Komentāri / Saeima gatava liegt darba devējiem bez pamatojuma prasīt svešvalodu zināšanas
 

11 komentāri

kkur tad bijat visus shos gadus
NA liekulji? sagribejas atkal saeimaa? Ko tad gulejat visus shos gadus,kad krievu okupanti paarnjema Rigu,ka tur vairs nedzird latvieshu valodu,bet vienus matj pere matj.? Kur jus bijat liekulju banda,ka neprasijat latvieshu valsts valodu skolaas 28.gadus,bet laiziijat pakaljas okupantu iebrucejiem,a murniecite ar gludo sarkanbalsarkano lentiti pie kruutim?
6.septembris 2018, 13:42 Atbildēt
vvēlētājs
Okupantu pakaļas visus šos gadus laizīja tavējie pederasti: LC, DPS, LPP, ZRP un Vienotība
6.septembris 2018, 15:03 Atbildēt
llibertārietis
bet tad jau arī ts ''valsts'' nedrīkist pieprasīt no neviena ''valstsvalodas"" prašanu un lietošanu- ja tā nav vajadzsīga ''darba pienākumu veikšanai""-- vienīgie kuriem valstsvaloda darbam vajadzīga ir valsts iestādēs strādājošie-- un valodas likuma mērķis arī ir ''sargāt valastsvalodas LIETOŠANU valsts iestādēs "" {{sargāt "" lietošanu"" nevis pašu ""valstsvalodu""))
6.septembris 2018, 14:03 Atbildēt
LLapa
Ja izdosies, tad tas būs būtisks solis okupācijas (PSRS - Krievijas) seku likvidēšanā.
6.septembris 2018, 14:24 Atbildēt
DDef
Sen bija laiks! NĒ okupantu iegribām!
6.septembris 2018, 14:27 Atbildēt
jja esi muļķis
>> kur tad bijat visus shos gadus
Nerej kā auns!! Aptaisīsies! Krieva, esi slikti iemācijies Valsts valodu-kļūdu kaudze pāris teikumos.
6.septembris 2018, 14:28 Atbildēt
SSpīgana
Arī tad, kad valsts valoda ir nepieciešama darba pienākumu veikšanai, Venipak kurjers tādu neprot. Galu galā, kam tā prece ir vajadzīga? :D
6.septembris 2018, 14:31 Atbildēt
LLoatviešu burti
Ja kurjers nerunā latviski - viennozīmīgi - atsakies no preces! Atsakies gan no naudas, gan no preces! Parādi patriotismu!
6.septembris 2018, 16:17 Atbildēt
jjēga kāda
prasit jau vienalga prasīs ja darba devējs tā gribēs. vienmēr var teikt ka darba pienākumos ir sazināties ar tādā valodā runājošu klientu
6.septembris 2018, 15:17 Atbildēt
OOptimists
Labāk vēlāk nekā nekad. Apsveicams lēmums.
6.septembris 2018, 16:32 Atbildēt
ddarba ņēmēja
Vajadzētu būt, pēc loģikas, tā, ka darba devējs varētu prasīt pretendentiem, ko tik izdomā, cik augstus kritērijus. Ja nepatīt tāda darba vieta, dodies pats veido savējko darba vietu un pieņem tajā strādāt tos, kas tev patīk. / Vienīgais izņēmums, pavisam cita lieta, ir ierēdņu vietas utt., vispār valsts pārvalde, pašvaldības utt. Bet te stāsts ir par Privātu uzņēmumu (jā, vai tajā ir 2 vai 5 vai 500 darbinieku, nav svarīgi. (Man uzņēmums nepieder. Ar citiem nekonfliktēju, strādāju un dodos iepirkties, kā visi. Ja cilvēks sūdzas par 10 gadus senu pāridarījumu- viņam prasīts, lūk ,zināt kr valodu,,, Atvainojiet, pa šo laiku varēja iemācīties. Pat ja nefrib ikdienā izmantot. Katras jaunas zināšanas ir tikai "pluss". Arī valodu zināšanas.)
6.septembris 2018, 20:49 Atbildēt