Komentāri / Ījabs: Man nav simpātiska tā ķēzīšanās, cik Vējonis ir bijis briesmīgs Vašingtonā
 

75 komentāri

OOsis
Man ari nav simpatiska ta ķezisanas cik priesmigs vajonis bijis vasingtona ,bet ir briesmigi tas ,kads viņs ir latvijā ! Lupata !
16.aprīlis, 5:51 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu tada tuksvardiba vien sanak. Prezidenta galvenais uzdevums ari ir reprezentet valsti arvalstis un tas ir vina pamatdarbs. Pasha Latvija vinam nemaz nav tik daudz to funkciju. Ja formali vinsh ir Armijas virspavelnieks. Bet tikai ar armiju vinam nekada sakara nav. Ar ko tad Vejonis Latvija parsvara nodarbojas? Tieshi ar to pashu reprezentaciju. Tikai valsts augstakas varas reprezentaciju. Bet visvairak man patika vardi, ka Vejonis Amerika bija vienigais baltietis. Man loti interesanti, ka Krievija dzimis cilveks var but baltietis, ja Krievija tautibu skaita pec mates? Ja Vejonis Latvija butu dzimis, tad butu changalis, jo pie mums pec teva skaita. Bet vinsh nav dzimis Latvija! Un vispar sen jau bija laiks pienemt likumu, kas aizliegtu arpus Latvijas dzimushajiem, klut par Valsts prezidentu, ka tas ir vairuma pasaules valstu.
16.aprīlis, 5:52 Atbildēt
OOO
Nevienam nav patīkama šī situācija. Taču, ja skatās pašā saknē - kāpēc mums tāds prezidents? Simts ķēmu bars iet kaut kādā savādā sasaistē un izvēlas kaut ko aklā metodē.
16.aprīlis, 6:30 Atbildēt
AAdel
Briesmiga ir.visa valdiiba lura iznicina latviju un tautu bez ierociem..kas to butu domajis ka latvijai puenaks tik briesmigs laiks...piedodiet pat t krievu okupoanti paliek eenaa un nerikojas tik briesmiigi..kas ir vejonis...nieciiba un tuksa vieta..vai to var saukt par prezidentu kuram vienaldziiga sava tauta un latvija.
16.aprīlis, 6:43 Atbildēt
dde Soto
muahahahahaha... trollis raimuha jau no pasha riita startee kaa "adele"... kurators uzvlika shonakt ? [ ireec ]
16.aprīlis, 6:47 Atbildēt
AAdel
Cien de soto es adel sen vairs nekomenteju un jusu murgus nelasu jo man ir sakusies darza sezona..reti te iegriezos un negaciju pilni raksti..tu gan esi trolis un dirss vienaa laidaa iespraud pakalja korki lai puebremzee tavu caureju
16.aprīlis, 6:51 Atbildēt
AAdel
Nabaga de soto gaili.nozelojams tavs algotna liktenis sukat valdibas viiriem pipeles. Hahaha..suka vien es tavus un raimonda dialogus nemaz nelasu.
16.aprīlis, 6:56 Atbildēt
AAdel
Man tu nesi simpatisks algotais vepri
16.aprīlis, 6:47 Atbildēt
dde Soto
man patiik kaa raimuha kjeeries pie daarza darbiem:DDD
16.aprīlis, 7:01 Atbildēt
AAdel
Paklau de soto koko..laiks tev ari panemt rokas suda daksas un nakt paliga izmest man vistu kuti..savadak skaties ka te sezot te 24 ha jumtins neaizbrauc sita melojot komentos.
16.aprīlis, 7:06 Atbildēt
AAdel
Pie tam tevv visur radas raimuha..tev laikam no vina loti bail vail paranojaa iedzivojies..es esmu adel..durak tev gan gribetos ka gejam lai es butu raimonds
16.aprīlis, 7:09 Atbildēt
AAdel
Nav laika man ar tevi gaili runaties jaiet destus piket..
16.aprīlis, 7:11 Atbildēt
dde Soto
jautras taas nepartrauktaas vatnjiku trollu dzimuma identitaates kriizes [ iereec ]
16.aprīlis, 7:10 Atbildēt
AAdel
Nu labii a tev pertiken. Hujoto ir skaidra sava transvestiita identitaate
16.aprīlis, 7:17 Atbildēt
AAdel
Ja atsuti mums jautru foto ar kleitinu u. Paruuku galvaa tikai lupas heaizmirsti uzkrasot..ahahaha..cavinas de soto un jauku dieninu..iedzer glazi pueninu
16.aprīlis, 7:20 Atbildēt
SSelekts
:) Gēbelsiņš.
16.aprīlis, 7:18 Atbildēt
PPatiesība
Ivars Ijābs Valdes Priekšsēdētājs Fonds DOTS (Bij. Sorosa Fonds Latvija) www.fondsdots.lv/lv/komanda
16.aprīlis, 7:46 Atbildēt
SSmieklīgi !
no raksta / parasti viņi nav diži tautas tribūni, kas ar savu uzstāšanos spētu aizraut masas. Lielākoties viņi ir tādi normāli politiķi
----
Nulles viņi ir,lūk kas.Caurumi no bubļika,ja neko nav paveikuši valsts labā.
16.aprīlis, 8:05 Atbildēt
II.Ijabam
Kas ir ķēzīšanās? Vai kritika arī ir ķēzīšanās.
Tieši tāpat I.Ijabs lavierēja, aizstāvot A.Bērziņu (Ilgi pa galvu neesat dabūjuši? Tikai nevajag ķēzīties, vai ne?). Ar ko mūs aicina samierināties politologs?
Var jau samierināties ar visu. Bet, kāpēc Saeimā joprojām nav atklāta balsojuma? Mums bija izcils kandidāts prezidenta amatam - E.Levits. Un nebūtu mums kaunā jānosarkst.
Ja I.Ijabam nav simpātiska ķēzīšanās, tad kā politologam, viņam taču būtu jābūt skaidram, kā mums ievēlēt prezidentu, par kuru nebūtu jāķēzās.
Vai patiešām mēs negribētu lapoties ar savu prezidentu? Ļoti gribētu.
Un beidzot, vai politologs I.Ijabs lepojas ar Latvijas prezidentu?
16.aprīlis, 8:13 Atbildēt
VViņš nav politologs
Viņš ir Sorosa Fonda valdes priekšsēdētājs, kura intereses galīgi neatbilst Latvijas tautas interesēm!
16.aprīlis, 8:28 Atbildēt
eefendijs vuks altintašs
Diemžēl, tam Ījābam ir taisnība, ka LV politmafija Valsts prezidentus ieceļ iekšpolitiskām vajadzībām, tātad kāda mafioza grupējuma ekonomisko interešu realizācijai. Tā tas bija ar to Bērziņu (kauns par visu ģīmi šlesriski - šķēliskajai valsts izzadzēju bandai), kurš Latvijas ES prezidentūrā un vispār nav spējīgs trīs vārdus kopā salikt, kur nu vēl saliktu teikumu. Tāpat tas tagad ir to Vējoni. Nu nav viņš derīgs valsts vadītāja amatam. Bērziņš varbūt ir labs sadzīves tehnikas inženieris, bet Vējonis dretu par vidusskolas direktoru. Bet ko var gribēt no valdošās Latvijas politmafijas. Viduvējības virza tādus pašus. Iedomājieties Šleseru valsts prezidenta amatā un politiskā diskusijā ar valstsvīriem Baltajā Namā. Bez tam tās Vejoņa runas taisa tādi paši viduvēji skolmeistari.
16.aprīlis, 8:18 Atbildēt
ŽŽoržs
Tāda nu mums tā prezidenta vēlēšanas kārtība un uz kaut ko labāku var cerēt vien nejaušu veiksmīgu sakritību gadījumā, kā ta sbija ar Vairu. Bet ja skatās no optimistiskās puses, - ir drusku labāk, nekā bija ar Bērziņu.
16.aprīlis, 8:32 Atbildēt
llatvanis
pat žids aizliek vārdu par prezi
16.aprīlis, 8:42 Atbildēt
īīpaši stulbs
Man jau arī tā Vējoņa aplikšana šķiet nevajadzīga. Kāpēc mums vispār būtu jāuztraucas, ko par Vējoni domā amerikāņi? Raimonds, lai kāds viņš arī nebūtu, tomēr ir mūsējais, un miers.
16.aprīlis, 8:44 Atbildēt
HHimna vai ģērbonis
Ījabs pareizi salīdzina prezidenta institūciju ar valsts himnu, ģērboni vai karogu. Bet par visu iepriekš uzskaitīto atribūtu nepienācīgu lietošanu taču paredzēta pat atbildība likuma priekšā! Pozīcija "simpātiski vai nesimpātiski" te īsti neder.
16.aprīlis, 8:59 Atbildēt
ppurvaputns
bet man pilnīgi viernalga kāda tā lelle ir kas aizsaukta pie kuklovoda uz pērienu. smirdīgie riebekļi savā smirdīgajā fakingtonā.
16.aprīlis, 9:23 Atbildēt
JJauza
Džeks jau saņem piķi no VALSTS, viņam ir jābūt Vējoņa aizstāvim.
16.aprīlis, 9:27 Atbildēt
JJonis
Ko var gribēt no sorosistiem? Tie jau māk tikai ķēzīties.
16.aprīlis, 9:27 Atbildēt