Komentāri / Šaušana teorijā un praksē
 

15 komentāri

aadel
Man skiet, ka šitais pasaules ārprāts un tā propaganda ziņās, novedīs arī Latviju līdz ārprātam..nedzīvojam jau izolēti...tas iznīcinoši iedarbojas uz mūsu cilvēkiem.vinu psihēm. cilvēki dzīvo negatīvās emocijās un stresā..rodas velēšanas visur saskatīt draudus, vainīgos, ienaidniekus nelabveļus un visus nosit...kāds teica, mazak zinasi veselību saglabāsi... Mēs nevaram izmainit norises pasaulē.. protams tās ietekme arī mūs... mēs dzīvojam latvijā un par so zemi un valsti arī būtu jāsatraucas... musu dzīvi ietekmē ES..neteiksu ka tā ir izdevusies savienība.spiediens ir liels arī mūsu valstij un tas sekam. salīdzinot dzīvi PSrs teiksu vienu.. cilveki bija laimīgaki, jo nebija tāda stresa un ļaunuma kādu nosist...Dzīvosim redzēsim.
6.oktobris 2017, 15:28 Atbildēt
aadel
Man personīgi šitais ES r ārprats skiet galīgi nepieņemams latviešu mentalitatei.. lēnam un nemanami latviesi kā nacija pazudīs, jo līdz ar latvietības pazaudēsanu pazudīs arī latvieši.
nezinu kāda var būt nākotne valstij kur puse labprātigi padzīti no valsts apstāklu spiesti, viss ir izpārdots, razosanas nav, valsts ir miljardu paradu jūgā vairakās paaudzēs... par kādu Latgalīti runasim.un ar ko vinu salīdzinasim ar pamestu bārenīti..faktiski. tās vairs nav!!!!!
6.oktobris 2017, 15:35 Atbildēt
jjautājums
vai jundze doņeckas tautas republiku un vorošilovgrādas tautas republiku atzīst//?tās arīcīnās pret kijevas fašistisko huntu.
7.oktobris 2017, 10:21 Atbildēt
kkas ir hunta?
hunta ir nekrievu vārds un mēs tādus nesaprōōt
7.oktobris 2017, 11:04 Atbildēt
KKlucis
Padomju Savienība taču teorētiski varēja plaukt .....
======================================================
Teorētiski arī 4.maija republika varēja plaukt, kaut arī nekādu referendumu 1990.g.4.maijā nerīkoja - vienkārši auseklīši "piekāsa" LPSR Konstitūciju. Peterieši, īvānieši u.c. jundzēni bija LPSR laikos tiktāl "sakompostrējuši" smadzenes ar vāvuļošanu par Rietumu demokrātiju, ka pilnīgi vairs neapjēdza pat fundamentālās sabiedrības un valsts funkcionēšanas pamatlietas: "Tobrīd, 1990.gada 4.maijā, deviņi no desmit latviešiem cerēja, ka neatkarība pati par sevi atrisinās visas problēmas."
Aivars Kļavis,rakstnieks:4.maija brīvības un neatkarības sajūsma. Kur tā pazaudēta? (LVportāls)
7.oktobris 2017, 10:30 Atbildēt
KKlucis
"Viens no iemesliem, kāpēc arvien vairāk applūst dārzi, pļavas un pat mājas, ir nenovērtētā meliorācija. Grāvji ir aizbērti vai aizauguši, drenāžas nedarbojas, un ūdens krājas. Ne tuvu vairs nav tā, kā tas bija daudzviet padomju laikā." LR 1 Krustpunktā.
====================================================
Kad ūdens un mēsli sāk "mutē smelties", tad nu jābeidz vāvuļot par demokrātiju, bet jāsāk DOMĀT reāli par objektīvu parādību racionālu risināšanu. Taču auseklītis kažokus maina, taču tikumu (lasi - propagandu) ar "sakompostrētajām" smadzenēm joprojām nespēj:" LPS vecākais padomnieks: Pastāv tendence – virzīties atpakaļ uz Padomju Savienības sistēmu." nra, 26.09.2017.
7.oktobris 2017, 10:48 Atbildēt
JJūlis
Sabiedrība ir apmaldījusies. Tā pakļāvusies liberālisma propagandai, pieņemot, ka ekonomikā jāvalda tiem pašiem likumiem, kas derīgi sabiedrībā. Bet tā tas nav. Ekonomika ir valstiska parādība un valstij tā ir jākontrolē un jāvada. Valsts atteikšanās vadīt ekonomiku noved pie sabiedrībai nepieņemamām sekām, kapitāla aizplūšanas, bezdarba. Valdībai ir arī jākontrolē ražojumu kvalitāte. Tās ir it kā ābeču patiesības, bet liberālisms pret tām iestājas principā. Cilvēki ir apjukuši, nejūtot valdības darbu, kļūst uzbudināti un nikni. Tas viss var beigties slikti.
7.oktobris 2017, 10:59 Atbildēt
ppadomā ko raksti, arni!
ja atzīs katalonijas neatkarību, tad būs jāatzīst arī kurdistānas neatkarība, nemaz ja nerunājot par abhāzijas, ziemeļosetijas, krimas un doņeckas/luganskas neatkarību, kura tāpat kā krima referendumā nobalsoja par pievienošanos krievijas federācijai, bet putins viņu uzmeta.
tiklīdz atzīs kurdistānu, tā vidusāzijā sāksies tāds karš, ka maz neliksies. karš būs tik šausmīgs, ka visi aizmirsīs gan par sīriju, gan par kataloniju
7.oktobris 2017, 11:02 Atbildēt
KKlucis
Demokrātija teorijā un praksē.
"“Mums pēcpadomju periodā sākotnēji meliorācija saistījās ar vārdu okupācija, un laikam tāpēc arī pēdējos 25 gadus par to netika runāts,” saka zemnieku saimniecības “Ezerlīči” īpašnieks Aivars Trons." Kad ūdens sāk smelties mutē, atceras par meliorācijas sistēmu (lsm.lv)
====================================================
"Dvēseļi inženieriem", kuri uzdarbojās Jundzes priekšgājēju laikā (1962-1992) tomēr izdevās sasniegt iespaidīgu sabiedrības "smadzeņu skalošanas" līmeni. Likumsakarīgi, ka jundzēnieši "kautrējas" ar saniegto lepoties, pats Jundze, redz, tomēr vēl turpina deju "pietupieni un palēcieni" - joprojām liberastu iecienītos parazītvārdiņus turpina izmantot:" ... Laikmetu griežos bruka sapņi un ilūzijas — nepazaudēt sevi un pašcieņu izrādījās ļoti grūti. Latvija pēkšņi kļuva brīva, bet atrast brīvību sevī spēka pietika ne katram, jo vajadzēja izdzīvot." Arno Jundze:"Sarkanais dzīvsudrabs" (dgramata.lv)
7.oktobris 2017, 16:06 Atbildēt
KKlucis
" Cilvēks maldās nevis tādēļ, ka nezina, bet gan tādēļ, ka iedomājas sevi zinošu. (Mišels de Montens)
======================================================
Beigsim to bezjēgas vāvuļošanu par "brīvību", "neatkarību", "demokrātiju", "tirgu" utt.utml., kas sākās 1985.g., bet Jundze turpina pat 2017.g. Jundzes kung', laiks mosties, jauna finanšu krīze klauvē pie durvīm - neatkārtojiet "zinošo" kļūdas:
"...Pēc vairāk nekā 50 gadu mērķtiecīgas tautsaimniecības, vides, tikumības, latviskās mentalitātes graušanas mēs turpinām Ivara Godmaņa valdības iesākto Latvijas valsts celtniecības darbu.(..)....
mēs redzam mērķi un zinām, kā to sasniegt. Reformas ir piedāvātās valdības vadmotīvs,..."
Valsts reformu ministrs, Ministru prezidenta biedrs - Māris Gailis,
( Latvijas Republikas 5.Saeimas ārkārtas vakara sēde.
1993.gada 20.jūlijā.)
7.oktobris 2017, 16:19 Atbildēt
fforcemajeure
cien.kungs. papētiet varbūtības teoriju, soc zinātnes un beidziet lasīt komentārus. no socioloģijas viedokļa tie neko neizsaka, no veselā saprāta dzīlēm nenāk. jampampiņi pie šprices ar interneta izplatīb
7.oktobris 2017, 17:25 Atbildēt
KKlucis
Mediju ziņa:" FIB nespēj rast Lasvegasas šāvēja motīvus, lūdz sabiedrības palīdzību.
====================================================
Ja jampampiņi brīvā valstī kā brīvi cilvēki tiek pie stroķiem, tad demokrātija visā tās krāšņumā parādās. Pareizi jau sociologs A.Zinovjevs 2003.g. intervijā almanahā "Austrumi" pateica:
" Pašlaik par galveno draudu Rietumiem kļūst paši rietumoīdi, gluži kā savulaik par PSRS grāvējiem kļuva komunisti . Pašlaik pasaulē nav tāda ārēja spēka, kas spētu Rietumus sagraut. Taču saskaņā ar likumiem, sociālajiem likumiem, par kuriem nezina, bet kurus es aprakstu savā teorijā [loģiskā socioloģija],kādā brīdī Rietumi neizbēgami sāks iekšēji sašķelties" (sk. visu - Интервью Александра Зиновьева для альманаха "Восток" (часть 2)
7.oktobris 2017, 22:54 Atbildēt
KKlucis
"Bardaks un haoss šobrīd ir absolūts. " Arno Jundze:Pastaiga pa grābekļiem (nra.lv)
======================================================
Demokrātija teorijā un praksē. Bet mūsu Arno, kā sacīt, jāsaka - nav uz mutes kritis, viņam vienmēr būs izcili objektīvs situācijas skaidrojums: ".....Nu nevajag novest valsti un tajās dzīvojošās tautas līdz stāvoklim, kad šāds referendums kādam vispār var ienākt prātā."
Atkal "viņi" un tie tur - "novedēji", kas neļauj godīgajiem pilsonīšiem izvērsties - dzīvot absolūti brīvu dzīvi brīvā valstī:" ...- Latvijas birokrātija šobrīd ļoti konkrēti neļauj radošajām savienībām būt tām, kas tās ir - radošajām savienībām." (Pastaiga pa grābekļiem)
7.oktobris 2017, 22:25 Atbildēt
KKaa
Gan jau ,cien. Jundzes kgs nojauš, ka ķeza ir vispārējā Idejas trūkumā. Kāpēc, un kādi ir LR esamības mērķi vispār. Ja izmesti darba trimdā vairāk kā abos karos kopā, bērni, veselība, izglītība- viegli pofig. Tad -kāpēc, vispār.A mūsdienu trendi, veikali, karjeras, utt, izrādās nav iedvesmojoši. Un mūsu ārlietu sulaiņi, par Katalonijiu, ir tam tikai viena no daudzajām bildēm, ko vērtas kaismās runas par Atjaunoto,par stāju, par 100 .gadiem, kad tādiem pašiem kā mēs 91.ajā,kataloņiem, tagad salīkušu muguru remdeni ejam garām.Viens , un kārtējais, no brīžiem, kad pretīgi un milzu kauns par Valsti, un to pārstāvjiem.
8.oktobris 2017, 5:08 Atbildēt
KKlucis
Lai vēl kādam "Kaa" nebūt "ķeza", tad vajag vismaz 2x izlasīt LR Satversmes preambulas (ievada) tekstu. Nekādu tautas nobalsošanu - referendumu jau par LR esības-pastāvēšanas būtību un mērķiem politikāņi apzināti nerīkoja, jo šim propagandiskajam tekstam, gluži kā Jundzes "Sarkanajam dzīvsudrabam", pārāk maz kopēja ar esamību (objektīvo realitāti):" Latvija kā demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts balstās uz cilvēka cieņu un brīvību, atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības un ciena mazā-kumtautības."
"Ar labiem nodomiem (90.gados) ceļš pie sliktiem rezultātiem novedis." ....Latvija ir izveidojusies par dziļi netaisnīgu valsti."
Vita Matīsa:Ar vienu kāju Eiropā (diena.lv)
8.oktobris 2017, 13:19 Atbildēt