Komentāri / Diskusija par OIK gandrīz "norauj" 2020.gada budžeta izskatīšanu
 

6 komentāri

PPirktspēja
Birokrātija.
17.septembris 2019, 14:23 Atbildēt
ppeksis
OIK ir neoficāls elektrības nodoklis, kura daļa iekļauta valsts budžetā ,kā dividendes no Latvenergo, bet no daļas barojas partijām pietuvināti siles biedri, tā kā tautas apzagšana noformēta likumīgi ar partiju bandu līdzdalību, nekāda OIK atcelšana nav gaidāma!
17.septembris 2019, 14:41 Atbildēt
ddzivaas shausmas
ka noriebushaas shis aferistu,uzmeteju un shemotaju "spelites" Melo un melo un gala nav meliem. Galvnais,ka pashiem laba alga un amerikas klaidons visu "akceptee" ta ka vajag! Lidz shlipsei jusu meli,izlikshanas,ka stradaajat. tautai no jusu stradaashanas nav labuma. Joprom paec gada jus tur taisat "teaateri", ka isti idioti un ne par ko nevarat vienoties!
17.septembris 2019, 15:30 Atbildēt
kkaktusa artuss
pirms veleshanam skraidijaa ka bikses piedirsis, kuras aprindaas vinsh tagad sanjem savu "stipendiju", garigais daunits?Apchakareja tautu ne tikai Latvijaa, bet ari arzemju latvieshus, kuri balsoja par sho idiotu!
17.septembris 2019, 15:33 Atbildēt
LLūdzu referendumu
Par cik oik laupišana ir banditiska ,preteja tautas interesem un idejai par zaļās elektribas razosanu no atjaunojamiem dabas resursiem , pienemta prstlikumigi tautai ,ka latvijas saimniekiem ,ir tiesibas referenduma atcelt šo laupisanas shemu neskatoties ne uz kadiem banditu noslēgtiem ligumiem jo tie bija nelikumigi ar to parakstisanas brīdi , par so noziedzigo faktu ir jaierosina kriminalieta un jāsak uzmeklēšana !
17.septembris 2019, 16:27 Atbildēt
MMjā
Puiši un meitenes no KPV'LV būs nogulējuši savu ietekmi uz budžetu,domājot,ka pietiek ar klusu pasēdēšanu stūrītī - tā nenotiek.Pilnīgs klusums arī no Saeimas nama OIK Parlamentārās komisijas darba sakarā.Aūū ! Kaimiņ,mosties,celies,strādā! Paskaties kā milžu cīņas izcīna AP & JKP.
17.septembris 2019, 16:47 Atbildēt