Komentāri / ANO prasa aprūpēt gan bēgļus, gan migrantus
 

13 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

JJunkerss
Vai nav laiks no tas slimo bandas izstāties ? Vai ano neprasa aprupet savas valsts iedzivotajus ? Nu jau vairs neiet runa par to ka nodrosinat visiem vienādas tiesibas te tiek pieprasits nodrosinat parazitešanu uz citu reķina ,tiek prasits izveidot augstakas šķiras augstmaņus ,kuru vinigie pienakumi butu parazitešana ,galvu griešana un eiropas islamizāja .
21.septembris 2016, 9:09 Atbildēt
aa
...žēl, ka neviens neko neprasa vietējiem iedzīvotājiem...:(
21.septembris 2016, 9:13 Atbildēt
GGarlaicīgi.
Jau no paša sākuma jau bija skaidrs, ka šo Eiropas nacionālo valstu iznīcināšanu organizē ANO. Tagad maskas pamāzām krīt.
21.septembris 2016, 9:20 Atbildēt
KKurzemes Vārds
Tas mūsu modes mākslinieks ar varētu paust latviešu tautas viedokli tajā sapulcē. Mēs par to Tev maksājam. Ko tāds kluss?
21.septembris 2016, 9:31 Atbildēt
NNepateicīgā Latvija
Andeles Mandeles pasākuma patrons jau ir paudis savu viedokli uz modes žurnāla vāka!
22.septembris 2016, 8:31 Atbildēt
;;khg
pašiem valstī notiek sprādzieni , bet izskatās ka paši nezina ko runā !!!!
21.septembris 2016, 10:43 Atbildēt
??
un ko ANO saka par pašu valstu pamatiedzīvotājiem?
21.septembris 2016, 14:44 Atbildēt
AANO
pirmkārt ANO nav VALSTS, bet tikai starpvalstu domu apmaiņas Tribīne ! ANO lēmumi nav saitoši nevienai no valstīm un kalpo par problēmas risinājuma varbūtējo risinājumu. Latvijai jadeklarē ka valsts netbalsta ne bēgļus kuri izvēlas trešo vai ceturto valsti pēc ekonomiskie apsvērumiem un vel jo vairāk ekonomiskos migrantusjo tas nav problēmas risinājuma variants ! Bēgļu un ek. migantu risinājums atrodas Valstu militārā invāzijā pseido valstu tertorijās un to tālākā tehnokrātiskā pārvaldē.
21.septembris 2016, 17:13 Atbildēt
hharalds
Pret laimes meklētājiem jāattiecās ar tādu pašu līdzjūtību kā pret kara bēgļiem, bet pret savas valsts pamatiedzīvotājiem ar lielāku!
22.septembris 2016, 9:50 Atbildēt
llapa
siem curbaniem musu tevu zeme nav un nebus vieta , un noladeti tie deputati kas pienem tautas varda noziedzigus likumus , klanas briseles prieksa.
22.septembris 2016, 14:14 Atbildēt
FFakts
Kas šie mesli ir kropļi un invalidi ka paši sevi nevar aprupet ? Ja viniem vajadzigi aprupetāji lai brauc uz ņujorku un tur lai ono laiza viniem tupļus !
22.septembris 2016, 14:24 Atbildēt
HHARIS
Starp kara bēgļiem un laimes meklētājiem ir milzīga atšķirība.Un nevajag piesaukt mūsu bēgļus kara laikā.Tie strādāja un nedzīvoja tikai uz pabalstiem.ANO ,tāpat kā ES, daudzi nesaprot ,ko paši saka par bēgļiem,neatšķir vienus no otriem.Nez vai tajā ANO maz zin,ka '" bēgļiem "pie mums tika piedāvātas dzīves vietas un darbs,bet viņiem,redziet,strādāt astoņas stundas negribās.Viņi grib saņemt tikai pabalstus un lielus pabalstus.
22.septembris 2016, 15:14 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!