Iespējams, lūgs izdot Šicu kriminālvajāšanai

© F64

Ekonomikas policija drīzumā varētu nodot prokuratūrai lietu par Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāta Mārtiņa Šica rīcību, vēsta LTV. Viņš, vēl strādājot iepriekšējā darbā neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, publiskoja sabrukušajā lielveikalā "Maxima" bojāgājušo vārdus.

Ekonomikas policija turpinot izmeklēšanu par Šica rīcību saistībā ar sabrukušajā lielveikalā "Maxima" bojāgājušo vārdu nodošanu publiskošanai. Ekonomikas policijas vadītājs Gatis Gudermanis par tālāko izmeklēšanas virzību komentārus nav sniedzis, taču LTV rīcībā esošā informācija liecinot, ka jau drīzumā lietu varētu nodot prokuratūrai.

Ja prokurors saskatīs pamatu lietas turpināšanai, Saeimai tiks lūgts izdot Šicu kriminālvajāšanai, un viņš var nonākt līdzīgā situācijā kā viņa partijas biedrs Dainis Liepiņš, lieta pret kuru tiek skatīta tiesā, un viņš ir zaudējis iespējas pilnvērtīgi piedalīties parlamenta darbā.

Politika

Ukraina atsakās kapitulēt un nodot savas teritorijas Krievijai tikai tāpēc, ka tad būtu jāatceļ karastāvoklis un tiktu rīkotas vēlēšanas. Ar šādu paziņojumu brīfingā pēc tikšanās ar Ungārijas premjerministru Viktoru Orbānu nācis klajā Krievijas diktators Vladimirs Putins, raksta UNIAN.

Svarīgākais