolietotās elektrotehnikas bezmaksas nodošanas iespējām!

Vairāk informācijas par šķiroto atkritumu pieņemšanas punktiem ElektroVIDE mājaslapā, sadaļā “Kur nodot”, vai zvanot uz bezmaksas tālruni 80000515.

APMAKSĀTA PUBLIKĀCIJA