KPV LV vērsīsies tiesā par UR lēmumu nereģistrēt valdes izmaiņas

 
©Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency

Partija “KPV LV” nolēmusi vērsties tiesā par Uzņēmuma reģistra lēmumu nereģistrēt valdes izmaiņas un grozījumus statūtos, informē “KPV LV” priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.

Viņš norāda uz Uzņēmuma reģistra lēmumu pēctecības trūkumu, jo pērn maijā tika analoģiski sasaukta partijas kopsapulce ar atkārtotu biedru sapulci tai pat dienā, bet tajā gadījumā Uzņēmuma reģistrs to atzina par lemttiesīgu.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka Uzņēmumu reģistrs (UR) noteicis, ka partijas "KPV LV" 8.februāra atkārtotā biedru sapulce nebija lemttiesīga, tāpēc UR noteicis termiņu trūkumu novēršanai jeb jaunas sapulces sasaukšanai.

Kā aģentūru LETA informēja UR pārstāve Dace Zandfelde, valsts notārs šodien ir pieņēmis lēmumu par partijas "KPV LV" UR pieteikto izmaiņu - jaunā valdes sastāva un grozījumu statūtos - reģistrācijas atlikšanu.

No partijas reģistrācijas dokumentos norādītās informācijas bija secināms, ka sasaucot atkārtoto biedru sapulci, nav ievēroti atkārtotās biedru sapulces sasaukšanas termiņi, līdz ar to tā nebija tiesīga pieņemt lēmumus, skaidro UR pārstāve.

Valsts notārs noteicis 20.aprīli kā termiņu trūkumu novēršanai jeb jaunas sapulces sasaukšanai.

Kā ziņots, 8.februārī atkārtoti kopsapulcē sasauktajā "KPV LV" kopsapulcē par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Atis Zakatistovs. Partijas valdē tika ievēlēti arī ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, labklājības ministre Ramona Petraviča, Saeimas deputāti Ēriks Pucens, Jānis Vitenbergs, Iveta Benhena-Bēkena un Ieva Krapāne. Tāpat valdē ievēlēti arī Māris Možvillo un Lauris Zīverts.

Kopsapulcē veiktas arī izmaiņas partijas statūtos.

Taču UR tagad atzinis, ka šī kopsapulce nebija lemttiesīga. UR devis laiku trūkumu novēršanai.