Komentāri / Kā atbrīvoties no svētku eglītēm videi draudzīgāk?
 

10 komentāri

QQqq
Egli atdod krievam, tas svinēs svētkus janvārī, nevajadzīgās Ziemassvētku dāvanas arī krievam, lai dāvina "na novij god" un priecājās!
28.decembris 2019, 8:10 Atbildēt
ZZat.
Politmafiozie mēslu korumpanti runā par atkritumu poligoniem, vai tad nenotiek atkritumu šķirošana, egle jau liels un pamanāms atkritums, ko dara par ES naudu būvētajos šķirošanas centros, šķirošana tikai "batons" Briseles ausīm, visu, pa tiešo izmet Getliņos???
28.decembris 2019, 8:18 Atbildēt
ccieti
videi draudzīgāk ir kociņus masveidā neslaktēt!! Ir 21.tehnoloģiju gadsimts, bet uzvedamies kā mazi bērniņi vai mežoņi. Ak, dabīgu eglīti vajag? Ej, mežā un priecājies!
28.decembris 2019, 9:02 Atbildēt
NNejēga
Ir 21. tehnoloģiju gadsimts, izpumpē no zemes dzīlēm gāzi, naftu, saražo mākslīgās eglītes, uz mežu nav jāiet.
10.janvāris, 8:22 Atbildēt
JJuris Pigits
Eglīte, kā jebkurš dabīgs augs, nespēj radīt piesārņojumu dabai. Vienīgi var iet runa par eglītes saprātīgu utilizāciju, gūstot kādu praktisku labumu cilvēkiem. Un viss lielākais ieguvums būtu eglītes stādīt traukos rudenī, tad ar visiem traukiem izmantot. Pēc izmantošanas pavasara pusē, ja zeme sasalusi, izstādīt kādā meža jaunaudzē, klajumiņā.
29.decembris 2019, 12:24 Atbildēt
JJuris Pigits
Vēl tikai piebildīšu, nepieciešams kompass, lai eglīti visur stādītu un novietotu precīzi orientētu pēc debesu pusēm, citādi tā darbošanās augļus nenesīs.
29.decembris 2019, 12:29 Atbildēt
TTtt
Beidz muldēt par kompasiem. Visi pērkam no dārzniecībām visdažādākos augus un stādām kā pagadās. Aug griezdamies. Debess pusei nav nozīme. Ja sakne nav stipri traumēta, tad ieaugsies.
1.janvāris, 19:02 Atbildēt
LLopu dakters
Es savu eglīti sadalu ar dārza škērēm un iebāžu krāsnī. Kamīnā neiesaku likt, jo stipri aizķēpā stiklu.
1.janvāris, 18:58 Atbildēt
LLauku vecis
Eglīti noliekat laukā un pavasarī ierokat nedaudz zemē,dobē kurā sēsiet zirņus.Zirņiem būs kur pieķerties un Jums vasarā būs eglīte ar zaļajiem zirnīšiem.Ļoti praktiski un ērti.
2.janvāris, 8:02 Atbildēt
AAnda
Es agrāk sevi apmierināju ar egles kātu! Uh, pa sulīgo!
14.janvāris, 16:43 Atbildēt