Komentāri / Jānis Urbanovičs: Top inkvizitoru valdība
 

227 komentāri

KKodde
Nevar nepiekrist...
9.janvāris, 6:53 Atbildēt
JJa jau Saskaņa zog
Tad ir par ko stresot
9.janvāris, 7:18 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Var nepiekrist!

Jo Urbanovičs pat neizprot kas ir demokrātija un atvērta sabiedrība!

Partiju diktātu viņs uzskata par demokrātiju - vai var būt vēl lielāka muļķība?

Urbanovičs nesaprot kas ir latviešu biedrības un kādēļ tās VISAS 1940. gadā zvērīgi likvidēja - IZNĪCINĀJA!

Lasiet Helsinku 86 rakstu par to :www "Mosties, celies, strādā"!
10.janvāris, 15:43 Atbildēt
IIlze
Kāpēc šis afērists tiek pie runāšanas un citu aprunāšanas? Ir viegli visus kritizēt, ja katru gadu maina mašīnas par nezināmiem līdzekļiem! Brauciet taču uz savu Tēvu zemi un tur sēdiet visos valsts pārvaldes krēslos pēc kārtas, vairojiet tur mīlestību un bagātību vienkāršai tautai! Neviens jūs te netur!
9.janvāris, 7:02 Atbildēt
JJansons
Labāk patīk kara kurinātāji kā Klimovičs? Kasīties ar lielo kaimiņu Krieviju ir stulbi. Mana Tēvzeme Ilze ir šeit. Vairāk mācies un strādā, tad mazāk žults uzkrāsies pret citiem.
9.janvāris, 7:43 Atbildēt
uuz tevi arī tas attiecas
mazāk žults pret citiem !!!!!
9.janvāris, 8:45 Atbildēt
JJonis
Ilze,es esmu Latvietis. Tad atbildi kas tad Latviju nabadzībā stūrē,vai tie nau Latvieši? Val Latviju (pārsvarā) nau izzaguši Latvieši? Vai Abreni krievijai neatdeva Latvieši?
9.janvāris, 12:15 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Abreni atdeva čekisti! (Nebija referendums, latvieši nebalsoja par Abrenes atdošanu)!
10.janvāris, 16:24 Atbildēt
BBomis
kur tad ir tā nabadzība ?
zaķīši , cik jums gadu ?
izskatās , ka PSRS jūs redzējuši neesat !!!!!!!!!!!!!!!
9.janvāris, 12:48 Atbildēt
uuldis
bija PSRS - pasaules lielaka imperija, at visas pasaules resursiem kura vadibas lomu uznemas Krievija. OK, tik talu tikam. Pasaule neviena imperija vel pati no sevis nav sabrukusi. Tik talu tikam. Kad tas viss pats no sevis sabruka notika milziga smadzenu aizplude uz parejo pasaule. Primitivs secinajums ir ka PSRS vadija krievi kas pamanijas pasi visu pasi sagraut un kas ir galigi stulbeni. Tad kada hrena pec vispar jaklausas si idiota spriedelejumi?
9.janvāris, 13:28 Atbildēt
DDomātājs
Kāpēc tomēr tauta nepavilkās... Kur nokonsultēja galīgi garām... Ko darīt....
9.janvāris, 7:07 Atbildēt
nnamejs
Jo visi Jāni nepazina. Liekas bija laiki, kad mums bija viss, un visi bija paēduši.
9.janvāris, 10:26 Atbildēt
vvērotājs
Nebija viss. Tualetes papīrs nebija !!!
9.janvāris, 22:55 Atbildēt
kkad bija tie laiki
11.gadsimtā ?
9.janvāris, 11:13 Atbildēt
ppatriots
Urbim taisnība un kamēr galvā izjātie nacionālie plānprātiņi vilks sarkanās līnijas, valsts arvien vairāk slīdēs grāvī, salīdziniet ar Igauniju, kur tādu līniju nav, tā mūs apsteigusi gandrīz par 10 gadiem, tādēļ latviešiem pirmais darbs uzlikt uzpurņus saviem NA vaukšķiem!
9.janvāris, 7:19 Atbildēt
ttev grūti pielec
urbis pats pārstāv nacionāļus - krievu nacionāļus .
un pret NA , kā reizi , viņš pat neiepīkstas - viņu vairāk nervozē KPLV un JKP .
9.janvāris, 8:48 Atbildēt
ffff
putriot, galvā jāti un uz refleksiem orientēti ir tev līdzīgi domājošie. Un tik n....s par Igauniju vai Lietuvu, tur tiblām vai tatuškām neatļauj tik daudz ampelēties. Tiesa, tur viņu arī ir mazāk.
9.janvāris, 9:29 Atbildēt
ZZaķis
Nav taisnība Rīgā visu laiku saskaņa valdīja un iebrauca auzās,pat sliedes ieķīlāja,uz katra stūra lombards, spēļu zāle,un humpalas,.Visas ielas dziļās bedrēs,budžets paredzēts vairāk par miljardu eiro gadā vienai Rīgai! izšķērdība un izsaimniekosana visus šos gadus bija un neviens negrib vecais vēzis atkāpties,un saskana spēlē pa kluso,nevajag upurus tēlot.
9.janvāris, 11:08 Atbildēt
zzaķi
cilpo tālāk un nemelo, nevien rīgas valdība nav tik daudz rūpējusies par Rīgu kā Ušakovs
9.janvāris, 11:52 Atbildēt
RRita
Ko pīpējat? Kaut kā 6tās rūpes nav saskatāmas, ja nu vienīgi par krievu penšiem un krievu bērnudārziem!
9.janvāris, 12:43 Atbildēt
PProtams
Pareizi
13.janvāris, 5:50 Atbildēt
RRutks
Preciizi teikts.
15.janvāris, 17:29 Atbildēt
RRūdolfs
Sakarīgs vērtējums. Reālistisks. Pamatā jāpiekrīt fakti to apstiprina.
9.janvāris, 7:22 Atbildēt
uupe
Bērs cauros maisos, un viss vienalga.
9.janvāris, 10:18 Atbildēt
zzirs
Sniegs ar tik daudz sasnidzis, ka tikai to nesāk bērt cauros maisos.
9.janvāris, 10:23 Atbildēt
UUģis
Sniega ļoti daudz. Tagad tikai meklē vairāk cauros maisus utt.
9.janvāris, 20:33 Atbildēt
AAhtung
Lielākais idiots tagad pūš vecā Puzes marasmātiķa stabulē!
9.janvāris, 7:25 Atbildēt
ttā nu tas ir
šobrīd ZZS un Saskaņa dzied vienā korī
9.janvāris, 8:48 Atbildēt
ookeāns
ZZS atradīs ar ko kopā spēcīgi utt.
9.janvāris, 10:20 Atbildēt
mmass sunīc
Ne jau gluži viss, bet liela daļa taisnības teiktajā ir.
Skumji, ka to izliekas neredzam paši latvieši
9.janvāris, 7:35 Atbildēt
OOds
Jāieraksta vēlēšanu likumā, ka navjābalso par SC !
9.janvāris, 7:40 Atbildēt
zzilonis
Laikam, ko tikai par SC nevarēs?
9.janvāris, 21:53 Atbildēt
HHmm
Jocīgi šādu lasīt ZZS/Ventspils ruporā. Vai Saskaņai un ZZS gribas draudzēties un "sakārtot lietas"? Saskaņa Rīgu ir labi "sakārtojusi", vajadzētu ķerties pie lielākām lietām, piekrītu, piekrītu!
9.janvāris, 7:42 Atbildēt
KKoments
4.maija republika nekad nav bijsusi likumīga pirmās Latvijas valsts turpinātāja. Ja viņas atjaunošanu pasludināja bijušās okupācijas varas iceltie un toreiz likumīgie deputāti, tad nevar runāt arī par kaut kādu okupāciju 40. gadā. Nevar būt, ka uzņemšana PSRS bija nelikumīga, bet vēlākie deputāti jau atkal varēja pārstāvēt latviešu tautu un drīkstēja lemt par izstāšanos no PSRS un vecās valsts atjaumošanu. Patiesībā mums situācija ir gandrīz kā bijušajā Dienvidslāvijā, tikai miniatūrā izpilfījumā, jeb arī Čehoslovākijā, pirms referenduma par sadalīšanos. Vitebskad gubērņas latviešiem, ir tomēr vajadzīga sava valsts, bet pārējiem, kā tauta nopā nolems, bet vislabāk būtu Šveices kantonu tipa pārvalde. Ne Kurzeme, ne Vidzeme, be arī Zemgale, nav bez savām būtiskām atšķitībām, gan cilvēku mentalitātes ziņā, ne arī pēc iedzīvotāju dzīves izpratnes un arī tradicionālā dzīves veida. Rīga šobrīd faktiski ir brīvpilsēta un tādai tai būtui arī jāpaliek. Te jau arī un be tikai šeit, tiek cilāts Saskaņas un vēl viti politiskie jautājumi, bet kādēļ lai nebūtu kopmpakti reģioni, vai federālās zemes, kur katra partija dabū savu stabilu pārsavaru un tad nebūs jāstiķē nekādas koalīcijas un jādala amati pēc iegūto vietu skaita un arī katras parttijas vadītāju ambīcijām. Rīga arī ir šobrīd kļuvusi par milzīgu ūdengalvu un vispār būtu jāizslēdz laukā no jebkuras politiskās teikšanas valstī..
9.janvāris, 7:51 Atbildēt
SSergejs
Zināma taisnība tev ir. Taču nevar piekrist tam, ka Latvijas ir vairākas. Ko tavā komentā nozīmē pirmā Latvijas valsts? Mēs taču tikko kā nosvinējām Latvijas Republikas pastāvēšanas 100.gadu jubileju!!! Okupācijas un 4.maija režīmi ir tikai Latvijas pārvaldes formas, nevis dažādas Latvijas valstis. Latvija ir tikai viena - 1918.gada 18.novembrī dibinātā. Mums joprojām ir spēkā Latvijas Satversmes Sapulces 1922. gada 15. februāra kopsēdē pieņemtā Latvijas Republikas Satversme jeb Konstitūcija, 1937.gada 28.janvārī pieņemtais Civillikums. Pretējā gadījumā tiešām sanāk konstitucionāls un ideoloģisks pārpratums, ka pašlaik dzīvojam nevis atjaunotajā Latvijā, bet no jauna pasludinātajā. Un tad sekas - okupācija ir pagātne un uz jauno Latviju tā neattiecas.
9.janvāris, 9:16 Atbildēt
KKoments
Pirmā un likumīgā Latvija pārstāja pastāvēt 1934. gada 15. maijā. Vai tad Ulamanis nuztaisīja tādu pašu GKČP, kādu izdarīja Gorbija laikā..? Viņš apturēja Saeimas darbību, deputātus kuru no kuro, vai uz Kalnciemu, kā Sociāldemokrātus, vai vienkārši padzina un lika palikt mājās. Arī savus Aizsargus izveda ielās un sapulcijāja Rīgā. Kad bija vajadzīgs Saeimas balsojums, par iestāššanos PSRS, tad tāda tobrīd nebija vispār, bet visus jautājumus viņš izlēma tikai pats un lika tautai un armijai palikt savās vietās, jeb neko nedarīt un nepretoties. Par to viņam solīja brīvu izceļošanu uz Šveici, bet ārzemju pases vietā, Derevjaņikovs viņam ierādīja vietu citā vilcienā un austrumu pusi. Kaut kas līdzīgs Austrijas anšlusam, vai Silēzijai.. Pēc tam varēja taisīt jau padomēm derīgus deputātu sarakstus un arī vēlēšanas. Pats galvenais, ka cilvēki gāja balsot, bet kas viņiem lika to darīt..? Vēl jau nekādas reparesijas arī nebija notikušas. Tautu diezgan primitīvi uzpirka, jo visas strādnieku algas, toreiz pielīdzināj tām algām, kāds bija Krievijā un rubļos. Latvijā līdz karam visas algas vēl ilgu laiku maksāja latos un cilvēki vienā mirklī, paika stāvus bagāti. Tas būt bijis tas pats, kas repšikus mainīt pret latiem, pēc kursa 1:1.. Okupācijas, vai arī kāds cits, drīzāk jau komunistu laiks Latvijā, arī nekādas milzīgas pretošanās kustības neraddījā, kaut kā īru republikāņu armiju, jeb citas līdzīgas lietas, kas vilkās desmitgadēs. Cilvēki mierīgi gāja uz darbu, stājās partijā un bija deputāti arī viso valsts pārvaldes līmeņos, bet to sauc par apzinātu sadarbošanos ar okupācijas iestādēm.. Kā tas tādā gadījumā ir izskaidrojams.? To ka it kā bijām okupēti, latvieši atcerējās tikai tajā brīdī, kad sāka brukt pati toreizējā savienība.. Drīzāk jau tā ir divkosība un norāda uz to, ka latviešiem tā valsts nav nekāds lielais svētums, bet tikai vieta, kur aiz debesu malas, var aizbāzt savu putras smeļamo karoti... ?
9.janvāris, 10:53 Atbildēt
TTAUTA
VISS MIERIGI...TIK SASKANAI UN ZZS AR PRIEKSNIEKIEM JAATDOD TAS KO IZVILKA NO VALSTS UN PASVALDIBU NAUDAS...MEGABUVEM UN MEGAPROJEKTIEM
9.janvāris, 7:59 Atbildēt
EESMAIJA
Nu, TAUTA! jA JAU tauta, tad runā skaidri, ko ZZS UN SASKAŅA ir izvilkušas no tām megabūvēm un cik? Tas būs atklājums Nobela premijas vērts un vēl nebijis jauno laiku vēsturē. Tā ka sper vien ārā, ja jau uzdodies par tautu, pēc tam es tev pateikšu, konkrēti cik miljardus no TAUTAS ir izvilkuši Vienotības saklonētie mērgļi
9.janvāris, 9:05 Atbildēt
DDe facto
Mēsli briest Latvijai no šīs 13 valdības
9.janvāris, 8:08 Atbildēt
jjuris
Drīz būs 33. valdība, nekas traģisks nav noticis.
9.janvāris, 10:24 Atbildēt
RRaimonds
Pareizi Urbanovičs saka, ka haoss Latvijā turpināsies ....
(jo situacija rāda, ka tā šobrīd ir vēl sliktāka kā tā bija pirms 4 gadiem )
Bet .. varbūt šī būs pēdējā Latvijas agonija?
Un tad sekos vairs nekontrolējams un neapturams Latvijas sabrukums ....
9.janvāris, 9:04 Atbildēt
RRita
Esiet mierīgs - nesekos!
9.janvāris, 12:45 Atbildēt
vvērotājs
Raimond, tu gaidi Pūķina "stingro" roku ?
9.janvāris, 22:57 Atbildēt
vviks
Paldies, iepriecināja Urbanovičs, ja šim tik ļoti nepatīk, būs labi. Saskaņa savu ceļu uz valdību varētu sākt ar naida iznīcināšanu - Rīgas Saskaņas deputātu priekšlikumu nojaukt to monstru Latvijas Uzvaras laukumā.
9.janvāris, 9:05 Atbildēt
vvērotājs
Piekrītu, un ari izbeigt to prasto žūpošanu publiskā parkā !
9.janvāris, 22:59 Atbildēt
RRaimonds
Un turpmāk latvietis pret latvieti taisīs vēl lielāku inkvizīciju .... (jo ja paskatām tos visus lielākos korumpantus Latvijā ... arī tos potenciālos korumpantus Rīgas Domē ... tad pēc tautības ap 80% viņi ir latvieši)
Bet krievi tikai noskatīsies uz visu šito teātri no malas .... :)
9.janvāris, 9:09 Atbildēt
RRita
Krievi/padomju krievi ir visas šī korupcijas idejiskie autori un iedvesmotāji!
9.janvāris, 12:46 Atbildēt
HHu is hu
Urbim 100% taisnība!!!!
9.janvāris, 9:30 Atbildēt
iis is
Pilnīgi varētu būt ar taisnība par visiem 200 procentiem arī.
9.janvāris, 20:34 Atbildēt
ssatanismam nē
ar tiešo vadību no Centra
9.janvāris, 9:55 Atbildēt
CCentrs
Ko var zināt, varbūt jā.
9.janvāris, 21:16 Atbildēt
sskumji
Urbanoviča kungam taisnība, nekas vairs nevar būt, viss notrallināts, nav pa nulles no kuras sākt

sveiciens štata trollīšiem, jūs labi kalpojat
9.janvāris, 10:13 Atbildēt
iinteresanti
Protams, ja paskatās uz Rīgas budžeta deficītu 1 miljarda apmērā, Rīgas satiksmi, utt.
9.janvāris, 12:06 Atbildēt
sspīdola
ASV ar Meksiku ceļ sienu.
9.janvāris, 10:16 Atbildēt
llaimdota
Tas tik ir pasākums. Tagad tikai gaidi, ko mums nācis pie varas izdomās.
9.janvāris, 20:35 Atbildēt
sspīdola
Kariņš mums laikam premjers būs.
9.janvāris, 10:18 Atbildēt
aaka
Beidzot, varam tikai Kariņu ar to tikai apsveikt.
9.janvāris, 21:17 Atbildēt