"Latvijas attīstībai" EP vēlēšanu līderi būs Ijabs, Pabriks un Vjačeslavs Dombrovskis

© Dmitrijs Suļžics/MN

Partijas "Latvijas attīstībai" (LA) līderi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs EP deputāts, partijas līdzpriekšsēdētājs Ivara Ijabs, LA līdzpriekšsēdētājs, bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks un partijas valdes loceklis, ekonomikas zinātņu doktors Vjačeslavs Dombrovskis.

To šodien LA EP vēlēšanu saraksta paziņošanai veltītajā preses konferencē pavēstīja Ijabs.

Nākamā trijniekā sarakstā kandidēs arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Iveta Ratinīka, partijas valdes locekle, Cēsu novada domes deputāte Elīna Stapulone un Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Vingris.

Ijabs informēja arī par pārējiem kandidātiem LA sarakstā. Pašlaik turpinās preses konference, kurā saraksta līderi iezīmē redzējumu par prioritātēm darbā EP.

Kā ziņots, kopš 2019.gada LA EP pārstāv deputāts Ijabs.

EP vēlēšanas gaidāmas jūnija sākumā.

Politika

Izglītības un zinātnes ministre Dace Melbārde (JV) pērn guvusi ienākumus 187 755 eiro, kas ir 38 742 eiro vairāk nekā gadu iepriekš, kad viņa pamatā strādāja par Eiropas Parlamenta (EP) deputāti, liecina valsts amatpersonas iesniegtā deklarācija par 2024.gadu.

Svarīgākais