Maksima Ždanova mājās veikta kratīšana; aizdomas par bērnu pornogrāfijas glabāšanu

© Ekrānuzņēmums/LTV

Portāla “Delfi” rīcībā ir informācija, ka Latvijas krievu savienības pārstāvis Maksims Ždanovs aizturēts aizdomās par bērnu pornogrāfijas glabāšanu.

Portāls NRA jau rakstīja, ka Valsts policija (VP) par kādu iespējamu likumpārkāpumu aizturējusi un vēlāk atbrīvojusi Latvijas Krievu savienības (LKS) pārstāvi Maksimu Ždanovu.

LKS līderis Miroslavs Mitrofanovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka patlaban Ždanovs ir brīvībā, taču pirms pāris nedēļām tiesībsargājošās iestādes viņu īslaicīgi aizturējušas un veikušas kratīšanu.

LKS atturas komentēt notiekošo pirms tiesas sprieduma. Ždanovu patlaban neesot plānots izslēgt no partijas vai apturēt viņa darbību tajā minētā iemesla dēļ.

Politika

Piektdien par Preiļu novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Latgales partijas, "Jaunās vienotības" (JV) un "Latvijas attīstībai" (LA) kopīgā saraksta līderis Aldis Adamovičs, kurš savulaik jau bija gan Preiļu novada mērs, gan Saeimas deputāts, bet parlamentārieša mandātu zaudēja, stājoties spēkā notiesājošam spriedumam krimināllietā par krāpšanu ar īrētā dzīvokļa kompensācijām un dienesta viltojumu.

Svarīgākais