Komentāri / Dombrovskis: ES valstu solidaritāte nevar būt tikai "vienvirziena iela"
 

11 komentāri

ppadoms Dombrovskim
ES ir jāņem vērā multikulturālisma princips un daudzveidība (Eiropas ietvaros). Un Eiropas demogrāfiskā kolonizācija jāizbeidz !
19.aprīlis, 19:49 Atbildēt
PPats
zombij, saprati, ko uzrakstīji?! Un tad visi brīnās, kāpēc mēs esam tur, kur esam, ja vēlēšanās piedalās tikai Siles Lopi un MUĻĶI!
20.aprīlis, 20:09 Atbildēt
ZZaķitis
Kā parasti tukšpļurkšķis neko nepateica !
19.aprīlis, 19:59 Atbildēt
RRaimonds
Valdim Dombrovskim ir jāsēžas uz apsūdzēto sola par dalību Zolitūdes krimināllietā ...
Viņš tika nosaukts kā viens no vainīgajiem. .. bet ... Domvrovskis paspēja aizbēgt uz Briseli ...
Un tur viņš slapstās no tiesas ....
19.aprīlis, 20:01 Atbildēt
TTTT
Kāds var iztulkot, ko viņš pateica? Murgojums kaut kāds. Labāk būtu paskaidrojis, kāpēc uzmeta Latvijas transportniekus, atņemot tiem biznesu savu vācu un franču kungu labā?
19.aprīlis, 20:01 Atbildēt
DDoha
:) Hebrewlandā viss pa vecam.
19.aprīlis, 20:26 Atbildēt
VVajag mācēt vajag prast
Daudz vāvuļot un neko konkrētu nepateikt!
20.aprīlis, 9:06 Atbildēt
nnu nu
Katrās EP vēlēšanās izskan tēma; ' runāt ar citiem kolēģiem,'taču atrodoties lielajās partiju grupās ar pāris balsīm katrā,būtu naivi domāt,ka tiekam sadzirdēti,rezultātā -solidaritāte darbojas 'vienvirzienā'
20.aprīlis, 9:08 Atbildēt
KKur paliek sociālais dialogs
Nevar gan! Kur tad ir tas pretējais virziens:Luksemburgas sociālā minimālā alga-EUR 2,048.54;3% PVN pārtikai,recepšu un mompensējamām zālēm,laikrakstiem,žurnāliem,grāmatām,apbedīšanas un kremēšanas pakalpojumiem;0%NĪN ģimenes vienīgajam mājoklim utt.? Arī Latvijas vidējā pensija veido tikai ceturto daļu no ES vidējās pensijas! Par to tad arī parunāsim,Dombrovska kungs!
20.aprīlis, 9:59 Atbildēt
KKādi vēl virzieni
Minimālā ,pensija Latvijā nav pārskatīta jau divpadsmit gadus! Latvijā nav pat atsevišķa pensiju fonda,kā citās ES valstīs! Viss samests vienā kaudzē,lai vieglāk būtu aizņemties uz neatdošanu kārtējo miljardu! Par nepieciešamību palielināt Latvijā pensijas mums jau atgādina pat OECD!
20.aprīlis, 10:10 Atbildēt
LLabākais
šai "prāta vētras" diskusijā ir 5 (pieci!!!) ES turpmākās attīstības scenāriji! Un tagad jebkuram Vienkārši Normālam Cilvēkam atkal ir jādzīvo stresā un neziņā par nākotni. Ko tad īsti mēs saucam par "labklājīgu Eiropu"?
20.aprīlis, 20:22 Atbildēt