Lembergs: Kaimiņš ir profesionāls aktieris – viņam vajadzētu prast iejusties arī citās lomās

 
©F64 Photo Agency

Grūti spriest, vai KPV LV līderis Artuss Kaimiņš mainīs savu lomu, vērtējot faktu, ka viņš ir ievēlēts Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatā, izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Ir aktieri, kuriem ir tradicionāla klauna loma, vai ir aktieri, kuri tradicionāli spēlē galvenās lomas komēdijās, bet ir tādi, kuri pamatā spēlē varoņa tēlus. Kaimiņš līdz šim spēlēja vienu lomu, bet vai viņš spēs iejusties citā lomā - ja viņš ir profesionāls aktieris, viņam vajadzētu to spēt izdarīt, bet vai tā tas notiks - man ir grūti spriest,” komentēja Lembergs.

Viņš norāda - ir jāņem vērā, ka Kaimiņam tagad “statuss” ir mainījies. “Agrāk viņš bija individuāls spēlētājs, bet tagad viņš vada partiju, aiz kuras nav nedz liels, bet nedz arī mazs vēlētāju kopums,” uzsvēra politiķis.

“Dzīve rādīs, kā tur ies. Viņa pāridarītāji ir zināmi, tā kā paskatīsimies,” piebilda Lembergs.

Kā zināms, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatā otrdien, 20.novembrī, komisijas deputāti ievēlēja Artusu Kaimiņu. Par komisijas priekšsēdētāja biedru deputāti ievēlēja Borisu Cileviču (SASKAŅA), savukārt par sekretāri - Dagmāru Beitneri-Le Gallu (JKP).

Komisijas sastāvā ir arī deputāti Andrejs Judins (JV), Māris Kučinskis (ZZS), Linda Liepiņa (KPV LV), Ināra Mūrniece (NA), Vladimirs Nikonovs (SASKAŅA), Dace Rukšāne-Ščipčinska (A/P!). Komisiju sastāvs noteikts ar Saeimas 20. novembra ārkārtas sēdes lēmumu.