Rinkēvičs ironizē: Drīz Latvijā ausīs jauna ēra

 
©F64

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs reaģējot uz sabiedrības komentāriem par to, ka gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nav, par ko balsot, sociālajos tīklos publicējis ironijas un sarkasma pilnu komentāru.

Pēc 27 tumsības un apspiestības gadiem 7.oktobrī ausīs jauna ēra. Visiem viss būs un nevienam nekas par to nebūs!

Komentārā Rinkēvičs ironizē par to, kas notiks, ja Latvijā mainīsies vara.

"Iepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Pēc 27 tumsības un apspiestības gadiem 7.oktobrī ausīs jauna ēra. Visiem viss būs un nevienam nekas par to nebūs! Būs lielākas algas, pensijas un pabalsti un nebūs jāmaksā nodokļi. Cenas tiks samazinātas, bet uzņēmēji kļūs stāvus bagāti. Valsts pārvaldes nebūs un Saeimā arī neviena nebūs. Novadi tiks apvienoti, samazināti un saglabāti esošajās robežās. Puse nācijas sēdēs cietumos un otra puse sargās pirmo, pēc tam mainīsies vietām. Ar vienu ukazu atjaunos nāves sodu un cukurfabrikas.
Žurnālisti rakstīs tikai labu vai nerakstīs vispār, kultūrai vairs nesals, jo to aizstās dvēseliskas sarunas sveču gaismā. Citādi domājošajiem būs savs rezervāts, kur veģetēt un paklusi purpināt Sliktās reformas tiks atceltas un labās nemaz nesāks, lai neizdarītu kaut ko nepareizi. Veselības aprūpe un izglītība aizrīsies no naudas daudzuma, ceļus nevis asfaltēs, bet flīzēs.
Draudzēsimies un tirgosimies ar visiem, tāpat arī krāpsim visus pēc kārtas. Mēs piestādīsim rēķinus par mūsu aizsardzību citiem, jo esam pragmatiski: ja viņiem vajag rūpēties par mūsu drošību, lai maksā par šo unikālo iespēju. Vispār viss būs labi, vēl tikai divarpus nedēļas pacietības!" raksta Rinkēvičs.

Facebook lietotāji sadalījušies divās frontēs - daļa atbalsta ministra teikto, daļa norāda, ka arī pašreizējā vara daudz ko apsola, bet neko nedara.

"Raksts no sērijas: visapkārt zaņķis, tikai es tāds balts un pūkains. Jo Jauno Vienotību arī nekādi nevar nepieskaitīt vairāksolītāju pulciņam," teikts kādā komentārā.

Uz ko Rinkēvičs atbild: "Tas ir ironisks skats uz dzīvi un pašiem, arī sevi".

Jāpiebilst, ka 13.Saeimas vēlēšanas notiks oktobrī.