Vents Armands Krauklis: Demisijas pieprasījums balstīts uz meliem

 
©Oksana Džadana/F64

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija, LA) uzskata, ka atsevišķi Valkas novada domes opozīcijas deputāti, pieprasot viņa demisiju, balstās uz meliem kā prokremliskās propagandas tradīcijās.

Sarunā ar aģentūru LETA viņš pauda, ka opozīcijas deputāti mazu daļu no patiesības ir samaisījuši ar lielu daudzumu melu un ietērpuši to juridiski korektā formā. Kraulis pauž nožēlu, ka daļa no sabiedrības uzķeras uz šādu ēsmu.

"Neesmu vel ar koalīcijas deputātiem apspriedis šo jautājumu, bet ceru, ka viņi spēs atšķirt graudus no pelavām," uzsvēra Krauklis, papildinot,

ka viņam ir informācija par opozīcijas deputātu sarunām ar Vidzemes partiju, kas gan līdz šim esot bijušas neveiksmīgas.

Krauklis informēja, ka opozīcija deputātu prasība par viņa atsaukšanu no amata tiks skatīta ceturtdienas, 30.jūnija, domes sēdē.

Jau vēstīts, ka vairāki Valkas novada pašvaldības domes deputātiem pieprasa domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata, liecina domnieku parakstītais iesniegums.