Komentāri / Ņem vērā! Ceļotgribētājiem būs jāreģistrējas jaunā ES sistēmā
 

12 komentāri

ÅÅl
Lasiju vairakas reizes:((
Vai tad Latvija IZSTAJUSIES no Sengenas zonas??? Raksta rakstits kad jaregistrejas tiem kas velas iebraukt Sengenas zona... virsraksta ar lieliem burtiem.... NEM VERA!!!
25.aprīlis, 16:42 Atbildēt
kkompradors
Lasiet vēl.Diena tikai nedaudz padilusi.Mēģiniet lasot kustināt arī lūpas.Un nerakstiet par savu nejēgu.
26.aprīlis, 10:39 Atbildēt
mmūdzis
Automātiski tiks dota iespēja iebraukt Šekuma zonā.
25.aprīlis, 20:30 Atbildēt
ppenis
ja precizi-Simfizi !
3.maijs, 16:38 Atbildēt
oome
Neko nesapratu. Kas ir Šengenas zona, kas tur pieder ?
25.aprīlis, 22:08 Atbildēt
GGunārs
Ļoti neakaidrs raksts. Sanāk, ka jāreģistrējas tikai tiem, kas nedzīvo ES un iebrauc no valsts kas nav ES sastāvā?
27.aprīlis, 16:56 Atbildēt
AAlla Borisovna
Viss skaidrs: jaunā sistēma ļaus "pārbaudīt ceļotājus no bezvīzu režīma valstīm, kas vēlas iebraukt Šengenas zonā", respektīvi - uz Latvijas pasu turētājiem tā neattieksies.
2.maijs, 14:46 Atbildēt
SSelekts
Bez UK?
1.maijs, 14:55 Atbildēt
cceļotājs
Vienalga kurā pasaules malā, tu sastapsi no Pūķīna paradīzes izmukušus krieveļus. Ne tikai Baltijas valstīs.
1.maijs, 21:44 Atbildēt
vvilciens ir aizgajis!
Naivie! Neaptestie! Daunji! Vispaar neapjeedzot kaadas vareeja buut sekas! Tie, Baltie urlas, lemej personas, starp Veco Eu valstiim! Kad kaadreiz vinji savaa aklumaa, ievilka Eiropaa savu koloniju vergus, tad!, leeto darba speeku! Tad vinji neviens no tiem simtiem Eiropas parlamentaa Nemaz neapjeedza - kadas sekas buus peec 40-30-20 gadiem! Visu araabu tautu bukjete! Visu sugu neegjeri! Vinji ir sheit EU centraa, ja Desmitiem Miljonu! Simtiem Miljonu! Vinji jau te dziivo paaudzeem! Un araabi/tie pashi turki ir savilkushi sheit iekshaa, Visus, gandriiz visus savus radus! Kaiminjus, draugus! Un vinju paliek ar vien vairaak un vairaak! Beernu vinjiem nedzimst 5-6-8. Kaa dzimtajaas zemees. Bet kautvai tie pashi 2-3. Un sheit, EU centraa, skolas ir Paarpludinaatas ar Melnajiem! Un tagad kaadi tur Naivie, EU parlamentaa grib kautkaadu kontroli izdomaat, uz robezjaam! Pilniigs Fufels! Vinju jau dziivo sheit eiropaa Sen! Visi Pilsonji, ar paseem, un pilniiigi briivi runaa sho zemju valodaas! Un Naivie Baltie - klubdami, krisdami vinjus aizstaav ar Visaam Civilizeetas pasaules Sociaalajaam garantijaam! Es te vareetu staastiit un staastiit entos piemeerus! Bet es to redzu katru dienu! Es domaaju, ka shii gadsimta beigaas, Speejiigajaas Eu valstiis puse, noteikti jau vairaak, ka puse - buus visu shkjirnju melnie! Vinju paliek ar vien vairaak un vairaak! Vairaakaas EU valstu pilseetaas, uz ielas esot, liekas, ka tu esi Stambulaa! Vai Bagdaadee, vai Teheraanaa! Protams vajag Pilniibaa aiztaisiit Eu robezjas ciet un nelaist nevienu vairs Muslimu, neegjeri, indusu.
11.maijs, 1:45 Atbildēt
==)
atņemiet uzreiz visiem passes - lai dzimtcilvēki neizklīst....
28.maijs, 14:27 Atbildēt