Komentāri / Vēstule ārvalstu vēstniecībām liek apšaubīt Bordāna spēju glabāt valsts noslēpumu
 

119 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ppiekritu seelim
bordanam pat atejas atsledzinju nevar uzticeet, jo vinsh uzmeta savus veletajus. Shis nelietis, pat pirmsveleshanu intervijas visur pasvitroja, ka vinsh esot katolis,ejot baznica ari pie greksudzes... Nopublicejas katolju ikmenesha izdevuma "Mieram tuvu" un savaca pensionaru balsis. Maita ar lielo burtu. Skaidrs,ka tantinjas un onkulishi no baznicam nobalsija par sho te "godigo" kandidatu.
7.februāris 2019, 15:16 Atbildēt
ssaki man
bet kāda tur daļa čekai
7.februāris 2019, 17:44 Atbildēt
JJēzups
Paziņot, ka mūsu tiesībsargājošā sistēma ir pareiza un tur viss ir galīgi kārtībā, var atļauties tikai tie, kuri vēl mūsu valstij patiesi sliktu.
7.februāris 2019, 16:34 Atbildēt
ttas tiesa
nevar karot, iznīcina ekonomiski un pazemo godīgos
7.februāris 2019, 17:43 Atbildēt
aatmoda
Izmisums, kas māc oikistus un to shēmu autorus, šamējo pietuvinātos pakalpiņus un odu rakstītājus, ir tik nepārprotami konvulsīvs, ka to neredzēt un nedzirdēt nav iespējams. Saitītes žurnālisti NRA ir tik ļoti izgaismojušies kā nekad. Veidemane, kas vienai paaudzei asociējās ar ATMODAS flagmaņa statusu, laikam pēc vīra nāves ir kļuvusi nabadzīga, un kaut kā jau tā naudiņa jāpelna. VIņa neko nav dzirdējusi par oligarhiem, viņa iemācīta apriet tos, kas ir maka otrajā pusē( līdz tam es domāju, ka viņai ir raksturīga spriest spēja). Ja viņa gvelž, ka kāds ir nodevis Atmodu, tad tā ir viņa. Tā pat kā daukštīte, kļuvusi par vaukšķīti. Tā daukštīte vārījās, smaidīja platu ģīmi TV, kā nu tur būšot ar JKP "bezkompromisa tiesiskumu" . Interesanti, ka teksts pēkšņi pārslēdzās uz krievu burtiem. Pirmo reizi kas tāds. Skrēja vaukšķīte ratiem pa priekšu, muldēja, kā nu Jurašs izvairīsies no tiesas, baigi, latviski sakot, ablomījās. Jurašs pats vēlējās izdošanu, lai pierādītu savu nevainīgumu. Aptaisījās......nu tik nezin NR āisti kā nu vēl aptaisīt kādu no JKP, bet īstenībā aptaisa paši sevi. Kaut kāds tur "domgraudnieks bens saka, ka kāds piesauc Jurašu ar izsmieklu. Ja kāds ir pelnījis izsmieklu un nievas, tad tie ir pārdevušies par " jūdas grašiem" žurnālisti. Jo tālāk, jo labāk esat redzami.
7.februāris 2019, 16:43 Atbildēt
AATMODA
Nezināja, nevarēja, neatrada kur piesieties Bordānam, tad nu piezīdās salmiņam par vēstulēm ārvalstu vēstniecībām. Nu tik " nevarēšot dot pielaidi", lēš angažētie. Jauna inde mutē iepilināta. Piliniet, piliniet, tā jūs tikai audzējat JKP muskuļus.
7.februāris 2019, 16:59 Atbildēt
ppatriots
Blēžu un žuļiku banda ir tā JKP, ar meliem un viltu piekrāpjot savus vēlētājus tikusi Saeimā, tagad parazitēs uz tautas kakla! Tiesiskuma un taisnības cīnītāji, tur pat zirgam jāsmejas, liekuļi un meļi!
7.februāris 2019, 17:16 Atbildēt
mmuš
Atrada kur Bordānam piesieties lai dabūtu pie malas, noņemot atļauju valsts noslēpumiem.Tas jau bija sagaidāms, ka vecie korumpanti neliksies mierā.
7.februāris 2019, 17:23 Atbildēt
ttā jau
ja draud cietums, ne to izdomāsi
7.februāris 2019, 17:41 Atbildēt
kkuru noslēpumu
zagšanas noslēpumu ????????????????????
7.februāris 2019, 17:40 Atbildēt
bbbb
Bordāna gadījumā ir acīmredzams,ka viņš sirgst ar autismu un tāpēc viņa intelektuālā attīstība ir stipri aizkavējusies bērnībā un atrodas pamatskolas puišeļa līmenī. Bet vaina jau nav viņā,bet tajos politiskajos spēkos,kas viņu bīda uz tik svarīgu amatu labi apzinoties viņa garīgās veselības problēmas. Kāds ir viņu mērķis - vai pierādīt ,ka Latvija ir neizdevusies valsts,vai varbūt tas ir mēģinājums pilnībā iznīcināt Latvijas nacionālo ekonomiku un tautas pašapziņu?
Attiecībā uz Strīķes kundzi es domāju ,ka mediķiem vajadzētu panākt solīti pretīm un dispanserizēt viņu, uzsākot savlaicīgu ārstēšanu,jo viņas demonstratīvā staigāšana ar to svīterīti, izsauc nopietnas bažas par viņas psihes slimīgo emocionālo stāvokli.
7.februāris 2019, 17:45 Atbildēt
DDoks
Tā ir ,ka grīdas lupatas operātorei, vajag izzińu par veselìbas stāvokli un Saeimas deputātam -NEVAJAG ! Kā SAB pirms pielaides , bez profesinăļu slēdziena , var novērtēt psihisko noturìbu , kas , piem , Bordānam , nepiemīt !
9.februāris 2019, 9:13 Atbildēt
ZZane L
Bordānam nav pilns rublis, bet ari nra Ritumam un Dreiblatam ne tuvu tik..
7.februāris 2019, 18:32 Atbildēt
AABC
Neko jau Bordāns jaunu tajā vēstulē tādu ''slepenu'' neuzrakstīja. Visi par to sen jau zina. Korupcija, korupcija, korupcija ... Skaidrs ir tikai viens, kad ''saskaņietis'' ar ''nacionālistu'' cietumā sāks spēlēt ''durakus'', tikai tad būs gaidāmi gaišāki laiki latviešu tautai! Pagaidām nevarība ...
7.februāris 2019, 18:56 Atbildēt
RRaimis
Bordānam jāatkāpjas no amata - vai tad tāds var būt par ministru???!!! Par mazākām lietām mērus grib nomest, bet te!!!!!!!!
7.februāris 2019, 21:48 Atbildēt
MManuprāt
To, ka pie mums valda korupcija un shēmotāji, nevis valdība vai tauta, un tieslietās norok jebkuru, zina pat Zimbabvē un Kongo. Kāds tur valsts noslēpums ?
7.februāris 2019, 22:15 Atbildēt
MMirdza
Bet ko par šo visu saka pats Bordāns? Ar kādu nolūku viņš tās vēstules sūtīja? Visi te vārās ka katlā, bet pats autors sēž klusu kā partizānis. Varbūt viņa nodomi bijuši visnotāļ attaisnojami un sakarīgi? Tak nointervējiet kāds viņu, vai ka?
8.februāris 2019, 0:18 Atbildēt
AAchtung Achtung
Kāds ārprāts !!! Bordāns informējis ES un NATO valstis par vislielāko Latvijas/Krievijas kopīgo noslēpumu - ka Latvijas valstī tiesiskums ir imitēts un iekšlietu un tieslietu sistēmu pārvalda Krievijas čekisti un bandīti !!! Saucams pie atbildības !!!
8.februāris 2019, 0:40 Atbildēt
EEva
Kur pazudis mans komentaars.? Peerkamaa aviize!
8.februāris 2019, 10:20 Atbildēt
vvaušķis
JKP savilkti visi tie,kuri paši sevi nevar nosaukt par godīgiem,manuprāt, un viņi ne par tautu domā,bet paši sevi viens otru aizstāvot,kur iet tur mēsli pakaļ krīt,t;ādi tur ir tie kadri,manuprāt
8.februāris 2019, 16:12 Atbildēt
TTerēze
www.youtube.com/watch?v=P8rH2uN5N0M
Skatieties un domājiet, kamēr ši saite vēl darbojās, īpaši jau jūs, Bordāna kunga un JKP nozākātāji. Cerams, ka jūs, globālisma mīļotāji, angļu valodu saprotiet , Atveriet savas acis un prātu.
8.februāris 2019, 22:46 Atbildēt
kkarpjas vecie lopi
Bordan kungs, pareizi ,ka pastāstījāt kā likumdošana iet Latvijā! Gaidam Eiropas tiesu palīgā , un Lembergu nost no Ventspils domes atstādināto 470 kriminālietās!
8.februāris 2019, 22:52 Atbildēt
JJuris
Latvijā zagšana, korupcija, kukuļdošana un alkatība skaitās valsts noslēpums. Latvijai nav nākotnes.
9.februāris 2019, 15:55 Atbildēt
CCorbie
Ja valstij no pilsoniem ir noslepumi, tas noziimee ka valsts sev par uzdevumu nenostaada ruupeeties par pilsoni, bet gan izmantot vinu... Valsts un pilsoni, tam visam butu jaabuut kaa gimenei.... bet mes visi zinaam kas notiek ja gimenee ir noslepumi vienam no otra.
9.februāris 2019, 16:44 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!