Komentāri / Gobzems netaisās no valdības veidošanas sarunām izslēgt ZZS
 

33 komentāri

FFakts
Gobzems labi zina, ka bez prātīgā un saprātīgā Kučinska viņa valdība nav spējīga ilgi noturēties, jo pieredze ir pieredze, kuras Gobzema jaunuļiem nav.
6.decembris 2018, 15:15 Atbildēt
iinteresanti
Tad kāpēc par katru cenu jāraujas tur,no kā kur neko nesaprot?
6.decembris 2018, 15:21 Atbildēt
AAhaha
Pietedze zagsana...
6.decembris 2018, 15:21 Atbildēt
EEgons
Viss notiekošais būtu smieklīgi, ja vien šī ievilkusies un jautrā "izrāde" nebūtu jāapmaksā no mūsu nodokļiem. Kā saka veca paruna: Kareivis ( 100 kareivji) guļ, bet dienests iet...". Cilvēku ar apšaubāmu reputāciju un šaubām par pielaidi valsts noslēpumam izvirzīt par premjera kandidātu- tas iespējams tikai Latvijā.
6.decembris 2018, 15:21 Atbildēt
SSelekts
Tāpēc, ka Kučinska laikā veica ūdens lielgabalu iepirkumus?
6.decembris 2018, 15:21 Atbildēt
AAhaha
Naksies
6.decembris 2018, 15:29 Atbildēt
ffox
,,Saskaņu,, valdībā. Nedrīkst ignorēt visvairāk ieguvušo mandātu partiju un Latvijas pilsoņus- 25% no vēlētājiem, kuri vēlēja par ,,Saskaņu,, . Tagad sanāk, ka ( es te runāju tikai par latviešiem) , viena daļa latviešu novelk sarkano līniju starp citu latviešu daļu, ne mazu, kas balsoja par ,,Saskaņu,, . Tagad arī Līgo svētkos vilksim sarkanās līnijas starp ugunskuriem? Tikai visi kopā Latvijas valsts pilsoņi var izcelt valsti no ,,bedres,, .Vai tad nav dzirdēts teiciens- skaldi un valdi. Un vēl- mums citas valstis nav draugi, bet ir tikai viņu intereses. Diemžēl Latvijas valstij ar tām interesēm citur ir pašvaki, vairāk kā pielīdēji.
6.decembris 2018, 15:33 Atbildēt
EESMAIJA
Pareizi vārdi! Un es tos jau esmu teikusi gadiem. Pilnībā nav saprotams kā var runāt par demokrātiju, tajā pašā laikā rīkoties gluži pretēji un 16 + 22 + 11 = 49 balsis. Viena balss būs jānodrošina ar kādu šaubīgo un valdība var darboties.
6.decembris 2018, 15:51 Atbildēt
ffox
,,Saskaņai,, ir 23 balsis.
6.decembris 2018, 16:35 Atbildēt
vvispār
saskaņai 20%, mums pārējiem 80%! saskaņa ir uz austrumiem orientēta partija, kura uzdodas par sociāldemokrātiem, bet īstenībā tāda nav.
6.decembris 2018, 16:56 Atbildēt
MMr.Susurs
Bet gala rezultata viss ari beigsies ar to, ka Saskana bus valdiba. Jo citu variantu vismaz patreizeja mirkli nemaz nav. Visas tas sarkanas linijas ir viena tada liela butaforija. Saskanieshi nav ne vairak, ne mazak orienteti uz Maskavu, ka ta pati JKP. Dzerajpartija vispar ne uz ko nav orienteta, jo vinai vispar sava elektorata nav. 90 % , kas par viniem nobalsoja ir protesta balsotaji. Tadi paristi vispar ne ar ko no Vienotibas neatskiras. Veletajs lamaja Vienotibas impotenci, bet tik un ta izveidoja Vienotibu par partiju, kas ieguva 2 vietu veleshanas ar 21 balsi.
6.decembris 2018, 17:38 Atbildēt
iibteresanti
Kuras partijas tad ies ar saskaņiešiem koalīcijā, susur, lai viņi tiktu valdībā?
6.decembris 2018, 17:57 Atbildēt
MMr.Susurs
Vienkarshak ir pateikt, kuras partijas patreiz neietu Valdiba ar Ausainiem. Pilnigi droshi NA un proamerikaniski orienteta Vienotiba. Bet Vienotibas klona partija ir " baleruni". Danco ka izdevigak. Un lielakais "baletdejotajs" mums Pabriks. Mari Liepu sen jau parspej... JKP ipashi no Saskanas neatskiras tada pati uz maskavu orienteta prtija, bet tikai latvieshu veletajam. Dzerajpartijai vispar nav nekadas politiskas ideologijas. Un man vienmer smiekli nak, ka zhurnalisti vinu pozicione, ka latvieshu partiju. Dzerajpartija ir pilns ar juristiem. Ta ka precinieku Saskanai butu daudz, bet redz tas ir loti riskants solis. Var jau nakamajas veleshanas truba aizlidot, bet var iegut ari pilnigi preteju efektu, jo ari starp latvieshiem ir loti daudz cilveki, kurie karojoshais nacionalisms nav dzives moto. Un kuri tik, ka demokratiska valsti uzvarejushajai partijai ir jabut valdiba.
6.decembris 2018, 18:10 Atbildēt
ssunc
Loģiski. Kā bez Labo Darbu Čempioniem!
6.decembris 2018, 15:45 Atbildēt
vvaldis
Kaimiņš jūt,ka Gobzemu izgāzīs tāpēc pēc Bordāna piemēra uzturēs komunistu un čekistu apkarotāja tēlu,lai nepazaudētu savu pakuplo fanu pulciņu.
6.decembris 2018, 15:55 Atbildēt
AAnna
Zalie gobzemu uzmetis,vai tad pats tik stulbs ka to nesaprot.100 punkti
6.decembris 2018, 21:22 Atbildēt
ZZigis
Tad jau sarunas beigušās..
6.decembris 2018, 15:56 Atbildēt
oopis
Nē.Gobzems aptaisīsies noslaucīsies uzvilks tīrus pampersus un ies pie Vējoņa.-te es esmu-dod svētību.
6.decembris 2018, 19:07 Atbildēt
nno Šenderovkas
Klaunāde sāk ieilgt. Pie apvāršņa jau sāk parādīties atkārtotot vēlēšanu lembergiskais galvaskauss. Lemberga zē-zē- esu kleptoēzeļu praidam jau nav ko zaudēt. Ja netiek valdībā jeb pie OIKlandes Izmirāta izzagšanas shēmām, tad var arī paākstīties ar jaunām vēlēšanām. Tāpat nav ko zaudēt. Ne velti oberkleptomāns Lembergs jau sāka kaut ko pīkstēt par jaunām vēlēšanām.
6.decembris 2018, 16:51 Atbildēt
LLauku vecis
Kaimiņ, ko Tu esi izdarījis ievērības cienīgu Latvijas labā, filmējis cilvēkus , lai par viņiem paņirgātos, pa krogiem plendeŗējis, pa ASV , Kā Tev beidzās ar zemes šeftēm, īpašumu šeftēm?
Lemberga uzcēla un nosargāja Ventspili, jo pret;=ēji Ventspils būtu izvazāta ar Krievijas činavniķiem. Amata snovadā strādā ZZS un ir tapis AMATCIEMS - 170 INDIVIDUĀLĀS MĀJA SNEDERĪGĀ PURVA MEŽA VIETĀ, MĀJU kombināts Dores , kuru uzcēla Garlāvs un daudzi citi. Nullīgs vāvulis esi.
6.decembris 2018, 16:52 Atbildēt
KKoments
Vai jums pašiem nav apnikusi tā čakarēšanās ap to valdības taisīšanu.? Pēc Nostradamusa nākamgad mūs sagaida visādas satraucošas pārmaiņas, sākot ar WW3 karu, klimatā pārmaiņam un arī asteroīda ielidošanu kādam istaba pa logu, vai pat valdības mājā, ja nevarēsiet uzriktēt līdz tam laikam to valdību. Bet ja būs, kā viņš sola, varbū nav vērts pat vispār sākt..?

Nostradamus 2019 predictions: World War 3, climate change and asteroid disaster - SHOCK
www.express.co.uk/ne..stradamus-prophecies
6.decembris 2018, 17:08 Atbildēt
YYox
Lembergu - par premjeru! Sakārtoja Vetspili, sakārtos arī Latviju. Ir dzirdēts, ka Lembis skops, ar draņķīgu raksturu. Bet varbūt tieši tāds pašlaik ir vajadzīgs? Protams, ka no Ventspils ārā Lembis nelaidīsies, turēsies pretim ar rokām un kājām, - valdības nāk un krīt, kamēr Ventspils paliek.
6.decembris 2018, 17:09 Atbildēt
AAndris
Par valsts premjeru neder cilvēks, pret kuru nav izbeigta krimināllieta. Droši vien šī Lemberga virzīšana par premjeru ZZS ir daudz ko sabojājusi.
6.decembris 2018, 17:19 Atbildēt
MMr.Susurs
Gobzems liekas vispar nezin, ko darit. Valdibas veidoshana Gobzema vadiba ir izgazusies, Ja sarunas ar ZZS netiek turpinatas ( par ko ir dazhi Dzeraji ). Pat patreizeja mirkli pret Gobzemu balsos jau 47 deputati. Saskanai , ZZS un Pederastiem ir 47 balsis. Bet ja nemam vera, ka Paristi ir Vienotibas klona partija, tad pat nemaz nav jegas balsot par Gobzema Valdibu.
6.decembris 2018, 17:27 Atbildēt
SSkumjais Bruņinieks
Tagad jau atklāti ir redzams, ka Gobzems ir cilvēks bez morāles, principiem un sirdsapziņas..
Pilnīgi skaidrs, ka aiz viņa stāv oligarhi...Ģeniāls veids, kā Lembergam dabūt Saeimā sava sabiedrotā Šlesera sistēmai uzticamus cilvēkus - Gobzems no sākuma kautrīgi uzkāpa uz Kaimiņa vilciena kāpnēm, tad pamazām sāka virzīties uz priekšgalu,,un nu jau ir KPVlv lokomotīves vadītājs...
Kaimiņš principā vairs nav vajadzīgs..ievilka Šlesera cilvēkus Saeimā un tagad Aldis var parādīt savu īsto seju.
Jau Delfi intervijā ar Domburu Gobzems pateica, ka savus uzskatus maina, kā zeķes...
"..mans viedoklis mainās par daudz ko.." tā glumais Gpbzems vēsta intervijā..Kad jautā, kāpēc pirms vēlēšanām solīja citu, Gobzems savā nekaunība atbild.."..manī notiek attīstība, neesmu iekonservēts dārzenis.."
Gobzems tagad stāda ultimātu savam "sabiedrotajam" JKP..labi zinot, ka JKP neatkāpsies no sava..un labi zinot, ka valdībai ar ZZS apstiprinājumu negūs..
Tas nozīmē, ka Gobzemam un viņa saimniekiem Šleseram un Lembergam ir tālejoši plāni ar mērķi SC valdībā.
Droši vien cer uz ārkārtas vēlēšanām, kur ZZS un Sc varētu pieaugt atbalstītāji..
Pašlaik SC , KPVlv un ZZS ir 50 vietas Saeimā..par īsu..jāpiepērk šķeltnieki..tam vajadzīgs laiks..
6.decembris 2018, 17:35 Atbildēt
MMr.Susurs
Tev pilnigaka taisniba. Patreiz viss ari iet uz to, ka var notikt arkartas veleshanas, jo principa nemaz nevar valdibu sastadit. Un visvairak no arkartas veleshanam iegutu NA, ZZS un Vienotiba. Bet luk klunu partijam nu gan butu loti mazas izredzes velreiz ieklut Saeima. Man jau labu laiku liekas, ka Vajonis pilnigi apzinati nosauc kandidatus, kurus par Premjeru neieveles. Un tas vinam dos tiesibas izsludinat arkartas veleshanas un atpakal saeima dabut loti daudzus no caurkritushajiem politikiem.
6.decembris 2018, 17:43 Atbildēt
vvaldis
Ārkārtas vēlēšanas pašreizējie varneši nepieļaus,jo saldie solījumi par lielajām pensijām un algām vēl daudziem ausīs skan.
6.decembris 2018, 17:50 Atbildēt
aaka saka
Laikam Kaimiņam piezvanījis Meroni, ja jau uzstājās pret partijas biedru.
6.decembris 2018, 18:07 Atbildēt
zzemnieks
un klat -Zemessardzes Speciālo psiholoģisko operāciju (PSYOPS) atbalsta vadu...
6.decembris 2018, 18:59 Atbildēt
ppaargudrajiem komentetajiem
nu jums jau neviens neljaus iespeju ietekmeet Gobzema valdibas veidoshanu,vai ne? ta ka varat riet,nomelnot vinju cik uziet. pashi sev bojajat karmu,nelaimigie...
6.decembris 2018, 20:00 Atbildēt
ggudrāks par tevi
Kas tev par problēmu, ākst?
6.decembris 2018, 23:08 Atbildēt
CCilvēks
Tas sūda žurnāls "Esi vesels" ar savām apnicīgajām reklāmām vienkārši tracina! Nekad nepasūtīšu tos uzmākoņas!!!
6.decembris 2018, 21:06 Atbildēt
ēērce
Šādās sarunās nekādā gadījumā nedrīkst pielaist Brigmani.
6.decembris 2018, 23:07 Atbildēt