Deputāta Kaimiņa kabinetā, iespējams, atrasta noklausīšanās ierīce [papildināts]

 
©Ģirts Ozoliņš/ F64 Photo Ageny

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, apgalvoja politiķis.

Politiķis sociālajā tīklā "facebook.com" izteicis pateicību "speciem", kuri, noskatoties viņa ievietoto video par šo gadījumu, esot noskaidrojuši, kas ir attiecīgā ierīce. Politiķis "facebook.com" ierakstā norāda, ka atbilstoši sniegtajai informācija, atrastais priekšmets esot noklausīšanās ierīce, kura raida 25 stundas un ieraksta sarunas desmit metru rādiusā. Līdz ar to esot iespējams, ka uztvērējs atrodas tajā pašā Saeimas ēkā, kur Kaimiņa kabinets, klāstīja politiķis.

Kaimiņš pastāstīja, ka pašlaik gaida Valsts policijas ekspertu ierašanos, lai ierīce tiktu izņemta un veiktas nepieciešamās ekspertīzes.

Vaicāts, vai uzskata, ka nelielais priekšmets ir noklausīšanās ierīce, deputāts atbildēja, ka nav speciālists šajā jautājumā. Viņš norādīja, ka Drošības biroja darbiniece viņam apliecinājusi, ka deputāta kabinetā šādai ierīcei nebūtu jāatrodas.

Parlamentārieša "facebook.com" publicētajā video politiķis bija informējis, ka ierīce mirgo, sekojoši viņš uzskata, ka nepieciešams pārbaudīt arī to, vai tā raida kādus signālus.

Kā ziņots, Kaimiņš ir aizdomās turamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajā izmeklēšanā aizdomās par viņa partijas "KPV LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu.