Komentāri / Divi iemesli, kāpēc Levitu prezidenta amatā nevēlē šodien
 

23 komentāri

ddzelzsgriezējs
arī šodien viņš nav kļuvis par latvieti...daudz zābaku pa mūsu zemi staigā
5.jūnijs, 7:40 Atbildēt
ppats svarīgākais iemesls
Iemesls, kāpēc Levitu prezidenta amatā nevēlē šodien , ir tas , ka viņu ievēlēja jau pagājušajā nedēļā
5.jūnijs, 8:40 Atbildēt
aatejas vākam
tu pats neesi latvietis un tavas zemes nav nekur - no Krievijas aizbēgi, Latviju ienīsti.
5.jūnijs, 14:38 Atbildēt
AAitiņa
vai neesi auns?
5.jūnijs, 15:12 Atbildēt
AAitiņa
Vai neesi auns, dzelzsgriezēj?
5.jūnijs, 15:14 Atbildēt
ffakts
Viss ir pilnīgi loģiski un likumīgi.
Tas, ka trešdaļa deputātu pieprasa sasaukt Saeimas sēdi konkrētā datumā nekādi nenozīmē, ka sēdi ar tādu pašu darba kārtību nedrīkst sasaukt ātrāk.
5.jūnijs, 7:42 Atbildēt
ppar to arī stāsts
Tāpat neredzu neko ''Latviju pazemojošu'' faktā, ka opozīcija mēģina par katru cenu traucēt prezidenta ievēlēšanu. Opozīcijai darbs tāds. Par ASV prezidenta amatu ne tā vien cīnās. BET pēc tam, kad prezidents ir ievēlēts, viņš ir ievēlēts.
5.jūnijs, 14:42 Atbildēt
IINa ir gudra
5.jūnijs, 7:57 Atbildēt
NNACIKI
...źîds ir,nâkošais čigăns...pēc tam-krieva... :)
5.jūnijs, 8:02 Atbildēt
KKremļa naacistam
Kremļa nacistu troļļu fermas joprojām komplektē no dzērumā taisītiem debiliem?
5.jūnijs, 14:52 Atbildēt
vvai cik feini
nosaukumi potencālajām partijām Veidemanes rakstā par kabatlakatiņu ronim.Saskaņieši taču arī uz citu rudentiņu grasās dibināt jaunu partiju ar nosaukumu "Maskačkas kačoki"
5.jūnijs, 8:55 Atbildēt
KKomentārs
Žīdi un hazār-jevreji un sefardi...ir maskēšanās un melu lielmeistari.
Hazāru mozusticīgos Krievija padzina un tie nonāca pie Reinas Vācijā un splūda ar vietējiem "jūdiem". Izveidojās aškenazi ar "jidiš" valodu, kam pamatā tā laika vācu reğiona valoda (Vormsa, Mainca).
Kad šos patrieca no Vācijas, Polijas karaļi "atļāva" apmesties Polijā. Ar naudu var visu, vai ne?! Šie nopirka aristokrātu titulus un īpašumus... Latvijā ieplūda no Lietuvas-Polijas Latgalē. Kad Polijai pievienoja Kurzemi, ieceļoja un apmetās tirdzniecības krustcelēs. Piemēram, 1850.g. Talsos bija 50% žīdu, Sasmakā 80%! Par Latgali, kas tuvu žīdu centram Viļņai pat nerunāsim...
Uzvārdus žīdiem un jevrejiem deva salīdzinoši pavisam nesen. Šajā sakarā ir smieklīgi Levitiem, Koganiem utml piedēvēt tiešo izcelšanos no "Dāvida cilts". Palestīnieši gan var uz to pretendēt. Hazārjevrejiem, kas pašlaik "pārvalda pasauli" ar jūdiem, t.i. senarābu ciltīm nav nekáda sakara! To apliecina paši jevreji.
Mūsu Levits ir žīda un "vācietes" (visdrīzāk žīdietes jauktenes?) dēls. Precēts ar žīdu izcelsmes (foto!!!) "latvieti"? Smiekli nāk.
5.jūnijs, 9:18 Atbildēt
nnē Grantiņ
Smiekli nemaz nenāk.Ir kauns par jūsu tekstiem.Jūs laikam "neesat bijis mājās,kad kaunu dalīja"
5.jūnijs, 12:12 Atbildēt
nnacistelim grantiņelim
Vai tu, nacistu ateja, zini, kāpēc Lielbritānijā nav antisemītisma? Tāpēc, ka briti nejūtas dumjāki par ebrejiem.
5.jūnijs, 14:47 Atbildēt
ddebilajam grantiņam
Viduslaikos, tu debil, aristokrāti un tirgotāji bija divas dažādas grupas, kas savā starpā ne visai labi satika (aristokrāti uzskatīja, ka darbs vai tirdzniecība ir zem viņu goda) savukārt zemes īpašumus nepārdeva, bet piešķīra par kalpošanu lielākam feodālim/monarham. Tas pirmkārt, nesekmīgais. Otrkārt, debil, aristokrāti uzskatīja savu dzimtas īpašumu par neatņemamu un drīzāk kristu cīnoties ar zobenu rokās nekā piekristu palikt bez īpašuma, jo ''labāk nomirt savā feodā nekā dzīvot bez feoda'' (Bluā grāfa vēstule Francijas karalim, tu debil, viduslaiku vēstures kurss - tavā laikā šis citāts bija vēstures grāmatā.)
5.jūnijs, 15:01 Atbildēt
ĻĻoti interesanti
lielinieki ir lielinieki,kā teica rudy fox--vairākums lemj visu,pie sorosoīdiem demokrātija nevar pastāvēt pēc BŪTĪBAS.
5.jūnijs, 10:56 Atbildēt
ĻĻoti debili Kremļa meli
Kremļa nacistu dauņa pēdējais arguments - debilkvekšķi par ''lieliniekiem''. Protams, Kremļa nacistu daunis kā jau pēdējais deģenerāts skolā nav gājis un nezina, ka jau no demokrātijas pirmsākumiem sapulcēs lēma balsojot un pieņēma vairākuma atbalstītos lēmumus. Vēsturē nesekmīgais debilmeli, tāda kārtība pastāvēja jau senajās Atēnās, bet varbūt vēl kur agrāk.
5.jūnijs, 14:51 Atbildēt
KKremla nacistam daunim
Demokrātija, DEBILAIS KREMĻA NACISTU BĒBĪTI DAUNĪTI ANALFABĒTIŅ ir tāda iekārta, kurā LĒMUMUS PIEŅEM VAIRĀKUMS. IZLASWĪJI,K DEBIL? SAPRATI, DAUNI?
5.jūnijs, 14:55 Atbildēt
llatviete
tas ka levits bus nakamais prezidents bija skaidrs jau krietnu laiku pirms 29 datuma.Cilveki nav stulbi visi to redzeja,kas kaut nedaudz tam pasekoja liidz.
5.jūnijs, 12:27 Atbildēt
SSolvita
Un, kad tad izdos kriminālvajāšanai KPV BIEDRU Zakatistovu. Vai to ,,Saeima"' par "labu darbu" amnestējusi. Ko par to domā valsts prezidents ???????
5.jūnijs, 12:32 Atbildēt
aatbilde
Rīt izdos.Neko nedomā,jo Zakatistova balss neko nebūtu mainījusi.Prezidentam ir imunitāte pret odžu dzēlieniem.
5.jūnijs, 16:27 Atbildēt
kkesons
Lai vai kā , bet likumi ir jāievēro arī politiskajām prostitūtām.
5.jūnijs, 15:27 Atbildēt
RRobis
Mani gan pārstedza un tagad pat satrauc un dod labu vielu pārdomām. Tas ka
jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits, par savas kancelejas vadītāju izraugās vēstnieku Andri Teikmani, kas PSRS laikā bija augsta ranga nomenklatūras darbinieks, pa komunistu partijas līniju. Augsta ranga čekists, kurš iespējams pat nav mūsu maisos atrodams. Tas viss kopumā liek aizdomāties par Latvijas nākotni.
5.jūnijs, 20:30 Atbildēt