Valdis Zatlers: Šī valdība var mierīgi demisionēt!

 
©Ekrānuzņēmums

“Politiķu elite, valdošā koalīcija, ir iestrēgusi stereotipā, ka šai valdībai nav alternatīvas. Es, šoreiz, atļaušos būt diezgan provokatīvs un teikšu, ka šī valdība var mierīgi demisionēt,” RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” runājot par valdības stabilitāti sacīja Latvijas Valsts prezidents (2007 – 2011) Valdis Zatlers.

Zatlers raidījumā norādīja, ka, lai sastādītu jaunu valdību, kaut vai tajā pašā koalīcijā, būtu vajadzīgi vien 1-2 mēneši un šajos mēnešos nekas traks nevarot notikt: “Vakcīnu piegādes ir stabilizējušās, vakcinācijas process nosacīti uzņēmis savu gaitu, ierobežojumi diez vai šajos mēnešos tiks atcelti un tas arī ir labs iemesls, lai to nedarītu”.

Ir jābūt politiski tālredzīgiem, jādomā stratēģiski, Saeimas vēlēšanas nav aiz kalniem. Iet ar valdību, kura ir ļoti nepopulāra cilvēku vidū līdz pašām vēlēšanām, nozīmē zaudēt vēlēšanās,” pārliecināts ir Zatlers, vēlreiz atgādinot, ka šobrīd valstī nav kritiskas situācijas, piebilstot, ka gudrāk būtu, ja pati valdība demisionētu un radītu svaigu ministru sastāvu. “Nav jāmaina visi, ministrus var pārdalīt arī starp partijām. Partijas ļoti labi varētu pārkārtoties startam Saeimas vēlēšanās, kas kampaņveidīgi sāksies jau šī gada nogalē.”

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!