Komentāri / 10 padomi efektīvai atkritumu šķirošanai
 

4 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

NNeredzu rožaino nākotni
Iebāz anusā savus paskaidrojumus ja 1) šķiro vai nešķiro viss tiek samests vienā konteinerā un pec tam sabērts vienā musorovozā ! 2) šķiro vai nešķiro maksa par atkritumu izvešanu nemainās ! 3) kāda velna pec ,man par skaidru velti vajadzetu darit darbu par kuru maksā citam ? 4) kāda man jēgā kaut ko daŗit saulainās nākotnes vārdā ja pec 100 gadiem ,šai teritorijā latvieši bus sastopami tikai zoo dārzā vai kaut kur purvos un mežos dzīvojam alās un kokos ? Atveriet ačes , cik plānveidigi tiek attīrīta ši teritorija no latvāņiem , kā izmantojot viltus pandemiju tiek iznicināti visi mazie ,vietējie , dziti nabadzibā un izmisumā ... Un tad nāks tie īstie , stipri saulē iedeguši investori ar naudas čemodaniem
8.februāris, 5:21 Atbildēt
PPirktspēja
Un,visbeidzot.Vienāds un augstākais minimālais darba atalgojums ir ekonomikas pamats.
8.februāris, 5:24 Atbildēt
AAnna T
Super padomi. Lika aizdomāties. Varēšu papildāt savus šķirošanas paradumus ar šo. Nezināju, ka tikai PET dzērienam pārstrādā.
8.februāris, 12:39 Atbildēt
AAsd
Muļķības! Atkritumu mafijai interesē vien Pet pudeles, tās izved, stikla pudeļu konteineri stāv pilni mēnešiem, jo nav izdevīgi izvest, lai met kopējā konteinerā, jo tāpat nepārstrādā...Latvijā šķirot nozīmē tikai sevi apgrūtināt, rezultāts 0!
8.februāris, 18:34 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!