LTV: Loginai pamest amatu likuši "Progresīvie"

© Ģirts Ozoliņš/MN

Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Agnese Logina ministres amatu izlēma pamest nevis pēc pašas vēlēšanās, kā publiski pausts līdz šim, bet gan pēc partijas "Progresīvie" valdes uzstādījuma, vēsta LTV raidījums "Panorāma".

Pirmdien Agnese Logina pēkšņi paziņoja par atkāpšanos no kultūras ministres amata. Tas bija pārsteigums gan augstākajām valsts amatpersonām, gan arī citiem ministriem.

Kā atkāpšanās iemeslu A. Logina minēja personiskus iemeslus. To viņa uzsvēra arī atbildē LTV.

Poltiķis Ansis Pūpols mikroblogošanas vietnē "X" izteicās: "Ja ir taisnība, ka Agnesei Loginai bija problēmas ar pielaidi [valsts noslēpumam], tad tie nav nekādi privātie iemesli, bet juridiski šķēršļi strādāt valdībā." Šīs izteiktās aizdomas komentēja arī pati Siliņa, uzsverot, ka "a kuļ tukšus salmus, nav ražas. Ar pielaidi valsts noslēpumam ministrei viss bija kārtībā." Plašāk par to var izlasīt šeit.

Šodien amatā apstiprināta jau jaunā kultūras ministre Agnese Lāce.

Politika

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 20. jūlijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu. Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 2024. gada 19. jūlijā. Ukraina jau trešo gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.

Svarīgākais