Komentāri / Piepelnīties tautas kalpiem kļūs grūtāk
 

4 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

KKika
Vispār brīnos par tantukiem un večukiem, kas Valaini ievēlēja. Tas viens. Ņemot vērā viņa šmuces, melus priekšvēlēšanu izdevumos un pārējo.
otrs - ceru, ka likumprojektu pieņems, ka paplašinās un izņēmums būs mediķi, pedagogi, profesionālie sportisti un zinātnieki, kuriem vienīgajiem darbs ir visas sabiedrības labā kaut kādā lielākā vai mazākā mērā, kā arī izkrišana no aprites atstātu robu karjeras attiīstībā.
par to, ka deputāts, kas saņem milzu summu no biedrības par tās interešu lobešanu, būtu labāks par tādu, kuram šādas īpaši apmaksātas intereses nav, būtu vērtīgāks, Valainim kategoriski nepiekrītu. Gluži otrādi, lobējot lielo pilsētu asociācijas intereses, viņš nodara kaitējumu pārējai Latvijai.
11.jūlijs 2019, 11:11 Atbildēt
JJa kas
Ja esi ievēlēts par deputātu, nodokļu maksātājas maksā algu, tad 100%savu laiku jāvelta deputāta darbam vēlētāju labā. Ir iespēja strādāt nodibinājums un atteikties no deputāta mandāta. Jo produktīvs darbs nav iespējams 2 darba vietās.
11.jūlijs 2019, 12:26 Atbildēt
LLeonora
"Tautas" "kalpi" "? Tie nu gan ir manīgi tautas kalpi, kas vēsturiski īsā laika posmā Latviešu tautu kopumā ir ir pārvērtusi par svešām zemēm un svešām varām vergojošu kalpu tautu. Un lielu daļu Latvijā vēl palikušo ir nozombējuši līdzdvieļgalvaino līmenim. Laba nodarbošanās, labs bizness šiem tautaskalpiem..
11.jūlijs 2019, 15:53 Atbildēt
IIncParaac
Jā! Jutas Strīķes uzstājībai - Paldies!
12.jūlijs 2019, 18:26 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!