Komentāri / "Nacionāļi" pret nepilsoņiem: Par ko tiesā "Nepilsoņu kongresa" līderi Aleksandru Gapoņenko?
 

34 komentāri

mmareks
un kāpēc cilvēks nedrīkst paust savus uzskatus ,viņš taču neaicina uz vardarbību
27.oktobris 2017, 8:15 Atbildēt
????
Un kaapeec Krievijaa nedriikst?
27.oktobris 2017, 9:09 Atbildēt
EEmm
Un kāpēc gan latvietis savā valstī nevar paust savu viedokli? Kāpēc latvietis, runājot latviešu valodā un esot patriots, tiek pataisīts par kaut kādu fašistu, nacistu, rusofobu??
27.oktobris 2017, 9:40 Atbildēt
????
Vins ir latvietis? Un krievs Krievijaa var domaat un paust preteeji Putleram un var likt cietumaa?
27.oktobris 2017, 9:45 Atbildēt
RRaimonds
>>> ???
Saki lūdzu, kurus tad tas putlers Krievijā ir salicis cietumā ??? ... nu lūdzu publisko viņu sarakstu !!! ... Latvijā tu gan tādus atradīsi ... tas pats Grantiņš ... tie paši, kuri piedalījās tajā 13.janvārī pie saeimas (lai gan daudzi bija tādi, kuri ne tajā Balzāma veikalā bija ... ne saeimai kādu logu izsita - cietums Latvijā tikai par saviem politiskajiem uzskatiem ...
Nu tātad ... GAIDU to Krievijas sarakstu.
27.oktobris 2017, 9:58 Atbildēt
????
Nu cik reizes nav apcietinaats Najalnins, kad bija demonstraacijas pret korupciju, aiztureeja ap 700 cilveeku.
Ja Krievijaa latviesi pieprasiitu valsts apmaksaatu skolu latviesu valodu un breekulotu kaa krievu pensionaari miitinaa Latvijaa sen buutu sabaazti cietumaa.
70 gados krievu skolotaajas latviesu beernus skolaas sauca par fasistiem un tagad taa sauc nekas nav mainijies.
27.oktobris 2017, 10:38 Atbildēt
RRaimonds
Tu te tagad jauc administratīvus pārkāpumus ... kādi bija Krievijā Navaļnijam par apzināti neatļautu piketu rīkošanu .. un viņa aizturēšanu uz dažām stundàm apstakļu noskaidrošanai. .. ar krimināllietas ierosināšanu ... nu tad KUR ir tas masveida apcietinàto saraksts par otro punktu? .... ??????
Cik es tā redzu ... tad tev PAT VIENA !!!! ... : ))) ... argumenta nav saviem apgalvojumiem . ..:)))
P.S. Un tu tālak jau kaut ko raksti tikai pieņēmuma formā - kas būtu tantei, ja viņai būtu riteņi ... :))))... utt.
27.oktobris 2017, 10:47 Atbildēt
????
Atvainojos, ,Najavlins, ,
27.oktobris 2017, 10:39 Atbildēt
RRaimonds
Heh ... arī es precizēju - . nu tad KUR ir tas masveida KRIMINĀLLIETU !!!!! saraksts Krievijā pret politiskajiem opozicionāriem ? .... ?????
Kaut kā neredzu to tavu sarakstu ... :)))
27.oktobris 2017, 11:00 Atbildēt
TTemīda
Redzams, ka lietu stipj garumā, jo izredzes uz notiesājošu spriedumu mazas
27.oktobris 2017, 8:45 Atbildēt
RRaimonds
Latvijas tiesas un mūsu politiskā kliķe ir smieklīgas savā divkosībā ...
27.oktobris 2017, 9:59 Atbildēt
RRaimonds
Kaut vai tā pati krimināllieta pret Mārtiņu Grīnbergu ... par Sīriju
27.oktobris 2017, 10:00 Atbildēt
bbargais
Šī valsts nebija ,nav un nekad nebūs tiesiska! par to ir parūpējušies 100 austrumu gudrie āži!
27.oktobris 2017, 9:15 Atbildēt
RRaimonds
Pēc mana skata Latvija kā valsts te vairs pastāv tikai formāli ... visus šos gadus notika aktīva Latvijas kā valsts likvidācija - ražošanas mērktieciga likvidācija. .. cilvēku masveida deportacija no Latvijas ... utt.
27.oktobris 2017, 10:03 Atbildēt
ppar noēlošanu
izredzes uz notiesājošu spruiedumu nav nekādas .drīzāk izskatās ,ka drošības policija ņēmusi šo gapoņenko savā aizbildniecībā.
27.oktobris 2017, 9:20 Atbildēt
RRaimonds
Ar Normunda Mežvieta nākšanu DP vadītāja amatā šī iestāde arī manuprāt ir kluvusi neadekvāta ...
27.oktobris 2017, 10:05 Atbildēt
RRaimonds
"Tajā aktīvists pauž, ka:
1. Baltijas valstīs notiek aktīva pamatnācijas gatavošana dalībai karadarbībā.
2. «Bet orientējas Baltijas elite uz pirmskara republiku pieredzi, kurās 30. gados tika ieviesti maigie nacistiskie režīmi.
3.Kara gados vadošā pamatnācijas elite praktiski pilnā sastāvā pārgāja dienestā pie vāciešiem un ar lielu prieku piedalījās nepilnvērtīgo etnisko elementu - ebreju, čigānu, slāvu - iznīcināšanā,» rakstīja A. Gapoņenko.
======================
Par 1.punktu var tikai 100% piekrist Gapoņenko teiktajam - mūsu politiskā kliķe mūs aktīvi gatavo karam ar Krieviju ... un mēs visi to zinām. Bet dažiem pie varas esošajiem patīk liekuļot un izlikties to neredzam. Ne velti mums te ir savesti NATO okupanti un viņu militārā tehnika. Un NATO karavīri te jau vairāku gadu garumā uzvedas kā okupanti. Ja tā turpināsies, tad gaidām te jau civiliedzīvotāju līķus pat bez kara...
Par 2.punktu noteikti nepiekrītu Gapoņenko ... iepazīstoties ar laiku, kad Latvija bija neatkarīga valsts (1920-1940) es tam neatradu nekādu apstiprinājumu ... "Pērkoņkrusts", tā bija nacionālistiska organizācija un nekas vairāk ...
Par 3.punktu ... mūsu pamatnācijas elite tolaik tik tiešām savā vairākumā pārgāja vācu okupantu dienestā ... (domāts ir 2.pasaules karš) ... bet tas bija tāpēc, ka Latvija bija okupēta teritorija un ja gribeji izdzīvot, tad citu variantu vienkārši nebija ... un prieka tur nebija pilnīgi nekāda ... nu kāds tas var būt, ja tavu zemi svešs zābaks bradā ...
.... turpinot par ebreju, čigānu un slāvu iznīcināšanu ... daudzi čigāni tika arestēti, bet ne nogalināti ... cik zinu, tad slāvi vispār Latvijā netika aiztikti - tikai tā iemesla pēc, ka viņi ir slāvi ... pat pretēji - daudzas latviešu ģimenes aktivi palīdzēja sagūstītajiem sarkanarmiešiem ... it īpaši pēdējos kara gados ... bet žīdi ... jā ... žīdi Latvijātika mērķtiecīgi šauti ... bet ar to NEKĀDĀ gadījumā nenodarbojās NEVIENS no mūsu elites ... tam tika atlasīti deklasēti elementi (man savulaik bija iespēja vienu tādu satikt ... pēc tam pēc tam, kad viņš bija Sibīrijā pavadījis 20 gadus par to .... pēc viņa paša teiktā viņš to darīja tāpēc, ka par to vācieši deva šņabi un nošauto drēbes) ...
27.oktobris 2017, 9:32 Atbildēt
EEmm
Par to pirmo... Hmm, a kur tā gatavošanās notiek? Kad man pavēsti par iesaukšanu pastkastē gaidīt? Kad izdalīs sausās pārtikas pakas un ierādīs, kurā bunkurā slēpties?
27.oktobris 2017, 9:42 Atbildēt
RRaimonds
Par pirmo? ... nu te ir jāizsaka liels fui fui mūsu kliķei ... jo Lietuvā tādas instrukcijas ar sīkiem aprakstiem jau divi gadi atpakaļ tika tautai masveidā dalītas .... bet redz, mūsu nelieši atstāj latviešu tautu kikteņa ziņā ... - visas pretenzijas valdībai ar prasību par konkrētu bunkuru sarakstu ... : ))) ... bet .... varbūt šis nebūs tāds kā iepriekšējais karš ... un te nekādi bunkuri nelīdzēs?....
27.oktobris 2017, 9:50 Atbildēt
RRaimonds
Nu bet par to pavēstes saņemšanas laiku tu lūdzu konsultējies ar NATO ģenerāļiem ... viņi te par Latviju tādus zilus brīnumus ir sarakstījuši, ka mati ceļas stāvus ...
27.oktobris 2017, 9:52 Atbildēt
RRaimonds
Un man nesaprotams ir virsraksts - "Nacionāļi" pret nepilsoņiem"
Latvijā nepilsoņi ir ...kādi 240 000 vai ... bet nekādu nacionāļu mums te nav.
Nacionālis - tas ir cilvēks, kurš aktīvi rūpējas par savas nācijas attīstību ... (man priekšlikumus - ja kāds Latvijā tādus zin, tad lūdzu publiskojiet viņus).
Mums te Latvijā šobrīd ir nacisti, ASV un Briseles prostitūtas .. un pie tam izteikti biezā slānī ... te ir cilveku šāvēji - no publikāciju infām tāds ir Jānis Sils ... no tā saucamajiem "Tēvijas Sargiem" ... viņš atklāti brauca uz Ukrainu, Donbasu cilvēkus šaut ... lai gan to aizliedz Latvijas likumdošana un par to ir kriminālatbildība ... bet nekādu nacionāļu mums te nav.... tādi mums te bija ... 80.gados ... viņi tolaik pulcējās ap grupu "Helsinki-86" ... un viens no tādiem ir tagadējais ... :))) ... arī apcietinātais un šobrīd tiesājamais - Linards Grantiņš ...
Nacionāļu te nav ... jo mūsu kliķei te tādi būtu tikai traucēklis ... (Grantiņš kā piemērs tam).
27.oktobris 2017, 9:45 Atbildēt
IIekrita gan gapoņēnoks!
Oi, tā faktiski ir nepierādāma lieta, "ka atkārtot šādu rīcību Baltijas valstis gatavojas jau tuvākajā laikā". Ja viņš tā raksta, tad viņa rīcībā jābūt, oficiāliem dokumentiem ar konkrētiem uzvārdiem - kas dos pavēles, kas, kad un kurā vietā šaus utt. Ja tādu faktu nav, tad tā ir visklajākā naida kurināšana uz slimīgas fantāzijas un krievijas federācijas melīgās propagandas pamata.
27.oktobris 2017, 10:00 Atbildēt
RRaimonds
Labi, ka mūsu tautas nospiedoši lielākā daļa uz tādām primitīvām provokācijām nepadodas. Esam priecīgi par ASV armijas klātbūtni, kas nodrošina godīgumu, taisnīgumu un aizstāvību pret agresoriem visā pasaulē. Nesam vairs maza pamesta uz aizmirsta "neitrāla" republika, ar kuru krievijas federācija var izrīkoties kā ar samazgu spaini. Tagad esam ES valsts, kas ir lielāka un ekonomiski daudz varenāka par krieviju un esam NATO valsts teritorija, kura militāri ir nesalīdzināmi varenāka par krieviju.
Priekš kam mums rīdīt tautas savā starpā? Beidzot varam dzīvot mierā un saskaņā.
27.oktobris 2017, 10:11 Atbildēt
RRaimonds
Jā ... jā ... kad tupam pastalam nav argumentu ... tad kā parasti ... viņš zog niku ... un ar to visādas mulķības raksta ... :) .. jo tikai kolaboracionists var priecaties par okupantu klātbūtni mūsu zemē ...
Bet par to mūsu tautas atbalstu NATO .. tāda te nav. Kā viens no piemēriem ir nu jau vairāk kā pusgadu atpakaļ LNT veiktà publiskā aptauja ... kura parādīja ... ka ap 70% Latvijas iedzīvotāju ir pret Latvijas dalību NATO. Bet 30% Latvijas iedzīvotāju atbajsta Latvijas dalību NATO.
Un par to ASV politikas taisnīgumu pasaulē paskaties uz tiem miljoniem līķu un bēgļu ... Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā ... pēc tam, kad ASV tur uztaisīja "demokrātiju" ...
27.oktobris 2017, 10:24 Atbildēt
RRaimonds
Tās visas ir muļķības, ko tu te raksti!
Te pat nav ko komentēt. Visi Latvijas iedzīvotāji, izņemot Latvijā iefiltrēto krievijas 5.kolonnu ir PAR dalību NATO. Bet ASV NEKAD nav darījusi pāri citām tautām. Tieši otrādi - atbrīvojusi tās no trāniem un asiņainiem diktatoriem. Tā ir krievija, kas bombardē citu valstu mierīgos iedzīvotājus.
Un vēl - es esmu Raimonds, bet kas tu esi? Šizofrēniķis kaut kāds, vai kas? Es taču nemainīšu savu vārdu kaut kāda neatkarīgās saimnieka atbalstīta debīliķa dēļ!
27.oktobris 2017, 10:35 Atbildēt
RRaimonds
Par to ASV politikas taisnīgumu pasaulē paskaties uz tiem miljoniem līķu un bēgļu ... Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā ... pēc tam, kad ASV tur uztaisīja "demokrātiju" ...nevienam tur ASV neko nedarīja pāri ... tikai nogalināja. Tikai.
27.oktobris 2017, 10:51 Atbildēt
RRaimonds
Bet Gapoņenko tiesā par to ... ka mūsu valsts vara te ir izteikti vāja ... un demokrātija te ir tikai vārda pēc ...
Pašpietiekamā valstī ... kāda piemēram ir Krievija... tur gan tauta, gan pie varas esošie tikai pasmejas par tādiem Navaļnijiem un Co ..
Bet mūsu kliķe ... lai nodemonstrētu, ka viņa ir stipra ... nodarbojas ar cilvēku iebiedēšanu ... (domāts ir ne jau Gapoņenko ... bet gan Latvijas iedzīvotāji).
27.oktobris 2017, 10:30 Atbildēt
RRaimonds
Tev taču neviens neliedz tā domāt! Bet kāpēc tu raksti tādas muļķības internetā?
27.oktobris 2017, 10:37 Atbildēt
RRaimonds
Vai ta internetā komentāri nav tāpēc, lai cilvēks arī publiski uzteiktu savas domas? ... nu ... tas ka mūsu nacistiem daudzas manas domas nepatīk ...tā ir mūsu nacistu pašu problēma ... :)))
27.oktobris 2017, 10:54 Atbildēt
eelločka
Bet tas Gapoņenko taču patiesību runā...nu, bet kuram patiesība patīk?
27.oktobris 2017, 10:46 Atbildēt
RRaimonds
Kādu patiesību!? Kur fakti? Muldēt jau var visu kaut ko, bet pierādījumi viņam nav. Tātad tā ir apzināta naida kurināšana uz melīgās krievijas ideoloģijas pamata
27.oktobris 2017, 14:34 Atbildēt
NNeslāvs
jūsu patiesība ir slepkavošana, izvarošana un izlaupīšana...
27.oktobris 2017, 22:55 Atbildēt
SSolanīns
:))) Latvijā iefiltrētā 5. kolonna ir politisko partiju pārvaldes sistēma: Skaldi un valdi.
29.oktobris 2017, 16:45 Atbildēt
AAntiraimonds
Raimonds taču ir Kremļa trollis! Viņiem par darbu svētdienās nāk piemaksa, tāpēc čalis tā cenšas... Fufelis vien gan nabadziņam sanāk... Krievijā tāds Gapoņenko jau sen būtu likvidēts, ja uzstātos pret Vovas režīmu. Kā Ņemcovs, Poļitkovska, Ščekočihins un daudzi citi. Bet pie mums ar to mērgli auklējas.. Cerams, ka dabūs sēdēt .
29.oktobris 2017, 21:19 Atbildēt