Komentāri / Krievija pārmet ASV vēstniecībai demonstrāciju atbalstīšanu
 

11 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

IIvo
Likvidējami tie krievijas pederastijas izdzimteņi un necilvēki..pasaulē ir jaattīra no atkritumiem
25.janvāris, 21:55 Atbildēt
zzane
KRIEVIJA, kura pastāvīgi jaucās citu valstu iekšejās darīšanās, un tad apvaino citas par to pašu, ir SMIEKLĪGA ! Nekainīgo Lukjānovu vajaga izraidīt no Latvijas!
25.janvāris, 22:17 Atbildēt
ccik var saprast
Putinisms laikam ilgāk par gadu nenovilks un ar Lukašenko būs tas pats.
25.janvāris, 22:19 Atbildēt
DDostojevskis
Jau apmēram divi simti gadu nerimst runas, ka "Krievija ilgāk par gadu nenovilks"... .
25.janvāris, 22:21 Atbildēt
ppaga
Krievija kaut kādā veidolā būs - nebūs putinisms... Nevelc demogoģiski vienlīdzības zīmi starp Krieviju un putinismu.
25.janvāris, 22:25 Atbildēt
SShadowVoice
Ko tu te gvelz dostojeņķi , kādi tev 200 gadi , galīg aptaurēts esi vai ?
25.janvāris, 23:51 Atbildēt
ssmieklīgi
Ko tad ASV atbalstīs - vai tos Putina abus dubultniekus?
25.janvāris, 22:23 Atbildēt
hhazārs
Kremlis visu laiku besīja ārā savas bijušās kolonijas un neveica civilizētu deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju - traucēja tām dabiski attīstīties. Tagad lielkrievu šovinisti paši to putru dabūs izstrēbt.
25.janvāris, 22:31 Atbildēt
ddermantīns
Vai tad putinisti krievus neapzog, kur tad tie putinistu oligarhi dabūja tos triljonus, kas stāv rietumu ofšoros, ko tie krievu demonstranti nepareizi pieprasa, ko viņi dara nepareizi?
25.janvāris, 22:49 Atbildēt
ssatanistu cirks
Navaļnijs un Putins abi kalpo Londonai
26.janvāris, 16:12 Atbildēt
SSkolnieciņš no Olimpa kalna
Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no Olimpa kalna [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #OlimpaKalns
28.janvāris, 17:33 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!