Komentāri / Vējonis šonedēļ ar ievēlētajām partijām netiksies
 

16 komentāri

TTikai Gobzems var sakārtotLV
paldies Gobzemam par izturību!!!!!!!!!
05.12.2018 11:25
Paldies Gobzemam, ka viņš spēja turēties kā vīrs šajā -iespējams, psihslimā āņa raidījumā ,man izskatījās, ka viņš,šis V aizstāvis , no dusmām, , būtu gatavs mesties virsū intervētajam, mierīgajam, nosvērtajam premjera kandidātam ,lai izrēķinātos ar to īlenu ,ko viņš visu laiku virpināja rokās .Paldies gobzemam, es turēju īkški, lai tik Aldis savaldās, bet viņš loti labi izturēja 2 stundu uzbrukumu no raidījuma vadītāj puses,vēl pāris tadas pārraides, un jan čukam būtu jāvelk krekls ar garam piedurknem
5.decembris 2018, 12:04 Atbildēt
vvispār
Viņš tur sarunāja tādas muļķības, ka mati ceļas stāvus un neatbildēja ne uz vienu jautājumu. Jautājums bija jāatkārto 3x, kamēr šis saprata, ka bez atbildes vaļā nelaidīs..
5.decembris 2018, 12:21 Atbildēt
vvispār
Un pareizi darīs. Gobzemam dots laiks līdz 10.decembrim.
5.decembris 2018, 12:19 Atbildēt
kkoris
beidzot nokera DZIESMU SVETKOS veja izrauto lapu....malacis VEJON,!
5.decembris 2018, 13:25 Atbildēt
ppielaide bus
Valdības veidošanas process beidzot izkustējies, premjera amata kandidāts Aldis Gobzems (KPV LV) izveidojis ministru vietu sadalījumu!
5.decembris 2018, 13:31 Atbildēt
vvispār
Un visas uzrunātās partijas, teica "jā"? Piekrīt tikai ZZS, kura noteikti ies valdībā ar vienalga ko.
5.decembris 2018, 13:37 Atbildēt
pplumbum
kas galu galaa ir Dzintars? Sak izskatities pez antracita!
5.decembris 2018, 13:36 Atbildēt
AAurum
Bija tāds slavens čekists Dzintars , izskatās pēc radinieka !
5.decembris 2018, 14:46 Atbildēt
RRaimis
Nākošnedēļ uztaisīsim viskija vakaru , šonedēļ man nav laika !
5.decembris 2018, 14:52 Atbildēt
RReņģēdājs
Kāda tikšanās? Kā saka krievi - " в гробу видел " Vājonis Ļembergovičs redz valdību bez trubas zemniekiem!
5.decembris 2018, 15:09 Atbildēt
SSkumjais Bruņinieks
Lemberga sulainis Vējonis, nominējot politiķi( kuram nav pielaide valsts noslēpumiem) premjera amatam un, uzdodot tam sastādīt valdību, ir līdzautors visam šim kumēdiņu teātrim.
Skaidri redzams, ka visu šo balagānu kāds diriģē no malas..varbūt Šlesers ar Puzes akceptu un stingrā Lemberga uzraudzībā.
Es nebūtu izbrīnīts, ja kāds teiktu, ka Gobzems uz savas valdības apstiprināšanu nemaz necer un varbūt pat viņa saimnieks nemaz negrib to. Varbūt mērķis ir sarīdīt visas "latviskās" partijas tik tālu, ka paliek divas iespējas:
SC nāk palīgā kašķīgajiem latviešiem
Ārkārtas vēlēšanas.
5.decembris 2018, 15:14 Atbildēt
SSkumjais Bruņieks
JKP jābūt aktīvākai..jānāk ar paziņojumu, ka valdību pašreiz ir iespējams sastādīt bez ļoti smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga kabatas partiju ZZS.
Kāpēc Gobzems neizskata variantu bez ZZS un kāpēc pārējās partijas bez ierunām atbalsta ZZS..? Jautājums vairāk retorisks...
Bilde kļūst skaidrāka, ja atgādinām, ka sistēmas partijas JV(V), NA un PAR politiķi bija tie, kas palīdzēja izdzēst pēc Rīkojuma Nr2 Zatlera novilkto sarkano līniju. Partijas, kas tagad piedalās valdības veidošanā, gāza bezlemberga un bezoligarhu valdību, sauca ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzēto Puzes smerdeli valdībā un nometa tam varu pie kājām.
Un tagad lai mēs sagaidām, ka tās pašas partijas JV(V), NA un tie paši PAR politiķi, kas Lembergu iecēla saulītē, atstātu galveno valsts saimnieku un krusttēvu aiz borta..???
Ja JKP ielaidīsies Gobzema un viņa saimnieku spēlītēs, tā var nokļūt ļoti muļķīgā un smieklīgā situācijā. JKP jāspēlē gudri un nedrīkst uzrauties uz provokācijām.
5.decembris 2018, 15:30 Atbildēt
vvaldis
Pareizi dara,savādāk atkal nāks klajā ar kādu jaunu slepenu plānu.
5.decembris 2018, 16:39 Atbildēt
kkandidātiem verga darbs
Prezidents ,ar savu negribēšanu tikties ar valdību un neatsaucoties uz sos saucieniem no veidojošajiem premjera kandidātiem, gādā par to, lai šie abi kandidāti izgāztos,laikam lai ieliktu jau sagatavoto veco draugupremjeru, jo, citādi viņš nedotu tik konkrētu beigu sarunu laiku, kad kanidātiem ir jāstrādā caurām diennaktīm bez miega, bez atpūtas, jo vecie'' draugi ''visādi velk laiku un bāž sprunguļus spieķos , , lai tikai nekas nekustētu uz priekšu valdības veidošanā, bet mūsu vrsdiriģentam par to ne silts ne auksts.Citās valstīs valdības drīkst veidot mēnešiem , bet te-Latvijā obligāti jāpaveic darbs strādājot 24 stundas 2 nedēļās
5.decembris 2018, 23:17 Atbildēt
LLatvijā izskatāsnav galvas
cūcība valstī milzīga , kas tos cū mē izmēzīs, tam jāpiešķir ordenis
5.decembris 2018, 23:22 Atbildēt
nnevis cuciba bet mauciba
vistieshaka varda noziime. Vecajiem diez vai kas sanaks talak shemoties,vilciens aizgajis-jaunaa paaudze nepadosies un 4.maija klikjes mafijai agrak vai veelak tapat pizdec. Nopietni. valsts nozagta,cilveki izbraukushi.pashi norijushies,ka daikti neruumejas kajstarpees,mauku bars.
6.decembris 2018, 3:57 Atbildēt