Valdība tika gāzta viena vienīga iemesla dēļ. Vai ieņemtu atiecigo politisko spēku prāt labāku pozīciju pirms vēlēšanām oktobrī. Tagad notiks metāšanās ar lozungiem. Kā, piemēram, Dombravas latviešu valodas lietošana milicijā un premjera rīkojums samazināt biznesu ar utainajiem.
Esmu teicis un teikšu - "Kas grib darīt, meklē iespēju. Kas negrib darīt, meklē iemeslu". Zināju, ka Kulberga kunga darbībām būs pretdarbība, jo viņš ir pirmais, kurš neatzīst nepadarītus darbus un darbojās ar atklātām kārtīm. Tādu, kāds ir Kulberga kungs, sabiedrībā ir nožēlojami maz, bet pietiekami, lai pieliktu pie vietas shēmotājus, duļķotājus, siltu vietu meklētājus un citus "līdzbraucējus". Runa ir par Latviju. Nekad nebūs savādāk. Demagogi - Jūsu laiks paklusēt! Nevarat palīdzēt - nelinat - "Nelienat varoņos un spriedelētājos, kamēr Jūs nepasauks".
Interesanti no kurajās puses Rungaiņaprāt valdība varētu dabūt pa zobiem, turklāt tuvāko nedēļu laikā? No progresētajiem kurajie visu ir sačakarējuši kam dabūjuši pieskārties, no JV kurajie ir saaudzējuši tādu birokrātiju, ka jau paši vairs galā netiek, vai varbūt no Latvijas spožākā trampampiņa Šļesera? Progresētājiem nekāda došana pa zobiem nespīd, jo tieši viņējo ministru dēļ krita valdība. JV šobrīd pirms vēlēšanām arī būtu gudrāk paklusēt un pavērot kā lietas kustās. JV nekādi nebūtu izdevīgi sist pa valdību kurajā paši atrodās. Nu un visbeidzot Šļesers jau iepriekš ar saviem pliekanajiem mītiņiem ir pierādījis, ka nav nekāds pa zobiem devējs. Ir vēl kāds kurajais varētu dot pa zobiem ievēlētajai valdībai? Varbūt osļikovs?
No ierēdniecības. Laika gaitā tā vairs nav JV ierēdniecība, bet pilnīgi patstāvīga "struktūra". JV bija kā jumts, bet tas ir caurs. Ierēdniecība māk likumus, katrs neatbilstošs likums ir jāvirza, bet parlamentam ir vasara un nekur nav jāsteidzās :D
Komentāri: Ģirts Rungainis: jaunā valdība tuvāko nedēļu laikā "dabūs pa zobiem"
Pilnīgas muļķības, Rungaini?
Valdība tika gāzta viena vienīga iemesla dēļ. Vai ieņemtu atiecigo politisko spēku prāt labāku pozīciju pirms vēlēšanām oktobrī. Tagad notiks metāšanās ar lozungiem. Kā, piemēram, Dombravas latviešu valodas lietošana milicijā un premjera rīkojums samazināt biznesu ar utainajiem.
Ne vienā, ne otrā gadījumā nekas darīts netiks!
No kā tad "dabūs pa zobiem", Rungaini?
Esmu teicis un teikšu - "Kas grib darīt, meklē iespēju. Kas negrib darīt, meklē iemeslu". Zināju, ka Kulberga kunga darbībām būs pretdarbība, jo viņš ir pirmais, kurš neatzīst nepadarītus darbus un darbojās ar atklātām kārtīm. Tādu, kāds ir Kulberga kungs, sabiedrībā ir nožēlojami maz, bet pietiekami, lai pieliktu pie vietas shēmotājus, duļķotājus, siltu vietu meklētājus un citus "līdzbraucējus". Runa ir par Latviju. Nekad nebūs savādāk. Demagogi - Jūsu laiks paklusēt! Nevarat palīdzēt - nelinat - "Nelienat varoņos un spriedelētājos, kamēr Jūs nepasauks".
Interesanti no kurajās puses Rungaiņaprāt valdība varētu dabūt pa zobiem, turklāt tuvāko nedēļu laikā? No progresētajiem kurajie visu ir sačakarējuši kam dabūjuši pieskārties, no JV kurajie ir saaudzējuši tādu birokrātiju, ka jau paši vairs galā netiek, vai varbūt no Latvijas spožākā trampampiņa Šļesera? Progresētājiem nekāda došana pa zobiem nespīd, jo tieši viņējo ministru dēļ krita valdība. JV šobrīd pirms vēlēšanām arī būtu gudrāk paklusēt un pavērot kā lietas kustās. JV nekādi nebūtu izdevīgi sist pa valdību kurajā paši atrodās. Nu un visbeidzot Šļesers jau iepriekš ar saviem pliekanajiem mītiņiem ir pierādījis, ka nav nekāds pa zobiem devējs. Ir vēl kāds kurajais varētu dot pa zobiem ievēlētajai valdībai? Varbūt osļikovs?
No ierēdniecības. Laika gaitā tā vairs nav JV ierēdniecība, bet pilnīgi patstāvīga "struktūra". JV bija kā jumts, bet tas ir caurs. Ierēdniecība māk likumus, katrs neatbilstošs likums ir jāvirza, bet parlamentam ir vasara un nekur nav jāsteidzās :D
Kad dabūsi pa zobiem tu, Rungaini??
Komentēt